Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért babrál ki velem anyu...

Miért babrál ki velem anyu folyton? Miért húzza keresztbe a számításaim? Miért nem tud egyszer legalább jó anya lenni?

Figyelt kérdés
Megkértem, hogy hozzon nekem betétet, mert beteg vagyok, de szeretnék kimenni barátnőimmel, elment a közeli városba egy bevásárlóközpontban,hogy úgyis vennie kell ezt azt,már elment fél 11 előtt, megkértem szépen jöjjön haza azért 1 óra előtt,mert negyed 2-fél2-kor szoktam barátnőimmel kimenni, de megint mi van? 1 előtt még sehol senki:(. Egyre többször csinálja ezt,és fogalmam sincs miért nem tud legalább egyszer valami jót tenni velem. Jól szerettük volna magunkat érezni így hétvégén a barátnőimmel,mert vasárnap már senkinek nincs kedve kimenni lógni, mert sulira készülődünk...Anyámnak újra sikerült elb*sznia a hétvégém...
2013. febr. 9. 12:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mentél volna el vele te megvenni a nagy üzletbe 11kor.
2013. febr. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
miért nem kérdezed meg anyudat h miért szivat? beszéld meg vele ahelyett h lehordod meg idegeskedsz. föleg h nem egyértelmü h direkt csinálja e vagy ilyen.
2013. febr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Biztos van valamelyik barátnődnek. Kérd meg hogy találkozzatok nálatok és hozzon egyet, azzal kihúzod míg anyud hazaér és el is tudsz menni.
2013. febr. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Anyuka pedig:

Nem igaz, hogy a nagykamasz lányom nem képes a két lábán elmenni a boltba, betétet venni, mikor adtam rá neki elég pénzt! Hihetetlen, mást se tud itthon, csak basáskodni, bezzeg barátnőzni, azt tud! Elmegyek neki venni, megígérem neki, erre most is mobilon nyaggat, hogy hol vagyok már, mert ő el akar menni csavarogni! Meg izél, hogy én minek beszélgetek annyit a barátnőimmel, hát nekem nem jár ennyi? Ellátom, igyekszem megtenni neki mindent, amit tudok, erre mit kapok, egy hisztigépet! Mintha csak ő menstruálna egyedül a világon!


Nos, lehetne így is, nem? Hogy esne?

2013. febr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ne haragudj! De te egy nagyon szemtelen ember vagy! Szerintem anyukád nem direkt csinálja ezt. Te még nem voltál sose úgy, hogy x időre haza kellett volna érned, de nem értél haza önhibádon kívűl? És mi jogon vonod felelősségre anyukádat? Felnőtt ember! MÉG EGY DOLOG, TE VAGY A GYEREK!!! Szüleid felé engedelmességgel tartozol!
2013. febr. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
: D ömm van 1-2 ember aki nem olvas,már írtam megoldottuk,írtam,hogy ez igazából idegeskedés miatt volt:) Nem olvastam el amiket írtatok, mert igazából ennek így utólag semmi alapja nincs de tényleg:). Megoldottuk,még így utoljára gondoltam írok nektek:). Már nem idegeskedünk ezen
2013. febr. 9. 18:08
 17/17 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha te is látod, hogy megoldható, és gondolom, mindig megoldható, akkor mit picsogsz itt gyakorin?

menj és bokszold a párnád, az is levezetés.

2013. febr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!