Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most őszintén! Normális ez a...

Most őszintén! Normális ez a szülő részéről, hogy miközben tornázok "kukucskálnak" az ajtó ablakán keresztül és röhögnek?

Figyelt kérdés
Insanity edzésprogramot csinálom, és miközben tornázom az ajtómnál állnak és hallom, hogy nevetnek. Kinyitom az ajtót, és ott állnak mind a 3an: tesó (6éves), anyu, apu. Sosem értékelték ha mozgok kicsit, és nem egyszer fordult elő, hogy kint állva az ajtónál nevetnek. Sírnom kell komolyan. Mit tegye? Próbáltam beszélni velük, sőt anyukám fejéhez is vágtam egyszer, hogy hogy nem nev nevelte nagytatám beléjük a mozgást, a tornát, mivel ő még 73 évesen is húzódzkodik gerendán, tornáztatja magát. Erre anyukám csak elhallgatott.
2013. febr. 18. 19:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
83%
Pff.. én biztos teli torokból üvöltenék velük, nehogy már kiröhögjenek azért mert te teszel valamit magadért, megmondanám hogy ott a k*baszott tv, van abban is elég műsor amin lehet röhögni...-.-
2013. febr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is hasonlóan csinálják, én a humorosabb oldaláról vettem és egyrészt nem piszkáltak utána, másrészt kedvet is kaptak egy kicsit a mozgáshoz. :)

Segít ha egy kicsit könnyedebben fogod fel! :)

2013. febr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb vegyél fel egy halálfejes maszkot és ijeszd meg őket úgy,hogy bepisiljenek.Mindig az nevet,aki utoljára nevet.Hahaha.
2013. febr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem normális, de ez nehogy elvegye a kedvedet a mozgástól! Szerintem is tegyél valamit az ajtóra és sz@rd le őket.
2013. febr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
73%
Amúgy nem értem miért lettem lepontozva. Az olyan szülő aki a saját gyerekét kigúnyolja és kiröhögi csak mert mozogni akar vagy pozitív értelemben az életén változtatni az egy jó nagy paraszt.
2013. febr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nem én pontoztalak le. Sőt senkit nem pontoztam le. A hasznosakat felpontpoztam az tény, de annyi. Köszönöm a véleményed neked is. Igen, sokszor éreztetik a szűklátókörűségüket, sajnos.
2013. febr. 18. 21:24
 17/20 anonim ***** válasza:
79%
Egyáltalán nem normális. Zárd a tornát maszturbálással, többé tuti nem fognak leskelődni. :)
2013. febr. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Hát én ezt mondanám: "Örülök hogy jól szórakoztok azon, hogy nem akarom hogy olyan hájas kráteres seggem legyen mint anyának." :)
2013. febr. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én egész életemben a tükör előtt táncoltam :). Engem is mindig kinevettek, főleg a tesóm. Azt hitték, totál bolond vagyok, mert egyedül táncoltam, produkáltam magam a tükör előtt.

Így visszagondolva, tök egyértelmű. Imádtam és imádok táncolni, és ott rontottam el, hogy nem jártam táncsuliba. Ott nem nevetett ki volna senki. De csak otthon csináltam, ott meg én voltam a hülyegyerek, aki a tükörnek táncol...

Aztán 25 évesen beleszerettem a Zumbába, rájöttem, mennyire hiányzott a rendszeres tánc az életemből :). Elvégeztem az oktatóit. Persze itt is kaptam a megjegyzéseket, hogy óóó persze, majd én fogok Zumbát tartani, ők tudják, hogy abba fogom hagyni pár hónap után. Érdekes módon már 2 éve oktatok nagy sikerrel :), és imádom! És minden második új vendégem, aki ellátogat az hozzám, óra után megjegyzi, hogy "Azta de baromi jó mozgásod van! Tanultál táncolni?" Én meg csak vigyorgok, hogy nem, csak a tükörnek ráztam 20 éven át :D

Szóval nehogy feladd! Mindenki tehet egy szívességet neked ;)

2013. febr. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nem normális dolog, ritka nagy bunkó taplóság, könnyen kialakulhat frusztráció az "áldozatban".


Én egy sötétítőt tennék az ajtóra, vagy egy jó nagy posztert , hogy ne lehessen belátni és zárnám az ajtót kulcssal, elvileg legyen neked is privát szférád.

2013. ápr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!