Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem elhízott és nem...

A feleségem elhízott és nem kívánom őt? Hogyan adjam tudtára hogy ne bántódjon meg hogy ez nem tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Jó alakja volt de ebben az utóbbi évben felszedett pár kg-t és már nem olyan vonzó számomra..igényes magára de nem kívánom ezért.Mindig előnybe részesítettema feszes popisiját de mostanában nem törödik a testével.Nem szült mielött azzal jöttök.Szóval szeretném valahogy be adagolni neki finoman hogy jó lenne ha a régi formáját hozná:)Hogy mondjam el neki?
2013. febr. 5. 16:54
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%

Hízz fel hozzá :D És vád, meg, szóvá teszi-e...

Azért komolyan, ennyit problémázni 6-7 kilón... Nem egy seggbe szerettél bele gondolom, fogadd el, hogy mindenki változik az évek során, a nők meg sajnos még könnyebben. Mit fogsz mondani neki ha 40 felé közeledve megjelennek a szarkalábai? Azt, hogy "édesem, csináld vissza inkább, mert így már kevésbé kívánlak!"

-__-

2013. febr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
29-es, kemény sportnál is veszíthetsz izmot. Nem vagy egy lángész a témában.
2013. febr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

Ezt pont te mondod?

Igen, lehet, de azért feltételezhetjük, hogy a kérdező felesége nem fog valami ultrakemény edzést csinálni.

Normális sporttevékenység mellett pedig nem fog izmot veszteni, ez egészen biztos. És az is, hogy a legegészségesebb az, ha a diéta mellett sportolunk is.

2013. febr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha tényleg egy életre gondoltad a házasságot (ahogy jobb helyeken szokás), akkor a 6-7 kg plusznál még akár sokkal komolyabb változások is lehetnek nála ahogy egyre idősebb lesz, amiken nem fog tudni változtatni olyan könnyen, főleg ha őt nem is zavarja... hacsak nem változik meg a látásmódod, akkor nem jósolok hosszú házasságot!
2013. febr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
26-os! A vékony test az nem "fiús", hanem vékony. Ne dőljünk már be ennek a propagandának, hogy csak a kövérek a nőiesek.
2013. febr. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
65%

Nem dőlök be a propagandának, de nekem ez a véleményem. Egyszerűen a fiús testalkatú lányok (semmi derék, semmi csípő, semmi mell) nekem annyira nem jön be. Ha látom hozzá a nunit, akkor oké, ha nem, akkor nem oké.

Az igazi természetes fiús/férfias testalkat az pont ez. Hál istennek én ilyennel rendelkezem. Lehet ezért nem jön be nőnél!

2013. febr. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Attól, h valaki vékony még lehet melle, dereka :D
2013. febr. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
32%
Ezt csak a dagadt nők terjesztik, hogy a soványnak nincs melle meg segge. Lehet, hogy a kövér nőnek nagyobb a melle, de azért a férfiaknak többnyire jobban bejön a 80-60-80 alak, mint a 120-150-120.
2013. febr. 8. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 90-60-90-re gondolt az utolsó -__-

Akinek 80-as a segge a legszélesebb ponton, AZ fiús. És nekik általában min 70-es a derekuk, hiába pálcikák.

2013. febr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%

Akinek ilyen a felfogása kár házasságot kötnie. Sztem nem a külsőségekre kell menni. Minden ember változik idővel. 20 év múlva se lenne feszes a popsija.

Undorodom az ilyen emberektől!!! Ugyanúgy 5 év múlva te is elhízhatsz mint egy disznó pl egy betegség miatt.

Akkor neked h esne ha csak mert híztál már nem érdekelnéd a másikat???

Szegény feleséged ha tudná...

Vagy ha ő meg eléd állna h már nem kíván téged mert kicsi a farkad...

Ez kb olyan.

2013. febr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!