Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan küldjem el kedvesen?...

Hogyan küldjem el kedvesen? Az egész családom kibeszél.

Figyelt kérdés

A nagypapám mostanában gyakran átjön, mert unatkozik. Csakhogy ilyenkor 4-5 órát itt van, és egyszerűen nem tudok nem figyelni rá, mesél, mesél, de én közbe nem tudok takarítani, tanulni, főzni..

2 napja mondtam neki tök kedvesen, hogy már késő van, szeretnék elmenni aludni, erre bedurcizott, hazament, és körbetelefonálta a családot, hogy én kidobtam őt.

Itt volt délután 5-től... Elküldtem 9-kor, utána EBÉDELTEM, tanultam, felporszívóztam, majd 1-kor végre mehettem aludni...


Most mit csináljak? Nincs nekem erre időm, hogy napi több órát leüljek és hallgassam... Ha nem teszem le a hátsómat, miután hazaértem, akkor is csak 8-ra végzek mindennel itthon..


2013. febr. 13. 12:29
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Barátnőm papájával is így volt. Elment nyugdíjba akkor jól elvolt otthon a mamával. aztán amikor meghalt a mama akkor mivel ő lakik hozzá a legközelebb egész nap ott lebzselt nála. Nem tudom, hogy a papád ép most ment nyugdíjba vagy egyedül maradt szegény. De biztos vagyok benne, hogy azért van ott nálad annyit mert fél egyedül maradni. Fél a haláltól, attól hogy senkinek sem kell már, hogy nem tudja magát ellátni, hogy teher lesz a családja számára, stb. Mondjuk ő azt csinálta, hogy mikor átment a papa akkor bement a fürdő kicsit kiszedte a csapból a tömítőt vagy mi a franc, és szólt neki, hogy papa léci nézd meg a csapot mert csöpög és én nem értek hozzá, te olyan ezer mester vagy neked biztos csak 1 perc, az öreg úgy örült, hogy vigyorogva csinálta meg még ott volt kb. fél órát és elment. Aztán fel kéne rakni egy polcot, meg kéne nézni a zárat mert akad, a fiók a konyhában nyikorog, stb. Olyan boldog volt, hogy végre van mit csinálnia, hogy hamarabb elment mindig mint korábban és sokkal vidámabb volt, ő közben neki állt főzni, mosni, takarítani és közben hallgatta a háborús történeteket. Valamivel foglald le a papát. Én ennél több tanácsot nem tudok adni, és ha még mindig nem jó akkor viseld el tovább is.
2013. febr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!