Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyitott házasság, de mégse?

Nyitott házasság, de mégse?

Figyelt kérdés

Én voltnék a házasságon kívüli jelölt. Nem tudom elfogadni a nyitott házasságot, mert szerintem egy ember, ha több kedvest akar magának, akkor azokkal egyenrangú kapcsolata kell legyen, és nem emelhet ki egyet a többi közül, az megalázó a többinek, és a színlelés egy bizonyos szintje mégiscsak fennáll. Namost ráadásul a fiú nem is akarja a szülei előtt felvállalni, hogy nyitott a házassága. Nincs kétségem az igazmondása felől, de magát ezt az életvitelt tartom képmutatásnak, színlelésnek. Hogy lehetne ezt megoldani, hogy ne rejtsen magában veszélyeket?

Mit lehet egy ilyen meggyőződésű embernek mondani, ami hat, amitől leesik neki a tantusz, hogy miért nem tiszta, amit csinál?



2013. febr. 21. 19:22
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

9: Értem.

A tapasztalatom azonban az, hogy az emberek nincsenek tisztában magukkal. Van, aki egyáltalán nem. Ez a fiú meg csak kicsit. Ahogy telik az idő, kezdenek tisztába jönni magukkal és egyre inkább olyan életet élni, amilyenre vágynak. Csak hosszú az idő, míg felismerik saját vágyaikat. És az út is hosszú, amíg vágyaikkal ellentétes meggyőződéseiket elhagyják. Nekem pedig ez könnyű. Azt, amit ők most tanulnak, én ebbe az életembe készen hoztam. Csecsemőkorom óta nyilvánvaló számomra az, amikre pl. ez a srác mostanában jött rá. Bizony, sok ember életében okoztam már sorsfordító felismerést egy-egy mondatommal!


Most azért akadtam el, mert nem értem az észjárását, az értékrendjét.

2013. febr. 21. 20:19
 12/18 anonim ***** válasza:

pff. miss zen is here


ha te ennyire tisztában vagy magaddal és tudod, milyen életre vágysz, akkor azt is tudod, h mit kell döntened most ahhoz, h olyan irányt vegyen az életed, amilyet szeretnél. pici ellentmondás, h mégis itt problémázol és nem érted, miről beszélük. ebbe a kérdésbe a magam részéről nem is ölnék több energiát. sok sikert :)

2013. febr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

mert nem vagy házas.


gondolhatod, hogy nem légből találta ki ezt az opciót. a saját értékrendjének megfelelően hozott egy döntést. ami Neki jó. tehát amitől neked eltér a véleményed, mert az neked nem jó, attól másnak még jó lehet.


nem kell beleavatkozni. csak púp a hátadon.

2013. febr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eszmecserét! Ha még eszetekbe jut valami erről a témáról a WC-n ülve vagy a buszon, akkor legyetek oly kedvesek, ne tartóztassátok meg Magatokat!

:)

2013. febr. 21. 21:47
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

az az igazsag nyityott hazassag nem mukodik sot nem letezik. Ha egy hazassag nyitott az mar nem hazassag az mer egy erdeklakokozosseg.Mert ket embert egyszerre nem tekinthetsz parodnak az nem lehetseges.

A ferfi gyava kukac ki kell derinetni miert nem valik azt ne mondja szereti az asszonyt mert aki valakit szeret az alapbol nem akar senki mast a parja melle meg elkepzelni sem tudja.Ha nem szereti akkor valjon le Nem valik mert erdeke kapcsolodik a hazassagahoz? Kinek kell olyan ember aki erdekbol van valakivel eleg fereg tipus.

tehat rossz lora tettel egyszeruen csak d.gni akar kis frissites nala aztan megint feleseget szeretgeti egy darabig.Na szo szerint ez a nyitott hazassag ezzel te csak rosszul jarsz,Majd ok ketten egy jo kozos eggyutlet utan rajtad fognak nevetni es jol kitargyalni teged milyen vagy az agyban stb.

keress egy egyedulaalo pasit van eleg a vilagban A fergeket felejsd legyen mar egy kis onbecsulesed hiszne nem vagy santa pupos lokott bajszos 140 kg nem??de meg azoknak is van onbecsulesuk ugy tudom

2013. febr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
72%
Te most ki akarod turni a feleseget? vagy arra vagysz, h "egyenrangu" legy vele? elarulok vmit: ez nem fog megtortenni! azert nyitott hazassg, h a tarsak masokkal is egyutt lehessenek. azert hazassag, mert szeretik egymast. azert nem vallaljak fel, mert kurv@ra nincs koze ehhez senkinek! kielegitettem a kivancsosagod?
2013. febr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 jojojjo válasza:
31%
NŐ VAGY. ELTALÁLTAM? ÍGY LEGYEN ÖTÖSÖM A LÖTTÓN. ÍVÉLEMÉNYEM: nYITOTT HÁZASÁG NEM LÉTEZIK. NYITOTT K...ÁK VISZONT IGEN. SZERÉNY VÉLEMÉNYEM SZERINT.
2013. febr. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

15: "keress egy egyedulaalo pasit van eleg a vilagban"

A 3-ban már írtam, hogy csak az olyan férfiak tetszenek, akik elég potensek ahhoz, hogy több nőjük legyen.


16: Egyenrangú vagyok vele, evvel nincsen gond.


Köszönöm a véleményeket, most már elboldogulok magam is.:)

2013. márc. 9. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!