Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a párom gúnyos...

Mit kezdjek a párom gúnyos beszólásaival?

Figyelt kérdés
Az alábbi problémában kérném a segítségeteket. Párommal 2,5 éve vagyunk együtt. Az első fél évet leszámítva rengeteget veszekedtünk/veszekedünk. Én abban látom ennek okát, hogy neki nagyon rossz természete van. Zsörtölődő, ellenőrző, ellenszegülő, úgy érzem, nem tudok kijönni vele. Ha valami nem úgy van, ahogy Ő jónak látja, dührohama lesz, sérteget és cinikus velem. Én ekkor rettenetesen megrémülök, ezekre a dühkitöréseire nem is tudok lélekben felkészülni. Én ilyenkor teljesen megdermedek és elsírom magamat. Többször elbeszélgettünk már, hogy ezek engem zavarnak és megrémülök, de úgy tűnik nem veszi a jelzéseimet komolyan. Mivel állandó (lelki) készenléti állapotban vagyok, hogy mikor mibe köt bele, így állandósult nálam egy szorongásos állapot. Úgy döntöttem, hogy elköltözöm egy időre Tőle, azzal a céllal, hogy újra egymásra találjunk. Ezt be is jelentettem neki. Megbeszéltük, ennek miért látom szükségét, elfogadta az érveléseimet. Belátja, hogy javítani kellene viselkedésén, de sajnos azt látom, hogy nem képes erre. Azért költözöm el tőle –annak ellenére, hogy szeretem-, mert ezzel szeretném „megtanítani”, hogy komolyan gondolom, hogy legyen toleránsabb velem. 36 éves vagyok, szeretnék már gyereket, de így nem merek vállalni, az időm pedig egyre fogy.. Az Ő elmondása szerint szeret engem, sőt, amikor lezajlik a dührohama, jön és szeretget. Azt gondolom, Ő nem is veszi észre, hogy mikor sért meg. Szeretném megkérdezni tőletek, hogy miben látjátok nálunk a változást, megoldást, ill. azt, hogy helyes lépés-e a költözés, v. van-e esély, hogy ez célra vezethet? Köszi! (pirosalma01@citromail.hu)

2013. febr. 3. 22:48
 1/7 Jégtánc ***** válasza:
96%
Nem is értem miért van az ember olyan valakivel együtt aki mellett nem boldog.... Nem hiszem hogy ő az igazi neked.Még csak nem is társ.
2013. febr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy manapság divat mindent megjavítani, de ha valami gyári hibás, azt ki kell cserélni.


Nem fog megváltozni. Lehet, hogy el fogja játszani, te el fogod neki hinni, de vissza fog térni önmagához.


A legjobb az lenne, ha keresnél mást. Ha gyereket szeretnél, ne tedd tönkre az életét azzal, hogy egy ilyen ember az apja.

2013. febr. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sem érdemes olyan emberre fecsérelned az idődet, aki mellett lelki stresszben vagy. Ez senkinek sem jó. Egy gyereknek pláne nem!! Gondolkozz józanul! Ha az elején normális lett volna, akkor még megérné javítgatni, de így nem.


24N

2013. febr. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon is jól tudod, mit szeretnél, csak a megerősítést várod. 2 éve feleslegesen próbálod megváltoztatni, elég időd pazaroltál már rá.
2013. febr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a helyzet több,mint CIKI.
2013. febr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szívás.
2013. febr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Savlekotő ***** válasza:
Szeret,remélem már kivágtad nem vártad meg a szeretetből agyon verést
2022. febr. 1. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!