Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet eltitkolni hosszútá...

Hogy lehet eltitkolni hosszútávon a szülők előtt, hogy erotikus munkát végzek?

Figyelt kérdés
Szexmentes, de erotikus jellegű munkáról van szó, masszőzi állás, jól keresek. Bírálatot nem kérek, csak tanácsokat, külön élek, de úgy tudják, hogy recepciós vagyok. Nekem nem gond, mert tudom fizetni a tandíjamat, meg az albérletet, csak az ő szemükben ez vállalhatatlan lenne.
2013. febr. 9. 17:59
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
Ja és arra vigyázzál nehogy benne maradjál!Mert a könnyet jött pénz kevés munkával,hamar eltánorítja az embert.A végső célod mindig lebegjen elötted és időben szálljál ki belőle!Ne legyen az hogy még pénz meg még pénz,mert nagyon könnyen benne lehet maradni úgy hogy észre sem veszed.Nyílván most kezdted így még tudod kontrolálni a dolgot,de minnél több pénz jön és minnél jobban belemerülsz annál nehezebb abba hagyni!Erre nagyon figyelj!
2013. febr. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
96%

Én nem ítéllek el, de elmondok néhány dolgot...


Az embernek vannak elvei, értékei, amik szerint él, amik meghatározzák azt ami ő, amitől Ő, amitől más mint a Többiek.

Az, hogy bevállaltad ezt a munkát végig fog kísérni egész életeden. Biztos ezt akarod? Pénz ide, pénz oda. Csak egyszer kell kiderüljön Rólad a dolog és megnézheted magad:(


Én fiatal pákyakezdő vagyok, 6 hónapja nem kapok munkát. Pszichológus diplomám van, jelenleg is tanulok...Mindennél nagyobb álmom, hogy végre független legyek, de egyelőre még nem jön össze. Vannak sírós napjaim, vannak napok, amikor ki sem látok a felhők közül, nagyon elvagyok keseredve...DE azért annyira még nem voltam elkeseredve, hogy az erkölcsömet, az értékeimet bemocskosítsam bármilyen szexuális szolgáltatással. Utána szembeköpném magam.


Nem beszélve a páromról. Nyilván ez a dolog könnyebb ha nincs párod...de meddig?

És mi van ha majd eléred a "nagy álmodat" és utána derül ki, amikor egyik volt kliensed elkezd pletykálni?


Nem kívánom Neked, azt viszont igen, hogy JÓL gondold át az egészet.


UI. szülőknek jót vagy semmit.

2013. febr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
100%
Egyszer nagyon meg fognak ott téged dugni... de úgy hogy a füled szétáll majd, figyeld meg... hallottam már ilyet.
2013. febr. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Elveink, értékeink ,amik megkülönböztetnek minket egymástól, ezek nagy szavak. A nagy szavak mellé sok pénz, nem ilyen élet, sok szerencse, és jól alakuló sors hiányzik. Tehát az elveink hamar szerte foszlanak ha az élet más sorsot osztott neked. Nem akartam senkibe belekötni csak én egész mást látok magam körül.
2013. szept. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!