Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most en vagyok a hibás?

Most en vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Esküszöm , mar elegem van. Ma este a nappaliba mentem ki aludni, ugyanis az en szobám a leghidegebb. Elviselhetetlen.. Mondta anyám, hogy Ok kint lesznek, de akkor 10 körül bemennek aludni. Mondom ok, csak nyugodtan. Mielőtt elaludtam volna közel 150 nemet igét tanultam meg a hétfői dolgozatra. Szóval 9 körül lefekudtem aludni. Többször is felkeltem 1-2 percre úgymond felalomba, mert valamit kerdezgettek tőlem anyamek.. Majd fel12-kor arra kelek, hogy vagy 3x megkérdezik tőlem, hogy a Nagy Teri rokona vagyok-e.. (O a mostohaanyam anyukája, mostohaanyam utalom..) Teljesen kiakadtam, mert egesz este a laufennel meg ezekkel álmodtam + amikor 5x "felkeltem " akkor azt hittem csak álmodtam, de nem. Tudta h irunk, tudta h ki akarom magam pihenni.. Régen is csinált ilyet többször is, hogy aludtam , bejött es azzal szórakoztatta magát, hogy engem kerdezgetett, hisz hulyesegeket valaszoltam. Persze most en vagyok a rossz, aki mi a francert akart kinn aludni, mert a nappali nem arra valo, es különben is, Ok boroznak, meg beszélgetnek . Persze ha en keltenem fel akkor egyből nekem esne, h h merem. Szóval most ott tartunk, hogy itt fekszek a szobamban, majd megfagyok, aludni nem tudok, jól osszevesztunk, es azt hallgatom, hogy mekkora egy hülye lány vagyok. Most komolyan en látom rosszul a dolgokat, es en vagyok a hibás??!

Egyébként boroznak, es a Nagy Terisset azért kerdezte mert tudja, h nem szeretem a csaladjukat.. Gondolom cukkolasbol. Persze amikor kérdeztem minek kell kerdezgetni, amikor alszok akkor meg, hat h mit kepzelek magamról h en kikoltozom es csendkiralyossat kell játszani mellettem.. Hat mondom felolem beszelgessetek, nem erről van szó, CSAK HOZZAM NE SZOLJATOK. Komolyan nem hiszem el, hogy engem sosem lehet megérteni! Nem gondolnak bele, h fordított esetbe milyen szar ez..


