Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elégedettek vagytok a...

Ti elégedettek vagytok a családotok életszínvonalával?

Figyelt kérdés
Miérteket is írjatok:)
2013. febr. 10. 18:57
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Elégedett vagyok (lehet azért, mert még csak tanulok). Azt látom a szüleimtől, hogy nehéz megélni, de nem lehetetlen, és ha valamit kapok, akkor annak nagyon örülök. Persze nem lenne rossz, ha nem kellene C és D tervet készítenem arra az esetre, ha fel is vesznek egyetemre, de koleszba nem, vagy esetleg mégsem tudjuk megengedni magunknak, hogy ott tanuljak...

Akkor is, a csekkek mindig be vannak fizetve, étel mindig van, még ha nem is a legjobb minőségű (de nem kell éhezni, mint sok ismerősünknek). Ha elszakad a cipőm tudunk újat venni, és mindig van fűtés is. Állatokat is tarthatok, és értük még az ételről is lemondanék...

2013. febr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondhatom, hogy igen. Most csak a férjem dolgozik, mert én GYED-en vagyok, de ennek ellenére nem nélkülözünk. Van házunk hitel nélkül, van két autónk. Hozzá kell tennem, hogy az ország észak-nyugati részén élünk, ahol jobbak a kereseti viszonyok, van munkalehetőség, és az sem utolsó, hogy még a szüleink is tudnak segíteni. Engem visszavárnak a munkahelyemre, jól kereső állásom van. Nem vagyunk milliomosok, de amire szükségünk van, azt meg tudjuk venni. Ennél nem kell több.
2013. febr. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten igen, mert tudnak segíteni a családban. ami még hiányzik az elégedettséghez:

Egy fix munkahely (volt, de egy képviselőpajti miatt kirúgtak, kellett nekik a helyem), egy normálisan fizető, tisztességes hely a páromnak, egy kocsi (használt 300-500ezerért), ledolgozott évek nekem-hogy gyedre menjek majd a gyerekkel, kb. ennyi.


24N

2013. febr. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Apámmal élek.

Nem vagyok elégedett.

Undorító kis albérletben élünk, lavórban fürdünk, nincs meleg víz, úgy kell melegíteni, kinti wc van, hideg.

Persze lehetne ellene tenni, de Őfelsége alkoholista Uraság sz*rik bele, egyedül meg nem tudnék elköltözni, párom nem szeretne albérletbe menni.

Kb. fél év és talán össze tudunk költözni párommal.

2013. febr. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!