Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, lányok! Nektek hogy...

Nők, lányok! Nektek hogy esne, ha a párotok ilyet mondana? (mellmérettel kapcsolatos kérdés)

Figyelt kérdés

Tegnap este beszélgettünk, a következő volt a téma: közös program lesz szombaton az egyik barátjával és mondta a párom, hogy a barát hozza magával a kajáját meg a fehérjeturmix-át, mert az edzés miatt nem ehet akármit. Én meg megjegyeztem viccesen, hogy na én nem iszok a turmixból, mert nem akarok 2 kilót rögtön felszedni. Erre ezt mondta a párom: pedig mellre hízhatnál! De rögtön mondta ezt is: nem mintha zavarna.


Szóval nekem ez egy kicsit rosszul esett, mert ez a legérzékenyebb pontom, a testem többi részével teljesen elégedett vagyok.


Neked hogy esne, ha ilyet mondana a párod?


Én 26 éves vagyok, ő 33, másfél hónapja vagyunk együtt.


Köszi.


2013. febr. 8. 07:59
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a lányoknak ebben a témában van a legkönnyebb dolguk. Csak egy félcélzást kell tenni a péniszméretre ("a fehérjeturmixtól csak az nem nő, aminek kéne..." vagy ilyesmi) és nincs az a pali, aki ne értené. Utána kell elpoénkodni. Nem hagyni hogy megalázzon, és még te poénkodod el.

(persze csak akkor működik ha nincs vmi 35-ös monszter a gatyában)

2013. febr. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
utolsó XDDD
2013. febr. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
67%
Nem kell ennek akkora feneket keríteni, ő esetleg jobban szereti a nagy didit, de biztosan másért szeret. Ez csak a te problémád. Eszedbe ne jusson plasztikáztatni! Nincs tökéletes alkat. Vagy csak nagyon ritkán. neked meg a sármos fekete hajú olasz digó tetszik./csak tippeltem!/ Akkor mi van? A párodat a jó tulajdonsága miatt szereted, ő ugyan ezért, téged.
2013. febr. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
Óh a 23/23-ra kevesebb pontot adj, mert még elbízom magam :D
2013. febr. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
45%

"Én meg megjegyeztem viccesen, hogy na én nem iszok a turmixból, mert nem akarok 2 kilót rögtön felszedni."


Alapból nem mondanék ilyet, mert ez nem vicces. Hogy lehetne fehérje-turmixtól csak úgy izmot felszedni?


És mivel okoskodó vagyok, elmondanám a páromnak, hogy a mell zsír, izmozni nem lehet rá. Két mód van, hogy nagyobb legyen: sebészkés vagy hízás. De az mindenhova hízás.

2013. febr. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:

Nekem nem esik rosszul. Szokta mondani a férjem évek óta, hogy de jó lenne ha nagyobb lenne. Megjegyzem nem kicsi a mellem hanem átlagos a mérete.Szóval nem lóg a földre de nem is kicsi. Ilyenkor mindig azt mondom neki hogy nem akarok nagy mellet mert azoknak sokat fáj a hátuk meg stb..

Mondjuk én elégedett vagyok a melleimmel, mással nem de ezekkel igen.Nekem az esne szarul ha azt mondaná fogyjak.

2013. febr. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:

Nekem elég rosszul esne. Nekem is nagyon pici mellem van, most fogyózok, abból fogytam legelőször (körte alkat vagyok sajna). A férjem SOHA nem mondott rá SEMMI negatívat, pedig ő is egy humoros, sokszor gyerekes humorú ember, de a külsőmet poénból sem kritizálta, mert magától ráérzett, hogy az rosszul esne. Amikor összejöttünk, egész jó formában voltam, utána felszedtem némi felesleget, láthatta, de soha nem tett rá megjegyzést, sőt még bátorított, hogy elég ez a mell ami nekem van, pont belefér a tenyerébe, több nem is kell, stb.


Szerintem ilyen egy rendes férfi, aki viccből se ássa alá az önbizalmadat. Mivelhogy ha mi nőként tennénk 1 megjegyzést is a kicsi farkukra, akkor mindjárt borzalmas bűn lenne. Na, a mell meg nőknél ugyanez, szóval poénból se OK. Másfél hónap után, amikor még a legszebb fényben kellene hogy lássátok egymást, még kevésbé megbocsátható, de ez persze én vagyok, ha neked nincsene kétségeid hogy csak viccelt, akkor az a lényeg.

2013. febr. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
Arra nem gondol senki, hogy lehet a kerdező túl sovány és azért nincs melle? Csak feltevés. 48 kilósan nekem is alig volt, se cici, se fenék. 10 kiló plusszal szép mellen, kerek fenekem, szép alakom van. Ha nálad nem ez a helyzet, akkor ne vedd magadra, de pár plussz kilóval valószínűleg a melled is nagyobb lenne.
2013. febr. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:

Nekem sincs nagy mellem, és néhányszor szóvá is tette. Mondjuk én eleve tervezem, hogy ha szültem, megnagyobbíttatom, nem nagyon, csak hogy arányos legyen. No meg mert fogyókúrázom, és már látszik, hogy elkezdtek megereszkedni :(

A lényeg, hogy amikor mondta, hogy kicsik, mondtam hogy tudom, amint nem akarok már szülni, megcsináltatom. Azóta eltelt fél év, most már kész tényként kezeli, hogy amikor útban van a harmadik gyerek, kezdhet félretenni, mert utána tuti kés alá fekszem. Most már csak azzal szokott poénkodni, hogy "sokba lesz az neki, mire nekem szép nagy melleim lesznek" (mert ugye nem csak a műtétnek van költsége, hanem a három gyereknek is :) ).


Mindenesetre szerintem nem kell ezt úgy a szívedre venni. Nyilván nem volt szép tőle, de rögtön helyesbített is, szóval nem akart megbántani.

2013. febr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:

Köszönöm az újabb hozzászólásokat!


Én is úgy gondolom, hogy nem akart ő megbántani, de azért ma megemlítem neki, csak hogy ne maradjon bennem tüske.


Nem mondanám magam soványnak, 55 kg vagyok a 165 cm-hez. Vékony a vállam meg a karjaim, de a csípőm és a fenekem kerek. Egyetemista koromban volt egy időszak amikor meghíztam (kb. 10 kg-t), de nem rémlik, hogy a mellem is hízott volna, úgy látszik én ilyen alkat vagyok.

2013. febr. 8. 12:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!