2013. febr. 11. 00:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Aludj az anyukád szobájában.
2013. febr. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jo is lenne.. Ott legalább jo meleg van, de nincs hely.
2013. febr. 11. 01:14
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Nem vagy hibás. A szüleidnek kellene a gyerekük testi és szellemi fejlődéséhez a feltételeket biztosítani. Ebbe bele tartozik a fűtés és az éjszakai nyugodt pihenés is. És neked ezek az édes szüleid?? Ha anyádék nem képesek fűtésről gondoskodni a szobádban, akkor ballagj le a legközelebbi villamossági boltba ( Tesó vill. osztály) és vegyél egy olcsó hősugárzót. Mert ha jól látom áram van a szobádban. Így meleg is lesz, meg nyugalom is.
2013. febr. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem Ot mar nem is érdekli mi van velem..Hetvegen apukamnal voltam, vasárnap amikor mentünk vna haza nem indult az autoja.. Olyan havazás volt, hogy busszal nem tudtam vna hazamenni (kb 200km van a két város között). Felhívtam h hat ez es ez van, erre h Ok fürdőbe mennek, majd megoldjuk. Vicc, mert ha apahoz megyek odafele buszozok visszafelé meg mindig O visz.. Fel nem ajánlaná, h akkor elmegyünk erted. Másik eset: mar egy ideje fajlaltam a térdem, egy év utan hajlandó volt elvinni orvoshoz.. Kiderült porpuhulasom van (vagy micsodam), futni nem tudok. Regen szúrt a szívem, mostanaban elkezdett, kb20x szóltam neki h menjünk el orvoshoz, válasz: nem mert neki is szokott nincs semmi bajom.. Egyedül nem merek elmenni, utalom az orvosokat, kell a motivalas.. Többször is bántott mar, persze sose érezte súlyát annak, hogy megut. Egyszer veletlen egy veszekedes közepette lelokott a lépcsőn.. Akkor kívántam , hogy legyen valami kisebb bajom , hogy mar vegye észre magát.. Meg mondom őszintén, en sem vagyok szent, tudom, hogy velem id néha elszalad a ló, es van, hogy csúnyán beszélek vele.. De amiket csinált ezalatt a 4 év alatt.. Mar egyáltalán nem tisztelem. Akármennyire akarom, nem tudom. Amikor 11 évesen sorban kaptam a pofonokat, zsinórban 4-et, es azt sem tudtam miért.. Próbálok en is magamon változtatni, hogy olyankor ne beszéljek vele ugy ahogy, de ha egyfolytában hülye lanyozik, amikor azt mondja, hogy nagy a pofám, beképzelt vagyok, amikor (meg) semmi olyat nem mondtam neki, es teljesen normalis voltam vele.. Aztan ebbol jon, hogy engem felisegesit, es ugy beszélek vele, amit később lehet megbanok, aztan meg egy vita.. Tudom, nem ezzel indult a kérdés, de most komolyan.. Mit tegyek..?:( nagyon el vagyok keseredve.. Továbbra is várom a válaszokat..
2013. febr. 11. 01:36
 5/8 A kérdező kommentje:
Fűtés van, csak a szobám a leghidegebb a lakásban, kint kb -10 fok van, ilyenkor mindig kint szoktam aludni a nappaliban..
2013. febr. 11. 01:37
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Mikor elváltak a szüleid, akkor már megkérdezték, hogy kivel akarsz maradni? Úgy látszik anyukádnak összejött egy új kapcsolat, és már nem nagyon érdekli, hogy mi van veled. Próbálj meg apukáddal beszélni a kialakult helyzetről, és közösen keressetek megoldást. Attól, hogy elváltak, még nem vagy teljesen kiszolgáltatva anyukád kényének-kedvének. A térdeden a porc felpuhulása serdülőkori betegség,( ha nagyon fáj, akkor testnevelés alól is felmentenek), és ki fogod nőni. Azért kell pihentetni, hogy nehogy eldeformálódjon. Az szívkörnyéki szúrás nyaki csigolya eredetű is lehet, nem feltétlenül a szíveddel van baj. Viszont mindenképpen menj el a házi gyerekorvosodhoz, és mondd el neki a tüneteket. Ha nem akarsz iskolaidőben hiányozni, akkor menj az ún. tanácsadás idejében, az általában délután van. Ez most itt egy motiváció !
2013. febr. 11. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Előző vagyok. Én egy anyuka vagyok egy 16 éves gyerekkel. Szívesen válaszolok neked . De !! most vegyél magadra még egy pizsamát-melegítőt-pulcsit, és sipirc az ágyba, mert különben tök hiába tanultad meg azt a rengeteg német szótegy kukkot sem fogsz tudni holnap !
2013. febr. 11. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod .:) (remelem tegezhetlek).

1,5 éves koromban váltak el a szüleim, Anyukamnak mar 6 éve megvan ez a barátja, Ot nagyon szeretem, teljesen normalis. Mar sokat gondolkoztam azon h elkoltozok, de apukám messze lakik, es csak most lettem 9.-es, nem szeretnek iskolát valtani.. (Mondjuk ma este elcsiptem egy mondatot, amit anyám mondott :" Mi a baj azzal, ha nézek siófoki kozepiskolat? Hat csak megnezhetem.." Siófokon lakik apukam, gondolom neten neztek..

Porcfelpuhulas miatt van is 3 hónapnyi felmentesem.

Orvoshoz mindenféleképpen el fogok menni, csak nem tudom mikor.. Meg sose inteztem ilyet egyedül.. Mindegy, egyszer mindent el kell kezdeni..

Az, hogy anyát mar nem annyira erdeklem.. Hat nem tudom.. Mar vagy 100x mondta, hogy "15 evet en neveltelek most mar apadnak kell, hisz eddig nem volt képes ra.." Nem tudom miért ilyen, mi a baja, de ugy érzem mindenben bennem keresi a hibát (meg ha az öve is.)

Aludni mar nem tudok, szerintem tanulom tovább a szavakat, 3 körül elalmosodok, aztan 6-kor kelek. Csodás.:)

2013. febr. 11. 02:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!