Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, lányok! Nektek hogy...

Nők, lányok! Nektek hogy esne, ha a párotok ilyet mondana? (mellmérettel kapcsolatos kérdés)

Figyelt kérdés

Tegnap este beszélgettünk, a következő volt a téma: közös program lesz szombaton az egyik barátjával és mondta a párom, hogy a barát hozza magával a kajáját meg a fehérjeturmix-át, mert az edzés miatt nem ehet akármit. Én meg megjegyeztem viccesen, hogy na én nem iszok a turmixból, mert nem akarok 2 kilót rögtön felszedni. Erre ezt mondta a párom: pedig mellre hízhatnál! De rögtön mondta ezt is: nem mintha zavarna.


Szóval nekem ez egy kicsit rosszul esett, mert ez a legérzékenyebb pontom, a testem többi részével teljesen elégedett vagyok.


Neked hogy esne, ha ilyet mondana a párod?


Én 26 éves vagyok, ő 33, másfél hónapja vagyunk együtt.


Köszi.


2013. febr. 8. 07:59
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:

Kérdező: én is pontosan ilyen alkat vagyok, most vagyok akkora mint te voltál 10 kg plusszal (magasságom is annyi), és most is tök picik, én se hízok mellre, ennél voltam 8 kilóval még több is, és akkor is csak alig híztak, mindig mérgelődtem is, hogy ha már dagadt vagyok, legalább jó mellem lenne! :D

Sajnos mi ilyenek vagyunk, észrevételem szerint ritka az ilyen szerencsétlen alkat, de ez van...

2013. febr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:

Másfél hónapja vagytok együtt, mit vársz? :D

Én 7 éve vagyok kapcsolatban és ez csak egy kis poénos beszólás lenne, ha lenne, nem kapnám fel a vizet.


Amúgy a fehérjepor nem hizlal, csak az izomzat növekedését segíti.

2013. febr. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk azért olyan szerencsétlen alkatok...: )


Látom, többen feladakdtak a fehérjeporon...nem én iszom, nem a párom issza, csak e beszélgetés kapcsán jött fel a téma.

2013. febr. 8. 13:22
 34/45 anonim ***** válasza:
0%
Ha ez megvigasztal, a barátnőmnek D kosaras mellei vannak, és ennél alább nem adnám.:D
2013. febr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
Én már szültem 3 gyereket, és nagyon pici melleim vannak mégis (75/A). Engem is zavar egy kicsit, de a férjem mindig azt mondja, ha fennakadok ezen, hogy pont elfér a tenyerébe, ezért így jó, ahogy van. Kaptam már kéretlen beszólást ismeretlentől, nem mondom, hogy nem esett rosszul, kerek-perec elküldtem a francba. Nem tudok neked okosat írni, ha ez a beszólása téged ennyire zavar, akkor beszéld meg vele.
2013. febr. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
35 vagyok megint, a hízásra visszatérve, 167cm és 54kg vagyok, próbáltam már hízni, hát lett szép nagy kerek fenekem, azon kívül semmi. Na, ÚGY nagyon h&lyén nézek ki a pici melleimmel. :D
2013. febr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon kicsik a melleim, és a párom meg is jegyzi néha, de őszintén engem ez sosem zavart, mivel így is szereti a testem... 21 vagyok, ő 25. 4 éve együtt vagyunk.
2013. febr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
Beszélj, beszélj, beszélj vele.
2013. febr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
lehet nem esne jól, de hamar tul tenném magam rajta.
2013. febr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

Már kamaszkoromban is kicsit mellem volt, akkor még reménykedtem, hogy nőni fog. Nem tette. Azóta zavart, mert minden mást tudtam magamon sporttal alakítani, ezt kivéve, egyszerűen aránytalannak láttam magam. Szilárd elhatározás volt, hogy amint lesz rá anyagi lehetőségem, sebésszel megoldom.

Közben megismertem a férjemet, majd adott lett néhány év után az anyagi háttér.


Amikor elmondtam neki, mondta, hogy neki így is nagyon tetszik, de ha ez kell a lelki békémhez, akkor hajrá. Eljött sebészt keresni, tökéletesen mellettem állt. Annyit kért, hogy ne szálljak el és ne két dinnyével toljanak ki a műtőből (ez amúgy se volt célom).


A műtét utáni eredmény is tetszett neki (70A-ról lett 70C). Közel egy évvel a műtét után egyik reggel zavart mosollyal mondta, hogy azt álmodta, hogy szeretkeztünk és még a régi melleim voltak.

Valószínű, hogy egy hajszálnyival jobban tetszett neki a lapos verzió, bár nagyon lelkesen foglalkozik az újjal is.


Amúgy egyszer ő mondta, hogy a nagy mell vonzza a szemet, jó megnézni (amiben lehet igazság, mert én is megnézem a nagyobb melleket, noha egyáltalán nem vonz szexuális értelemben a női test), de szex közben már tökmindegy, olyan közelről úgyse látja.

Azt több férfiismerős is megerősítette, hogy a forma nagyon fontos, a méret kevésbé.


Van néhány méretfetisiszta, de szerintem ez a kisebbség. A többségnek a forma számít.

2013. febr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!