Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok? Bátyám...

Ti mit csinálnátok? Bátyám e-maile benne maradt a gépembe. és "szeretőt" keres?

Figyelt kérdés

A bátyám e-mail-e s jelszava benne maradt a gépbe, megnyitottam véletlenül és látom "szerető támogatásért".

Ráklikkelek, dicsérte a mellét, és élőbe szeretné látni,kér telefonszámot+ árlistát meg puszilja a p......-t, de hát a bátyámnak élettársa van és 5éves fia.

Nem szívlelem a sógornőm, de annyi emberiség van bennem hogy ezt nem szeretném, és szívem szerint beszélek a fejével, hogy ez a megcsalásos dolog nem csak hogy nem működik de egy prostival végképp. Ideges vagyok, tudom nem az én dolgom de ez most szíven ütött. A bátyám 28éves jóképű férfi, és a tudattól is rosszul vagyok.

Szegény sógornőm ígyis rohadt féltékeny típus kezdem kapisgálni hogy miért....biztos tudomást szerzett már valamiről vagy nem tudom.


2013. febr. 7. 10:05
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Igen átgondoltam, és tényleg nem akarok belebonyolódni, tulajdonképpen, a bátyám olyan 6 hetente megy haza, itt dolgozik Németországban, és esetleg szexuális hiánya is van, és lehet hirtelen beindult a fantáziája, lehet ha hazamegy el is felejti.
2013. febr. 7. 10:55
 12/21 anonim ***** válasza:
Ja, hát akkor éhes disznó makkal álmodik esete:)) Mondjuk ez sem törvényszerű, hogy kikacsintson, de így önmaga számára van legalább mentsége.Pláne, ha a felesége hűségesen kivárja a 6 hetet.
2013. febr. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
De hát egyrészt lehet bele kergeti??? Na félreértés ne essék nem védeni akarom, de ha felhívja a testvérem a nejét, akkor csak ordít vele különféle dolgokért, mindenért hiszti, persze ahogy látom a kapcsolatot kölcsönös tisztelet nuku anyázás stb :/
2013. febr. 7. 11:06
 14/21 anonim ***** válasza:
6%

Jól teszed, hogy nem avatkozol bele. Ne ítélkezzél mások felett úgy, hogy nem ismered teljes-körűen cselekedeteik hátterét. Az sem normális dolog, hogy egy nő engedi, bízhatja arra férjét arra, hogy a család boldogulásért tőlük olyan távol dolgozzon, hogy csak hat hetente találkozzanak. Ráadásul ahogy írtad bátyád kellő megbecsülést sem kap.


Ahhoz, hogy egy férfi a munkanapokat rendületlenül húzza az igát, szüksége van arra hogy otthon pihenés mellett érzelmileg is feltöltődjön (pl. játék gyerekkel, összebújás asszonnyal). A prosti olyan pótszer aki szexuális energiák levezetésére jó tud lenni, sokszor egy órára tudja biztosítani a szeretet illúzióját is egész jól.

Piálni mindenestre sokkal veszélyesebb.


36F

2013. febr. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Na látod, épp ezért jobb, ha ezt a dolgot rájuk bízod. Sem a sógornőd, sem a bátyád nem fogja veled megtárgyalni a szexuális életét, akármilyen is. Egyiket sem akarom mentegetni, sem bántani, de az biztos, hogy ha valaki testileg, lelkileg jól érzi magát, és boldog a kapcsolatában, (amibe nagyon sok egyéb mellett a jó, és kielégítő szex is beletartozik) akkor eszébe sem jut akár virtuálisan, akár ténylegesen félrelépni. De hogy náluk mi a gond, azt csak ők tudják, és megoldani is nekik kell(ene).
2013. febr. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Viszont ez a nő (ez a prosti) egy magyarországi, a testvérem otthon már találkozni fog a feleségével, az ágyban is szexuálisan, akkor minek a prosti, kint ígyse úgyse teljesül az igénye....
2013. febr. 7. 11:41
 17/21 anonim ***** válasza:

"Ne ítélkezzél mások felett úgy, hogy nem ismered teljes-körűen cselekedeteik hátterét. Az sem normális dolog, hogy egy nő engedi, bízhatja arra férjét arra, hogy a család boldogulásért tőlük olyan távol dolgozzon, hogy csak hat hetente találkozzanak."

Kedves válaszoló, neked nem tűnt fel, hogy ez a két mondatod mennyire üti egymást? Ne ítélkezzen, de nem is normális, hogy... :D Ismered a páros külföldi munka melletti döntésük hátterét? Nem. Na látod.


Kérdező, én sem szólnék. Csak annyit mondanék a bátyámnak, hogy ne hagyja elöl a privát levelezéseit, mert nem tartozik senkire.

2013. febr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
undorito a batyad, csak ennyit...
2013. febr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Mennyi álszent ember van :D Szokásos. Megnyitottad, láttad, bumm. Ezt már nem lehet visszacsinálni. Én speciel biztos,hogy beszélnék vele. A bátyádról van szó, nem egy idegenről, akinek nem lehet beleszólni az életébe. Szép is lenne az olyan világ, ahol mindenkinek a magánügye tényleg a magánügye lenne. Kétélű dolog, hahó.
2013. febr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Hihi raizgultal a batyadra, gondolom azt varod h mindenki azt mondja, hogy pótold te a szexualis hianyt, hadd maradjon csaladban
2013. febr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!