Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet eltitkolni hosszútá...

Hogy lehet eltitkolni hosszútávon a szülők előtt, hogy erotikus munkát végzek?

Figyelt kérdés
Szexmentes, de erotikus jellegű munkáról van szó, masszőzi állás, jól keresek. Bírálatot nem kérek, csak tanácsokat, külön élek, de úgy tudják, hogy recepciós vagyok. Nekem nem gond, mert tudom fizetni a tandíjamat, meg az albérletet, csak az ő szemükben ez vállalhatatlan lenne.
2013. febr. 9. 17:59
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
*ilyet
2013. febr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
88%
Találj ki valami kamu állást, amivel sokat lehetne keresni, és egy gazdag kamu barátot, akitől kapsz ezt-azt ajándékba, és ne szórd a pénzt. Az egy dolog, hogy nem mondod meg nekik mit csinálsz, de ha tele vagy pénzzel, azt azért észre fogják venni, gondolom. Ők sem hülyék.
2013. febr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
87%

Légy magaddal szembe is diszkrét, ne beszélj erről senkinek, és talán más úton sem tudják meg.

Megértem a választásod, megértem azt is, hogy titkolni akarod előlük. Az egyetlen, amit nem értek meg, hogy egyik válaszolónak sem jut az eszébe, mekkora szégyen 2013-ban, hogy ilyen munkára kényszerülnek a fiatal pályakezdők, tanulók, hogy elindíthassák az életüket támogatás nélkül? Mert, ha lenne másik meló ugyanilyen keresettel, Kérdező, Te is biztos inkább azt választottad volna. Hogy nem gondolnak ilyenbe bele, istenem, mindenkinek csak a látszat meg a máz az, ami feltűnik. Ez pluszban még külön szégyen.

2013. febr. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
78%

Úgy vélem, hogy a masszőr szakma ilyen fokú lehúzása eléggé gázos dolog.

És ez nem a kérdezőnek szól kimondottan.


Nyilván, ha előadod, hogy masszőrködsz, akkor benne van a pakliban, hogy szüleid is kérnek egy gratis masszázst. :D :D :D Az meg elég poén lenne, még ha csak sz.pás mentes kézi levezetés is lenne, a masszázshoz meg tulajdonképpen közöd sincs...


Nekik mond azt, hogy recepciós vagy és nem lesz gond.

Meg, amúgy se reklámozd, mert ezzel csak a tényleges masszőr szakma színvonalát "emeled" ... :D

2013. febr. 10. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
És a szüleidnek mivel magyaráznád, hogy miből élsz úgy?Szerintem előbb-utóbb kiderülne.
2013. febr. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Nem is akarom, hogy komolyabb közöm legyen a masszőrködéshez, nem vonz egyáltalán. A fizetésem eddig a bankszámlámon van, tehát abból nem látnak semmit.
2013. febr. 10. 14:38
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem is akarom, hogy komolyabb közöm legyen a masszőrködéshez, nem vonz egyáltalán.



Ilyen hozzá állással könnyen kiderülhet...legalább ha azt mondod hogy masször vagy,akkor találd ki azt hogy elvégeztél egy masször sulit pár hónap alatt.Vagy ha nem akkor inkább maradjál a recepciós verziónál úgy legalább a gyanú sem merül fel.Mert ha esetleg megkérik hogy mutasd a papírod akkor könnyn bukta lesz,aki pedig ért hozzá és az emberek nem hülyék,egy átlag ember is tudja hogy masszázst masször végzettség nélkül nem lehet végezni,ott egyből bukni fogod.

Amúgy egyet értek az egyik válaszadóval hogy szomorú hogy sokaknak erre kell kényszerülni de ezt sem muszáj csinálni.Nekem több ismerösöm van akik úgy szintén drága tandíjat fízetnek és még mondjuk egy nyomdába dolgozik és nem vetemedik farok verésre...lehetőség mindig van,csak néha az igények nagyok.Igaz egy nyomdába nem keres annyit de még is kitudja fízetni a tandíját belőle pedig külön él egyedül.Csak a könnyebb utat mindig egyszerübb választani..félre értés ne essék én nem ítélem el aki ezt csinálja,szíve joga,de akkor nyavajogni se nyavajogjon aki erotikus vagy hasonló munkát végez.Bocsi nem neked szólt kérdező,csak úgy általában véve.

2013. febr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Vagy pedig egyszerűen vállalod azt amit csinálsz ennyi!És akkor nem kell itt ezen agonizálni,elöbb utóbb lehet hogy így is kifog derülni.
2013. febr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
A masszőrködést sehogy sem akarom belekeverni, pont ezért a recepciós verziónál maradok, csak félek, hogy egyszer keresnének azon a munkahelyen és nem találnának ott. Engem aztán nem izgat, hogy ki ítél el vagy sem, ahhoz az álomhoz, amit valóra akarok váltani, nem elég a nyomdai, vagy mekis munka. Semmi luxus nem érdekel, csak az, hogy legyen pénzem az évi 800 k-s tandíjamra, aztán az elinduláshoz és a projektjeimhez, hogy később elismerjék a munkámat.
2013. febr. 10. 14:52
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

ma 14:52


Én em ítéllek én megértelek de szájjal ne csináld és farok verésnél tovább ne menjél ha jót akarsz magadnak.

Elhiszem hogy nem egyszerű évi 800-at kicsengetni de nem csak mekis munka létezik és nem csak azok amiket felsoroltál.Nyílván nem vagyok a helyedbe és nem tudom az igányeidet.Amúgy meddig tervezed ezt csinálni?

Én nem félnék attól hogy ott keresnek,ha keresnek akkor meg kiderül ennyi...akkor elmondod az igazat.Ameddig lehet titkold és ha szerencséd van akkor nem fog kiderülni,de akkor maradjál a recepciós verziónál.

2013. febr. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!