Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom nagyon rossz viszonyba...

A párom nagyon rossz viszonyban van a 14 éves lányommal mit csináljak?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt a párommal, a lányom azóta nem tudja elviselni. A párom, próbál neki mindent megadni, és a lányom mégsem képes elfogadni Őt. Azt mondja, hogy egyszerűen nem megy neki. Nagyon sokszor próbálta elfogadni, egy darabig ment is, aztán minden vissza. Nem fordul elő olyan nap, hogy (akár egy kis dolgon is) de összevesznek, és nekem ezt rossz látnom! Mindkettőjüket nagyon szeretem! Tudom, hogy senki nem tökéletes,és hogy mindenkinek vannak hibái. A lányom akkor is ki nem állhatja Őt. A ti véleményetekre lennék kíváncsi, ti mit csinálnátok??????? A válaszokat előre is köszönöm!
2013. febr. 3. 13:01
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát, azért ez akkor is szép történet....ápolod oké, de az hogy a pali ott lakik egy fedél alatt??? Nem csoda hogy a kiscsaj bekattant ilyen körülmények között...
2013. febr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

2éve volt már barátod, ha jól értem, amikor visszamentél a beteg férjedhez, ápolni őt. És ebben a párod támogatott.

Szóval nem menet közben vittél oda egy idegen embert.

A lányodat nem lehet, hogy felkavarta ez az összevisszaság? Ott van apa, meg egy idegen, nehezen értette meg, hogy te és a férjed sose békültök ki, és a betegség plusz a halála az apjának. Nem lesz egyszerű, esetleg nevtan segíthetne.

2013. febr. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológushoz kell vinni a lányt. Nem is csoda ha szegény össze van zavarodva...

Elég nehezen tudom ezeket a helyzeteket elképzelni amiket te leírtál...

Nem értem hogy miért nem tanítottátok meg a lánynak a németet...

Az unokatesómék Ausztriába élnek és perfekt beszéli mind a két nyelvet...

2013. febr. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
71%

Én megmondanám a lányomnak is, meg a páromnak is, hogy nézzék levegőnek a másikat.

Kölcsönösen ne szóljanak egymáshoz egy szót sem a köszönésen kívül. Hármasban sem csinálnék programot. Vagy a párommal mennék valahová, vagy a lányommal.

Írod, hogy a párod próbál neki mindent megadni, ez valószínű anyagiakat is jelent. Az anyagi ráfordítást se fogadnám el.

Én legalábbis ezt tenném.

2013. febr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
49%
Bxer, magadnak okoztad, mert fontossabb volt a ...., de most próbálod megoldani, amikor már kamasz lányod van ? Elkéstél, mihelyt tud lelép és sz.rik rátok!
2013. febr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
35%

Egyébként anyaként, ha én látom pár hónap után, hogy a gyermekem és a választottam között feszültség van, állandó viták, akkor nem költöztetem oda, nem folytatom vele a kapcsolatot. A gyereknek mindig elsőnek kell lennie ilyen esetben. ebből les az, hogy amint nagykorú, lelép és felétek se néz ezután :(


Meg is értem. A lány próbálkozik, nem megy neki, de az édesanyját nem érdekli. Nyilván a pasi is kötekedő, rosszindulatú lehet, ha anno egy 9 éves kislánnyal nem tudott kijönni.

2013. febr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
50%

"Nyilván a pasi is kötekedő, rosszindulatú lehet, ha anno egy 9 éves kislánnyal nem tudott kijönni."


Ja, nyilvan.... Az lehetetlen, hogy a gyerek egyszeruen alapbol nem kedveli, kulonosebb ok nelkul.... Ne altalanositsunk mar!

2013. febr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

10-es vagyok

Miért is lettem lepontozva?

igazam van,egy akkor 9 éves kislányt ilyennek kitenni FELELŐTLENSÉG!

2013. febr. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
16-os is jól le lett pontozva,pedig teljesen igaza van...úgy látszik itt valaki nagyon nem szereti az igazságot hallani :)
2013. febr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%
Bocsass meg, kedves 19, de a 16 altalanositott, azt pedig nem kellene. Van nekem is gyerekem, epp 9 eves es tisztaban vagyok vele, hogy mire kepes, ha valakit nem kedvel es megcsak indok se kell neki hozza, egyszeruen nem szereti es kesz. Masreszt nehogymar egy felnott ember kapcsolata egy gyereken muljon, nehogymar maganyos legyen, mert a gyerek nem szereti a parjat. nem kell szeretni. A partnernek sem kell szeretnie a gyereket. Amit viszont kell, az tisztelni es elfogadni a masikat, a felnottnek a gyereket, a gyereknek pedig a szulo partneret.
2013. febr. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!