Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az elfogadott, hogy apám...

Az elfogadott, hogy apám ilyenekkel molesztált?

Figyelt kérdés

A számban turkált. Szemügyre vette az ínyem és a fogaim állapotát. belenézett és turkált a számban. Kapargatta a fogamat, nem lepedékes e. Meg nézte az orromat. Ha az arcomon kellett nézni valamit, kezébe fogta az arcom és fordítgatta kedve szerint. De a többi testrészemmel is így volt. Egyszer fehérneműben mindenhol megnézett, mert előtte 2 héttel megvágtam a csuklóm... Gyakran poénból rámfeküdt (túlsúlyos). Egyszer valamiért letettem a földre a kedvecn sztárjaim posztereit, és úgy széttaposta, hogy összegyűrödtek és elszakadtak - mert azoknak nem a földön van a helyük és hogy lehetek ilyen igénytelen. "Egyvonalas csilagokat" rajzolgattam a füzetembe, és rámfogta, hogy sátánista lettem. nem hitte el, hogy nem. Azzal érvelt, hogy belém lát és mindent tud rólam. Stb.


20/l


2013. febr. 14. 20:07
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
86%
Elég beteges családban nevelkedtél.
2013. febr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
65%
Kirándulások után engem pucéran ellenőrzött át apám, hogy nincs-e bennem kullancs. Még a fenekem vágását is megnézte. Lehet, hogy ő is perverz?
2013. febr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
51%

Onnantól fogva, hogy vágdostad maga tökéletesen érthető volt, hogy az átlagnál jóva alaposabban átvizsgált. Az öngyilkosjelöltekben senki nem bízik...

Az, hogy rádfeküdt lehettett csak rosszul sikerült poén is részéről, még nem feltétlenül molesztálás.

2013. febr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
2%
Ha ez évekkel ezelőtt történt, miért most kérdezed? Már nem mindegy? Különösen, hogy nem is él veletek az apád.
2013. febr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
:)) Ezaz!
2013. febr. 14. 20:33
 16/29 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztwem most mert évekig nem jutott eszembe. Most pedig szerettem volna tudni, mi erről mások véleménye. De akkor jó volt ez.
2013. febr. 14. 20:34
 17/29 A kérdező kommentje:

Viszont csak a testemet nézte végig akkor amikor vagdostam magam. A többi mind egész gyerekkoromban volt. Azt, hogy rám feküdt direkt csinálta. De nem baj, anyámra is ugyanúgy ráfeküdt. Ja, anyám öléből a hajamnál húzta fel a fejem.

De akkor ezek a "átnézések" normálisok. Mondjuk én amikor az ínyem-fogam nézte azt képzeltem, hogy ló vagyok. De biztosan minden gyerek fantáziálgatott...

2013. febr. 14. 20:40
 18/29 anonim ***** válasza:
51%
Elég fura és nem normális dolog. Amúgy engem anyukám nézett át kullancsok után, mondjuk, ha apuval éltünk volna csak, és nem lett volna anyu, lehet ő nézi meg. Szerintem olvasd el a Mérgező szülők című könyvet...
2013. febr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Még nem válaszoltad meg, hogy mit mondtak Neked, miért csinálják el Veled?
2013. febr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
*ezt
2013. febr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!