Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyák, apák: ha veszélyben...

Anyák, apák: ha veszélyben éreznétek a gyermekeitek életét képesek lennétek akár ölni is, hogy megvédjétek őket?

Figyelt kérdés

2013. febr. 7. 08:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Én más számomra fontos emberért is képes lennék ölni, nem csak a gyerekemért. Sőt, ha azt látnám, hogy valaki épp a kutyámat veri agyon egy lapáttal, akkor tuti, hogy legalább félholtra verném az illetőt, de az se érdekelne, ha beledöglik.

Nekem menne gyakorlatban is az ölés, nagyon el tud borulni az agyam már kis dolgok miatt is, pláne akkor, ha valaki bántalmazza, kínozza a szeretteimet. Addig nem is lennék életemben nyugodt, amíg nem tudom, látom, hogy a szemét r*hadék ugyanazt a kínokat állta ki büntetésül, mint az, akit bántott.

2013. febr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez számomra teljesen egyértelmű,hogy reflex szerűen,gondolkodás nélkül cselekednék.Máskülönben egész biztosan beleőrülnék abba,hogy ott álltam tehetetlenül és még csak meg se próbáltam tenni ellene.
2013. febr. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Syrakusa ***** válasza:
100%

Bármelyik hozzám közel álló ember védelme érdekében is......az,hogy a gyermekemért az pedig egyértelmű.....gondolkodás nélkül!


25/F

2013. febr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!