Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmennétek így lánybúcsúba?

Ti elmennétek így lánybúcsúba?

Figyelt kérdés
Édesanyám második házasságában él. A férje első házasságából született lányának nemsokára esküvője lesz. Rendes lány, de nem különösebben vagyunk jóban. Elhívott a lánybúcsújára, ahol a másik húga, unokatesói, barátnői, nagynénje, édesanyja lesznek ott. Én igazából senkit nem ismerek onnét, ők meg viszonylag összeszokott társaság, kicsit kívülállónak is érezném magam, szóval nem szívesen mennék el. Nektek mi a véleményetek?
2013. febr. 14. 10:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

Legénybúcsúra és leánybúcsúra megszokták hívni a távolabbi barátokat is, akiket lagzira már nem hívunk (nem várhatjuk el tőlük, hogy ránk fejenként 20 ezer Ft körül költsenek, és mi sem költenénk rájuk annyit).

De ezzel jelezzük, hogy így is közel állnak hozzánk.


Úgy látszik ebbe a körbe téged is besorol anyukád férjének lánya, ha rendes lány, akkor ennyire illik vele a kapcsolatot tartanod. Ez általában azt jelenti, hogy a polgári esküvőn v. templomi esküvőn is szeretnék ha megjelennél (viszont nem várnak tőled ajándékot).

2013. febr. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Na az ilyen nem akarom buliból lesz fergeteges jó buli!ki ne hagyd!Menj csak el.Senkit nem ismersz és ?majd megismered:))
2013. febr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kedves gesztus, én elmennék.
2013. febr. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szia! A helyedben én is elmennék, lehet, hogy egy tök jó buli lesz, meg a hangulat is jó lesz és jól fogod magad érezni. Pár éve a nővérem elhívta a leánybúcsújára az egyik barátnőjét, aki az akkor még vőlegénye legjobb barátjának a barátnője volt. Senkit nem ismert, hiszen családtagok voltunk ott, testvérek, unokatestvérek, az elején kicsit visszahúzódó volt, de eltelt 1-2 óra, és úgy szórakozott velünk mintha 1000 éve ismernénk egymást, részt vett mindenben. Alig akart hazamenni, olyan jól sikerült az egész. :)
2013. febr. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Megerősíteni tudom a 14est. Én is voltam már "kívülálló" buliban. Nem feltétlenül leánybúcsúba, sima buliba úgy hogy egy embert ismertem, aki rendezte. Kis ideig tartott. Bár egyébként sincs gondom az ismerkedéssel.

Ennyi erővel munkába se menjen az ember, mert ott nem ismer senki :)

2013. febr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
44%
Nem mennék. Nem szeretek új ismeretségeket kötni.
2013. febr. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!