Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóljak-e a férjemnek a...

Szóljak-e a férjemnek a félelmemről vagy ne?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy most kezdi el a főiskolát szeptembertől, matekból különórára akar menni, mert sosem volt jó matekos. Felmerült az a lehetőség, hogy egy kolléganője korrepetálná heti 2x. Ez már régen felmerült, meg is kérdezte a férjem, hogy gond lenne-e nekem, hogy egy nőnek felmegy a lakására, mondtam, hogy nem probléma, mert bízom benne. De sajnos tegnap megtudtam, hogy a szóban forgó kolléganőnek egy évig volt kapcsolata egy nős férfival. Erről részleteket nem tudok, hogy esetleg az illető már nem volt együtt teljesen a feleségével vagy igen, de ettől "beindult a fantáziám". Én úgy gondolom, hogy egy házas emberrel való kapcsolatteremtés tabu. Ez a lány ezek szerint nem így gondolja. Én bízom a férjemben, hogy nem "reagálna" az esetleges közeledésére, de tudom magamról, hogy akárhányszor ott van nála, mindig idegeskednék. Már a gondolattól is borsózik a hátam, hogy esetleg bepróbálkozik a lány. Mert azért valljuk be, bármennyire is az eszére hallgat valaki (remélhetőleg), fizikailag biztosan hatással lenne rá egy ilyen "bepróbálkozás", hiszen felnőtt, egészséges férfiról beszélünk. Én már ezt sem szeretném. Nem tudom szóljak-e a férjemnek erről a félelmemről vagy ne. Biztos, ha elmondanám Neki, akkor más tanárt keresne, ami anyagilag nekünk rosszabb, de én inkább ezt vállalnám, bár helyette nem akarok dönteni, csak a saját gondolataimtól félek. Kérlek, ha válaszoltok, írjátok meg, hogy fiúk/lányok vagytok, hogy tudjam, melyik nem mit gondol erről. Még annyit, hogy azért ez a korrepetálás elég hosszútávú lenne, kb. 1,5 évig van matek a fősulin, tehát addig. Köszönöm a válaszokat!
2009. szept. 3. 07:44
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Ja még annyit, hogy a lány bizony csinos, szép lány.
2009. szept. 3. 07:46
 2/26 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem erről mindenképpen beszélj vele. Nos, én azt is megmondanám neki, hogy ha esetleg összegabalyodna kiskolléganővel, úgy vágom ki az életemből, h a lába sem éri a földet...

Tudod, egyre több az olyan kis gátlástalan nőcske, akit nem érdekel a tisztesség. Nekik nős férfi kell! Mert azt presztizskérdésnek veszik a többi "értelmes" barátnővel. Vagy keress neki egy másik matektanárt. 1000 olyan férfi is van aki órát ad. És nem mind drága. Egyetemisták is élnek ebből. És, ha a férjed "ragaszkodna" a kis kolléganőhöz mert az ingyen van, vagy bla bla bla, nos, akkor kezdj el gondolkodni a házasságodon. Mert akkor már valami vonzza őt a nőhöz...

Lehet tisztázni a viszonyokat.

2009. szept. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
76%

ja, 8:03-as:

Nő vagyok:)

2009. szept. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat. Azt nem tisztáztam, hogy nagyon jó a házasságunk és imádjuk egymást. A férjem él-hal a családjáért. Én nem benne nem bízom, hanem a csajban. Nyilván ehhez két ember kell, de mondom, már az baromi rosszul érintene, ha bepróbálkozna a csaj, hiába nem akarja a férjem és nem kapható rá. Biztosan nem lenne gond, hogy másik matektanárt keressünk, hiszen a férjem is mondta anno, hogy ha nekem gond, hogy a kolléganője tanítja, csak szóljak és keresünk mást. Tehát nem ragaszkodik ahhoz, hogy ő tanítsa.
2009. szept. 3. 08:10
 5/26 anonim ***** válasza:
76%

szia a hibákért bocs, rossz a billentyűm.


én 22 éves nő vagyok, 8 éve vagyok a párommal.

én is szoktam féltékenykedni, de felé egyáltalán nem mutatom.

A bizalom az első. Van miért tartanod a lánytól, de remélhetőleg a párod okosabb lesz.Az, hogy a lakásán, az elég necces.

A páromat is elég sokan megpróbálták"felszedni" a munkahelyén,de mindig elutasította őket, és hazajött,elmondta nekem.

Tavaly nyáron kiment Angliába.Hát hagy ne mondjam az ottani nőcskék milyen könnyűvérűek. Nagyon rossz szállást fogott ki, nem tudta zárni az ajtót, és volt, hogy befeküdt mellé egy nő amikor aludt, és felajánlkozott neki.

Ezt elutasította, és felhívott, hogy mi volt.

Nagyon ideges voltam,mert férfiból van, messze tőlem, de bíztam benne.Később amikor hazajöttek, nálunk voltak a haverjai, akik kint isvoltak, és én elmentem lefeküdni. Azt hitték, hogy alszok, és hallom, hogy cikizik, hogy milyen papucs, hogy egy olyan jó nőt nem vállalt be.

Hozzá kell tennem, hogy én 97 kiló vagyok, nem vagyok egy szép nő.

NA ekkor nyugotttam meg teljesen.


Beszéld meg vele, nem jó, ha magadban őrlődsz, esetleg vesd fel, hogy a lány menjen hozzátok.

De ha szeret, nem fog elcsábulni, csak kíméld a jelenetektől, és a megjegyzésektől.

Lehet, hogy alaptalan a félelmed, és ebben tudsz bízni te is.

2009. szept. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%

szia!


Nem vagyok elfogultan féltékeny, de akkor nézzük.

1. egy kollégaNŐ, lakáson....

2. Volt már kapcsolata nős férfival

3."szabadon" van a férjed nála...


E 3 ok mellett én nem nagyon tudnék neked férfire mutatni, amelyike gy idő után nem állna kötélnek, bármennyire is hűséges. Ráadásul , amikor ott lenne nála, akkor meg 2 percenként rád törne a "mindjárt felhívom" érzés?!!!


Te tudod, de magántanár (férfi) van , lehet hogy többe kerül, de ha ezen múlik a családi béke....

2009. szept. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
77%

bocs az offért...

22 éves, 8 éve pasival él , (aki Angliába megy ki dolgozni),97 kg a hölgyemény és "milyen papucs"a pasija, hogy nem kezdett ki nőkkel és olyan , mint egy alabástrom ?

:xD Egyszerre csak 1et!!!:)

2009. szept. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
84%

Nem lehetne nálatok matekozni?:)

Úgy te is nyugodtabb lennél,nem?

2009. szept. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
nem élek vele 8 éve, csak azóta vagyunk együtt.
2009. szept. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Valóban én is nyugodtabb lennék, de úgy gondolom, hogy azzal nyilvánvaló lenne a lánynak is, hogy féltékeny vagyok rá. Személyesen meg nem is ismerem. Illetve féltékeny lennék rá, mert most nem vagyok. Az, hogy egy helyen dolgoznak, nem zavar. De ez ugye teljesen más szitu lenne. Most még könnyebb lenne azt mondani neki, hogy nem tanul tőle, akár azt is lehetne "füllenteni", hogy megpróbálja korrepetálás nélkül. Ha már elkezdik, nehezebb abbahagyni, illetve átmenni másik tanárhoz. Szóval értitek, mivel nem ismerem a lányt, nem is akarom mutatni neki hogy a "semmiért" féltékeny vagyok. Köszönöm az eddigieket. Azt már látom, hogy valószínűleg beszélünk erről a férjemmel.
2009. szept. 3. 08:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!