Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 18 éves lány semmiből...

Egy 18 éves lány semmiből hogy akarja eltartani a gyerekét?

Figyelt kérdés
Ma volt egy kérdés, ahol egy terhes 18 éves lány kérdezte, hogy mit csináljon, mert terhes, elvetetni, örökbeadni nem akarja.Viszont szülei nem támogatják, paisja otthagyta, végzettsége nincs, most még egy hónapig szülők fizetik az albérletet, de aztán nincs hova mennie, ha megszüli a gyereket, se munkája, se lakása nem lesz, mikorra meglesz a gyerek.Anyaotthonba akar menni s mellette tanulni is míg nincs egy éves a gyerek.
2013. jan. 29. 14:19
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
70%
18 éves még gyerek ésszel gondolkodik.De majd rádöbben nagyot álmodott,egy bébivel semmi nélkül a semmibe..Az ilyen szülőket sem értem,hogy dobhatják ki a terhes gyereküket az utcára.A saját életén kivül meg nyomorítja a gyerekéét is.Jobban járna abra menne
2013. jan. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
33%
Ez az ő dolga, nem a miénk. Én személy szerint remélem hogy sikerül neki jól döntenie és rendbe hoznia az életét. Ha már egyszer így alakult. Könnyebb lenne ha inkább ítélkezés helyett segítenék ezeket a fiatal lányokat, nőket.
2013. jan. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
28%

Ahol en elek sok gyulekzet nyitott kicsi anya otthont 3-4 kamasz anyukaval.Ilyen otthonban is vezettem le szulest egy tizeneves kismamanal.Az anyukak max egy evig laktak ott es az anyaotthont az egyhaz tartotta fenn.Egy ev alatt vagy segelyt vagy munkat talaltak nekik.

A haz neve . Huis of hoop.. was

2013. jan. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
31%
23, na pont ilyen van nálunk is. Ez az, ami ingyen van. De nem baj, mert a GYK-s szociális munkások csak lepontozni tudnak, hogy hülyeséget írok, és inkább küldenék abortuszra mindjárt az illető nőt... Na ennyit erről.
2013. jan. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%

Pontozzatok le egy hivok altal mukodtetett anyaotthon nagyon szep dolog.Az elet szent nem zigota nem sejtcsomo hanem egy ember aki ott el minden terhessegben Aki segit a fiatal anyakon az tisztelni valo aki abortuszra biztat az gonosz es erzeketlen.Ha az anyagiokon mult volna soha nem szulettunk volna sokan.Anyam engem nyomorba vallalt kesobbjobb lett es belolem lett egy ember aki tobb szaz kisbabat segit a vilagra es kismama vigasztal ha kell.Ne szulettem volna meg ? Csak azert mert edesanyam fiatal volt semmilye nem volt es terhessen kitettek a munkasszallorol?egy idegen idos neni befogadott minket Isten vezerelte ot.Igy szuleimnek volt hol lakni es nekem is.Aztan eletuk helyrejott mindketten tanultak es dolgoztak 4lettunk sajat lakas szep helyen.

Nem tudjuk mit hoz a jovo de egy gyerek soha nem veletlenul jon celja van kuldetese.

2013. jan. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
48%
Több felvilágosítást a fiataloknak, több odafigyelést és több anya otthont, több támogatást, és nem lenézést meg elítélést!
2013. jan. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!