Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Véleményetek szerint mennyire...

Véleményetek szerint mennyire fontos, hogy egy baba születésekor az anya és az apa házasok legyenek?

Figyelt kérdés
Illetve érdekelne az is, hogy akiknek már van gyerekük, azoknál hogy van/volt a baba érkezésekor.
2009. szept. 8. 20:35
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

Fontos-e?

Milyen szempontból?

Jó kapcsolatban, okos, értelmes, szerető szülők esetén tök mindegy, a baba szempontjából nem számít, hogy van-e házasság, vagy nincs, az a lényeg, hogy kiegyensúlyozott, békés életet biztosítsunk neki.

Megromlott kapcsolatban, vagy unintelligens, önző, egoista emberek esetén(ugye mindenki hallott már ilyenekről?) nagyon nem mindegy, hogy van-e papír, vagy nincs.

Az a tapasztalatom, hogy az utóbbi kategóriába tartozik az emberek nagy többsége, de nem szereti ide sorolni magát.

2009. szept. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
Az én véleményem az, hogy ne azt nézd, hogy a környezetedben ki mit gondol erről, hanem hogy te és a párod hogyan vélekedtek arról, hogy házasságba vagy élettársi kapcsolatba szülessen-e a gyerkőc. Nálunk a pici születése előtt egy hónappal volt az esküvő, mi így láttuk jónak, illetve amikor a lányom megfogant, még hivatalosan nem voltam elválva a volt férjemtől, ezért szükséges is volt az apukával az esküvő, hogy az igazi apukája nevét kapja automatikusan a gyerek.
2009. szept. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Ha papír ügyileg kérdezed, nem nagy kunszt megírni egy apasági nyilatkozatot. Akkor az kell, ha meg házasok vagytok, akkor a házassági anyakönyvi. Viszont nekem más szempontból fontos volt, hogy a gyerek házasságba szülessen. Mindenki más. Azokat kérdezném, akik azt mondják, hogy mindegy, hogy akkor miért akarnak később mégis összeházasodni?
2009. szept. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Nem fontos, de hidd el, a környezet ezt minden esetben úgy könyveli el, hogy a férfi nem tisztelte meg annyival a nőt, hogy elvegye. Hát... döntsd el, hogy fontos-e! Én nem szülnék így gyereket, vagyok annyira büszke...
2009. szept. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
ja, és már rég házasok voltunk, mikor a babánk született.
2009. szept. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
OFF: házasság elleneseknek: egyébként meg, ha a házaság csak egy papírszemét valakinek, akkor miért nem lehet megkötni (természetesen, ha az egyik fél szeretné), úgyis csak egy szemétdarab, nincs semmi jelentősége. Vagy mégis??? :)
2009. szept. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!