Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El igénytelenedett a férjem,...

El igénytelenedett a férjem, ez az én hibám?

Figyelt kérdés
Amikor még csak együtt jártunk egy konyha tündér volt a pasim, ahogy elvett és megszületett a kisfiunk, mintha kicserélték volna! Levetett ruháit ott hagyja ahol éri, evés után mindent ott hagy az asztalon, büfög, fingik, a nagyapja ruháit hordja, és egyáltalán nem foglalkozik a gyerekkel. Már mondtam neki többször, hogy azért a gyerekkel is foglalkozzon, meg ugyanazt a zoknit ne vegye fel 3 napig, meg öltözzön csinosabban ugy mint mielőtt megismertem. Vettem már neki ruhákat de mindegyikbe beleverte a csúfot, hogy b.zis...(Ing, farmer, póló,) elpakolok utána ez természetes mert ez a dolgom, dehogy a boltba sem birok lemenni mert nem figyel a 4 hónapos fiunkra! Kezd már nagyon irritálni a nagyapjás öltözet azt mondja, hogy így is kell szeretnem őt, nem is arról van szó, de egy hajléktalan különben néz ki mint ő....én már nem tudok mit beszélni róla, nem érdekli, most kezdjek el én is eltunyulni, igyekszem magamra adni, hogy jól nézzek ki mellette de így..... inkább csak kilógok a sorból! miért ilyen!
2013. febr. 24. 10:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Alapvető dolgokat nem csinálja meg, régen fontos volt neki, hogy néz ki
2013. febr. 24. 10:58
 2/11 anonim ***** válasza:
Munkahelyén nem változott meg valami? Én pl csináltam azt a saját férjemmel, hogy amikor nem volt otthon, akkor a régi, kinyúlt pólóit befogtam takarításba. (ő azokat szereti, mert milyen kényelmes :)) aztán amikor hazajött, akkor elmondtam neki, hogy rendet tettem a szekrényébe és ami már olyan szakadt volt, hogy igénytelennek nézett ki, azt befogtam. Nem szólt érte, inkább örült, hogy figyelek rá :)
2013. febr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezeket így mondd el neki. Beszélgessetek, kommunikáljatok egymással!
2013. febr. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csináltam olyat is, hogy eldugtam az összes igénytelen cuccát, beraktam frissen mosva, vasalva az újakat, kirámolta a szekrényt, majd lehordott hogy miért "dobtam " ki az új ruháit, vissza kapta, azóta is azt hordja az új ruhák....hát nincs szívem kidobni őket. Új kolléganő.....de a munkahelyén is ilyen igénytelen nem hinném h kell valakinek igy
2013. febr. 24. 11:08
 5/11 A kérdező kommentje:
már többször elmondtam neki, erre mondta azt, hogy így is kell szeretnem őt...
2013. febr. 24. 11:09
 6/11 anonim ***** válasza:

kiváncsi lennék,mit tenne ha a nagymamád pongyolájában fogadnád egy nap zsiros hajjal,majd belebüfögnél az arcába és telefinganád a szobát.


én kidobálnám a ronda cuccait,látványosan körbefújnám légfrissitővel ha fingik,és amig ordenáré módon böfög nem ülnék vele gy asztalhoz.


hosszú távon ha nemváltozik kiraknám a szűrét

2013. febr. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

"de mindegyikbe beleverte a csúfot,"


Bocs, de ez mit jelent??

2013. febr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
az összes ruhába amit kapott tőlem! Nadrág, ing, poló, pulcsi, kabát! ezekre értem
2013. febr. 24. 11:29
 9/11 anonim ***** válasza:

OFF:

"de mindegyikbe beleverte a csúfot,"

ebből én is rosszra (valami perverzre) gondoltam...

sosem hallottam ez a kifejezést

2013. febr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A beleverte a csúfot azt jelenti, hogy mindet megkritizálta. Heves megyében (is) használatos.
2013. febr. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!