Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Ti hízatok házasság...

Pasik! Ti hízatok házasság után? Ha igen mennyit?

Figyelt kérdés

Az én férjem 75kg volt mikor feleségül vett (a magassága miatt viszonylag vékony volt), most 7 évvel később 87kg. Növesztett egy kis pocakot, de nem dagi :)

Barátaink is pocakosodtak mióta házasok. Na és ti? :)


2013. febr. 16. 19:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem hízékony szerencsére,ingadozik a súlya 80-85 között,de látszani nem látszik. Pedig jól főzök,eszik is sokat,de ő sem hizékony,sőt,inkább hamarabb fogy ha nem eszik sokat.



(viszont volt expasim,2 év alatt 30 kiló,pedig neki a végén már alig adtam enni,akkor elment mekizni...emberfüggő,aki nem akar,nem hizik)

2013. febr. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

változó. az én férjem elég magas 190 cm és 95 kg volt mikor megismerkedtünk és járni kezdtünk másfél évvel később az esküvőnkőn 106 volt, de olyan az alkata, hogy csak a pocakján látszott. a munkája miatt aztán nagyon lefogyott 80 ra,akkor már nagyon sovány volt... és most sikerült visszaszednie mert ráparancsolok hogy vigyen főtt kaját is.

91 nél tartunk.


igazából mindenhogy szeretem mert ő a férjecském, de mikor sovi volt féltem hogy összetörik:) pocakot meg imádom amúgyis, akármekkora:)


26/N

2013. febr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!