Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Ti hízatok házasság...

Pasik! Ti hízatok házasság után? Ha igen mennyit?

Figyelt kérdés

Az én férjem 75kg volt mikor feleségül vett (a magassága miatt viszonylag vékony volt), most 7 évvel később 87kg. Növesztett egy kis pocakot, de nem dagi :)

Barátaink is pocakosodtak mióta házasok. Na és ti? :)


2013. febr. 16. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72-ből 78 lettem :D
2013. febr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A férjem is felszedett olyan 20 kg-t. De így sokkal jobban néz ki mint soványan. :)
2013. febr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az én párom nem, de átalakult, a melle kisebb, a hasa nagyobb, de imádom.
2013. febr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igaz mi még nem vagyunk házasok, de együtt élünk 2 éve. 54 volt mikor összejöttünk, és most 67. Igaz még elférne rajta 20-25 kiló. :)
2013. febr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Súlyra annyira nem vészes, 6-7 kg, viszont ránézésre az izomtömege nagy részét elvesztette és azt pótolta a zsír. Saccolom, hogy kb 5-6 kg izom mehetett le róla és tizenvalahány kg zsír jött fel. (ugye az izom fajsúlya nehezebb)


Lekopogom, én 1 kilóval vagyok a versenysúlyom felett. Bár nálam is izom ment le, zsír jött fel...szóval sportolni kellene elsősorban, nem is fogyni.

2013. febr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
0,5 kg-t ! :)))
2013. febr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen. :)

Kb.15 kg hízott!

2013. febr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5/7: Az izom nem nehezebb kétszer a zsírnál, hanem csak 10-15 százalékkal.
2013. febr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én férjem még akkor hízott, mikor összejöttünk, de nem voltunk házasok. Kb. 15 kilót szedett fel. Mondtam, hogy befejezzük a süteménysütést, étterembe járást, stb. Megbeszéltük, hogy amíg le nem adja azt a 10 kilót, és be nem iktatja az életébe a rendszeres mozgást (ami nálam már rég megvolt, de ő mindig cask a kifogásokat kereste), addig nem sütök neki semmit. Lefogyott, azóta rendszeresen sütizünk (de együtt le is mozogjuk), illetve azóta elvett feleségül (bár csak viccből, de mondtam, hogy addig nem megyek hozzá, míg vissza nem nyeri a régi súlyát).
2013. febr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
15 kg körül, mert amíg egyedül lakott és nem ismert addig a "főzés" kimerült a lecsókolbász/főzőkolbász/sütnivalókolbász szentháromságában, illetve szendvicsezett és pizzázott, mellett napi 10 óra fizikai munkát végez. Mikor elköltözött otthonról, olyan 100kg környékén volt (nem zsírban, akkoriban a konditeremben élt kb.), mire megismert lefogyott olyan 65 kg körülre, elég magas, szóval zongorázni lehetett a bordáin. Most hogy rendesen eszik, kezdi visszaszedni. Annyi, hogy szerinte "nagy a hasa" (nem horpad :D ), szerintem pont jó. De most kezdünk majd együtt sportolni. Én meg fogytam mióta ismerem. Jól néz ki, én is jól akarok kinézni. :) Házasság óta is olyan ütemben hízik, mint előtte.
2013. febr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!