Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem elhízott és nem...

A feleségem elhízott és nem kívánom őt? Hogyan adjam tudtára hogy ne bántódjon meg hogy ez nem tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Jó alakja volt de ebben az utóbbi évben felszedett pár kg-t és már nem olyan vonzó számomra..igényes magára de nem kívánom ezért.Mindig előnybe részesítettema feszes popisiját de mostanában nem törödik a testével.Nem szült mielött azzal jöttök.Szóval szeretném valahogy be adagolni neki finoman hogy jó lenne ha a régi formáját hozná:)Hogy mondjam el neki?
2013. febr. 5. 16:54
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Szedj vágyfokozót s adj neki dupla annyit hogy ő legyen felül. Egy idő után lefogy s neked nem kell vágyakozó de az övét azért ne vond meg.
2013. febr. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
0%

Először próbáld kedvesen:

-Drágám tudod,hogy szeretlek meg minden,de sajnos az alakod most így nekem nem tetszik és nem tudok felizgulni rád.Nekem pedig fontos,hogy olyan alakod legyen amikor beléd szerettem,mert szeretném ha ugyanúgy kívánnálak.

-Kezdj el edzeni járjál konditerembe,én szívesen segítek neked amiben tudok.


Ezt próbáld meg 2-szer.

Ha akkor sem változtat akkor jöjjön a szexmegvonás,mutasd ki akkor,hogy nem kívánod és nem akarsz vele lefeküdni így.Mert ha nem tartja tiszteletben amit kértél akkor te se legyél rá tekintettel.

Ha még ekkor sem kapcsol,akkor következő legyen,hogy kiköltözöl a hálószobából a nappaliba.

És ha ekkor sem változtat akkor nem hajlandó tetszeni neked tehát nem vesz figyelembe akkor egy nap úgy mennék haza,hogy ,,bocsi dárágm,de sajnos beadtam a válókeresetet,keresni fog az ügyvédem".


Remélem az első amit írtam hatásos lesz.

2013. márc. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Kikötözöd a háloszoba helyett a nappaliban???
2013. márc. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!