Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, lányok! Nektek hogy...

Nők, lányok! Nektek hogy esne, ha a párotok ilyet mondana? (mellmérettel kapcsolatos kérdés)

Figyelt kérdés

Tegnap este beszélgettünk, a következő volt a téma: közös program lesz szombaton az egyik barátjával és mondta a párom, hogy a barát hozza magával a kajáját meg a fehérjeturmix-át, mert az edzés miatt nem ehet akármit. Én meg megjegyeztem viccesen, hogy na én nem iszok a turmixból, mert nem akarok 2 kilót rögtön felszedni. Erre ezt mondta a párom: pedig mellre hízhatnál! De rögtön mondta ezt is: nem mintha zavarna.


Szóval nekem ez egy kicsit rosszul esett, mert ez a legérzékenyebb pontom, a testem többi részével teljesen elégedett vagyok.


Neked hogy esne, ha ilyet mondana a párod?


Én 26 éves vagyok, ő 33, másfél hónapja vagyunk együtt.


Köszi.


2013. febr. 8. 07:59
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
85%

Szarul. Biztos mondtam volna, hogy a picike péniszedhez pedig pont passzol.


Nem vagyok egy viráglelkű, de azért szerintem másfél hónap után olyanra megjegyzést tenni, amiről nem tehetsz, meg nem tudsz vele mit csinálni, még akkor is, ha visszaszívja, azért nekem sok.

2013. febr. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
88%

Hát nem esne jól, de elpoénkodnám valahogy, őt célbavéve.

3 éve akkor még barátom mondta, hogy kicsit nagy a hasam... (mondtam, akkor pont passzolunk...:)Pedig pont akkor voltam csúcs formában, olyan alkatom volt, mint egy modellnek, szép lapos hasam volt. Megkérdeztem anyjától, hogy : maga szerint is nagy a hasam? Erre ő: ki volt az a pihent, aki ezt mondta nekem? Mondom a kedves fia.


Azóta a pihent ember már a férjem. És ha nagy hast emlegetett: nem sokkal később valóban nagy hasam lett :)Visszafogytam, és 1 éven belül még nagyobb hasam lett-ikrekkel... Emlegettem is neki, hogy na, és te mondtad, hogy nagy a hasam? Akkor most mekkora????

2013. febr. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
94%

Azért másfél hónap után ne jöjjön már azzal, hogy lapos a melled aranyom. Bocsi nekem volt ilyen pasim, az is hamar elkezdte, mindenre volt egy vicces megjegyzése, amihez mindig hozzátette, hogy amúgy nem baj. Köszi. Egyesek nagyon módszeresen tudják a földbe döngölni az önbizalmát a másiknak.


Nem tudom te férfi mit szólnál, ha az új csajod közölné, hogy ráférne még 3-4 centi a farkadra. Nem mintha zavarna, hogy kicsi, csak érted..

2013. febr. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
43%
Nekem nem esne szarul. Lehet, hogy valami olyasmit mondanék, hogy lehet fizetni sebészt, ha neki nagyobb kell. De az sem biztos, hogy mondanék valamit is. Akkora amekkora és ezen nem lehet csak úgy változtatni.
2013. febr. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem meg teljesne jogos a kérdezönek a rossz érzése.


Ez pont az a dolog amiröl ö nem tehet, hogy mekkora is van neki. Ha valakit szeretünk igazán akkor olyannak szeretjük amilyen.

Másfél hónap után, meg egy ilyen bunkóságot benyögni még rosszabb.


nem akarlak elkeseríteni kérdezö, de szerintem a párod már most nincs megelégedve veled, ez késöbb csak rosszabb lesz.

2013. febr. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
45%
2.! Szívemből szóltál! :) Mellesleg én is nő vagyok...
2013. febr. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
60%
2-es, 7-es ennyi erővel a ti meglátásotokat meg úgy is nézhetjük, hogy miért tűrnek el mindent a mai nők? Ennyire félnek, hogy nem kellenek senkinek?
2013. febr. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
94%

Ismerek néhány férfitípust.Ez olyannak tűnik,aki módszeresen leépíti az önbizalmadat azzal,hogy sulykolja beléd a hiányosságaidat,ezzel emelve magát magasra,hogy ő elnézi ezt neked,és veled van,viszont ezért neked is el kell nézni az ő sokkal markánsabb ki nem mondható hibáit,és szemétségeit.

Ne legyen igazam,de figyelj a jelekre!

2013. febr. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
87%
4-essel vagyok. Én az ilyen pasinak mondanám, hogy nem értékelem az ilyen megjegyzéseket, és ha ebből rendszert csinál, hamarosan kalap-kabát.
2013. febr. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

Nem sértődtem meg, nem vágtam be a durcit vagy ilyesmi, mosolyogtam egyet és mondtam, hogy hát ez ilyen. Már bánom, hogy nem mondtam én is valami szellemes kis megjegyzést valamelyik testrészére...csak akkor hirtelen nem kapcsoltam.


Szóval igen, itt az önbizalom a kulcskérdés. Tudom az eszemmel, hogy ez az én ostobaságom, mert semmi okom az önbizalomhiányra, de a lelkemnek akkor is rosszul esik, nem tehetek róla.

2013. febr. 8. 08:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!