Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám dugdossa a fájdalomcsill...

Anyám dugdossa a fájdalomcsillapitot, miért nem akar adni?

Figyelt kérdés
Barátomnak fájt nagyon feje meg sztem lázas is volt,este itt aludt nálunk. Kerestem gyógyszert de nem találtam pedog 2 nappal ezelőtt voltam gyógyszertárba. Kérdem anyámat hol a gyógyszer,mondja kevés van neki is kell-menstruál és görcsöl,táskámban van vhol nem keresgetem te meg ne kutass a táskámban. És nem ad gyógyszert,barátom meg még mindig tök rosszul van haza menni se bir
2013. febr. 8. 12:19
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem már simán beszedte az összeset, de mivel két napja vetted nem akarja megmondani.
2013. febr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
55%

Vagy smucig vagy gyógyszer függő!!!

De az biztos hogy egy köcsög,én leorditanám anyám haját hogy ha nem adna,ha látná hogy szarul vagyok vagy a párom.

2013. febr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
66%

1. A barátod nyilvánvalóan nagyon beteg, orvoshoz kellett volna kísérni.

2. Lemész a gyógyszertárba és veszel.

2013. febr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Eleg eletkeptelenek vagytok felnott letetekre....
2013. febr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Hívjátok ki az ügyeletes orvost, ez van. Ha olyan magas a láza, hogy mozdulni nem bír, akkor kapni fog vénásan egy lázcsillapítót, ami mondjuk csak ideiglenesen jó, mert nyilván más gyógyszereket is fel fog írni neki, amit szintén meg kell venni.

Egyébként meg jófej anyád van! Simán közölném vele, hogy következő havi pénzből kevesebbet kap, mert bevásárolsz gyógyszerekből magadnak, hogyha valami gáz van, akkor ne a smucigsága miatt dögöljön meg mellette valaki.

Egyébként nem hiszem el, hogy nincsen néhány száz forintotok kettőtöknek, amit összedobva lemehetsz a patikába és kérheted a legolcsóbb láz és fájdalomcsillapítót!

2013. febr. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Nem nézi a barátodat másnaposnak mert arra én se adnék?

Vegyen a barátod hideg hütő fürdőt, amúgy olyan anyagi helyzetben lehetek hogy nem tudná pótolni a gyógyszert,

itt az infulenza azon a dobozon osztoztok ketten,

szerintem úgy van vele a barátodnak van pénze vegyen magának.

2013. febr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!