Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem elhízott és nem...

A feleségem elhízott és nem kívánom őt? Hogyan adjam tudtára hogy ne bántódjon meg hogy ez nem tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Jó alakja volt de ebben az utóbbi évben felszedett pár kg-t és már nem olyan vonzó számomra..igényes magára de nem kívánom ezért.Mindig előnybe részesítettema feszes popisiját de mostanában nem törödik a testével.Nem szült mielött azzal jöttök.Szóval szeretném valahogy be adagolni neki finoman hogy jó lenne ha a régi formáját hozná:)Hogy mondjam el neki?
2013. febr. 5. 16:54
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
Egyszer! ülj le vele és mondd meg neki,hogy észrevetted,hogy felszedett pár kilót (lehet mérges lesz,de 1x beválalható). Kérdezd meg tőle,hogy van e valami lelki baja (azt írod mindent elmond neked, de lehet,hogy mégis van ott valami amit nem!) Azt is kérdezd meg,hogy ő jól érzi e így magát. Ha igen, akkor vagy elfogadod így vagy nem! Ez a te választásod! Az emberek változnak az évek során mint belsőleg, úgy külsőleg is!!!
2013. febr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
75%

csak ne szex közben :D:D

viccet félretéve, először próbálkozhatsz látványos fényképnézegetéssel "ó micsoda fenék!" felkiáltásokkal megspékelve, ha nem veszi a lapot előhozakodhatsz vele (egy másik alakommal), de valahogy hétköznapian add elő, semmiképpen ne úgy, hogy na most üljünk le mert beszélnünk kell. pl mikor te mész edzeni megkérdezheted hogy neki nem hiányzik-e a tenisz, és beszúrhatod hogy akkoriban nagyon csinos/feszes volt, mennyire odavoltál érte és szeretnéd ha megint menne.

2013. febr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
52%
nem értek ehhez a témához , de nem lehet , hogy terhes , csak még nem mondta el ... ?
2013. febr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
úúúú,ezek a szavak lehet bántóak lennének neki.... :/
2013. febr. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:

Nem kell túl dramatizálni a dolgot :)

Én is felszedtem pár kg-ot, én azért, mert egy időre leraktam a cigit + rendszeresen pizzát rendeltem ebédre.

Simán a fülembe duruzsolta a férjem kedvesen, hogy felszaladt rám pár kg (amivel én is tisztában voltam és zavart is, de nem volt kedvem diétázni) és milyen jó lenne, ha újra a régi bőrömben lennék.

Egyáltalán nem sértődtem meg, ezzel én is tisztában voltam, azóta jobban odafigyelek, hogy mit és mikor eszem, 2 kg-tól már meg is szabadultam. Meg is dicsért, h vékonyabb a combom is + kisebb a fenekem, ez újabb lökést adott :)

2013. febr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
54%

Az a baj kérdező, hogy lövésed sincs a témához. Mozgás hiánya miatt nem lehet elhízni. A sportolók kétharmada küszködik a súlyával és nem felfele.


A kulcs az, hogy sokat eszik. Túl sokat és rossz minőségű ételt.

Mond meg neki, hogy te a fiús testet szereted, azaz a vékonyat.

2013. febr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
Szerintem meg csak nyugodtan mond el neki,hogy ugye te is tudod,hogy felszedtél pár kg-t?És hogy nekem az jobban tetszett....stb
2013. febr. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
34%

Istenem, ennyi étkezési analfabétát!

Ha valaki evett x mennyiséget és mozgott mellette y órát, akkor ha kevesebbet mozog, de ugyanúgy eszi az x mennyiséget, akkor hízik. Tehát a mozgáshiány miatt hízik el.

Mellesleg meg sportolni, mozogni kell, mert egészséges. Tévedés azt gondolni, hogy a sovány ember ne sportoljon, mert lehet nem hízik meg, de a keringése tönkremegy, az izmai pedig elsorvadnak.

Annak pedig külön gratulálok, aki azzal dicsekszik, hogy mozgás nélkül fogyott le. Azt nem lefogyásnak hívják, hanem sorvadásnak, csak hogy tudd.

2013. febr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
38%
Ugyanis ha nem mozogsz, nem csak a hájból fogysz, hanem az izmaid is épülnek le folyamatosan. Nem lesz valami szép látvány.
2013. febr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
86%

Milyen magas és hány kg? Lehet hogy csak te látod túlsúlyosnak.

Amúgy meg egyáltalán nem értelek, valamiért csak beleszerettél és feleségül vetted? Gondolom nem a feszes popsija miatt...mint tudjuk, a szépség mulandó.Ha pedig csak ezért vetted el, akkor én a feleséged helyébe még jól ki is rúgnálak...komolyan, 6-7 kg miatt problémázni...!

2013. febr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!