Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám dugdossa a fájdalomcsill...

Anyám dugdossa a fájdalomcsillapitot, miért nem akar adni?

Figyelt kérdés
Barátomnak fájt nagyon feje meg sztem lázas is volt,este itt aludt nálunk. Kerestem gyógyszert de nem találtam pedog 2 nappal ezelőtt voltam gyógyszertárba. Kérdem anyámat hol a gyógyszer,mondja kevés van neki is kell-menstruál és görcsöl,táskámban van vhol nem keresgetem te meg ne kutass a táskámban. És nem ad gyógyszert,barátom meg még mindig tök rosszul van haza menni se bir
2013. febr. 8. 12:19
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Vizes ruhát én is raktam rá.
2013. febr. 8. 12:57
 12/26 anonim ***** válasza:
63%
Akkor maradnak a szomszédok! A pénzedet meg ne add oda. Mondj valamit, h mire kell. Párod biztos segít benne, ha ilyen ........ anyud van.
2013. febr. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
80%
Beszélj már anyáddal, hogy a te pénzedből vette a gyógyszert ha valóban mindet odaadtad, szóval qrva gyorsan adja oda, mert többé egy forintot nem fog látni belőle.
2013. febr. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Ha olyan rosszul van a barátod hogy haza se bír menni, akkor ott nagy gondok lehetnek, inkább hívd ki a mentőt... Vagy ne túlozz.


Barátodnak nincs pénze? Neked nincs félre tett pénzed? Nem értem mit kell itt rinyálni... Bemész anyukád szobájába és veszel ki egyet a táskájából.

2013. febr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Baratod betegen fekszik,mig te itt vitatod hogy anyád mennyire egoista...Mar rég körbejartam.volna.a.szomszedokat,esetleg baratod szüleit ,testvereit hivtam volna....
2013. febr. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Nem mer igy autóba ülni h rosszul van... Küldtünk vh-t a tesojának de nem hivott vissza. Neki sincs pénze beletankolta a kocsiba h eltudjon jönni hozzám meg majd haza,2 hete nem találkoztunk. Most meg szegény itt betegedett le.


A szomszédokat próbáltam,csak az alkesz nyitot ajtot,ő meg ugy be van rugva h nem értette mit szeretnék :|


Bezárta a szobájába a táskáját. Kérdeztem tőle ha nekem kéne gyógyszer akkor se adna,azt mondta h olyan hülye vagyok h nem értem h neki kell a görcseire.


Remélem barátom tesója hamarosan viaszahiv

2013. febr. 8. 13:12
 17/26 anonim ***** válasza:
Korhazbol hivj valakit.Ne haziorvost.De sürgösen.Anyad legalabb majd elgondolkodik,baratod meg jobban lesz.
2013. febr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
53%
Anyáddal komoly bajok lehetnek ha még neked sem adna, csak mert kell a görcseire... komolyan már rég bementem volna a szobájába és elvettem volna a gyógyszert. Te miért nem tetted még meg? És ne kifogást keress.
2013. febr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Nem tudok bemenni kulcsra zárta az ajtot,nem akarja kinyitni. Mégse rughatombe vagy üthetem be... :|

Az elöbb már mondta ha nem fejezem be akkor ki is rakhat,nem köteles meg engedni h fillérekért itt lakhassak.

2013. febr. 8. 13:24
 20/26 anonim ***** válasza:
Anyàd agyalàgyult.Te meg mikor hivod a korhàzat??!
2013. febr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!