Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El igénytelenedett a férjem,...

El igénytelenedett a férjem, ez az én hibám?

Figyelt kérdés
Amikor még csak együtt jártunk egy konyha tündér volt a pasim, ahogy elvett és megszületett a kisfiunk, mintha kicserélték volna! Levetett ruháit ott hagyja ahol éri, evés után mindent ott hagy az asztalon, büfög, fingik, a nagyapja ruháit hordja, és egyáltalán nem foglalkozik a gyerekkel. Már mondtam neki többször, hogy azért a gyerekkel is foglalkozzon, meg ugyanazt a zoknit ne vegye fel 3 napig, meg öltözzön csinosabban ugy mint mielőtt megismertem. Vettem már neki ruhákat de mindegyikbe beleverte a csúfot, hogy b.zis...(Ing, farmer, póló,) elpakolok utána ez természetes mert ez a dolgom, dehogy a boltba sem birok lemenni mert nem figyel a 4 hónapos fiunkra! Kezd már nagyon irritálni a nagyapjás öltözet azt mondja, hogy így is kell szeretnem őt, nem is arról van szó, de egy hajléktalan különben néz ki mint ő....én már nem tudok mit beszélni róla, nem érdekli, most kezdjek el én is eltunyulni, igyekszem magamra adni, hogy jól nézzek ki mellette de így..... inkább csak kilógok a sorból! miért ilyen!
2013. febr. 24. 10:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy régen konyhatündér volt? Sokat sütött-főzött? Csak mert ezután a mondatod után semmi másról nem írsz csak az öltözködésről. A konyhatündért arra mondják, aki szereta a konyhában tevékenykedni és még jól is csinálja. Amúgy az a te bajod, hogy nincs szíved kidobni az igénytelen gönceit. Én bezsákoznám és elvinném valami hajléktalan szállóra vagy szeretetszolgálatnak, utána kénytelen lenne a saját, normális ruháit hordani. Ha venne magának új papás dolgokat akkor megmondanám, hogy vegyen új lakást is mert ide többet nem kell jönnie. (Nálunk az én nevemen van a lakás, ha nálatok esetleg fordítva van, abban a helyzetben költöznék, elhagynám.)
2013. febr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!