Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben vállalnátok...

Ebben az esetben vállalnátok negyediket? Akinek négy van sokkal másabb mint hárommal.

Figyelt kérdés

Mikor összejöttünk a férjemmel, már mindkettőnknek volt egy-egy fia. Egy közöset terveztünk, ő meg is született. Viszont úgy érzem ő is szinte "egyke". 1 éves, a nagyok 12 és 13. 7 éve vagyunk együtt, a két fiú nagyon jól kijön egymással, egymásra találtak. Mindkettőjüket közösen neveljük a volt házastársakkal. Egyik héten nálunk vannak, másik héten a másik szülőnél. Szóval sokszor csak egy gyerekesek vagyunk. Mindig úgy terveztem hogy kis korkülönbséggel szülök, a nagynál nem jött össze, mivel éreztük az apjával, hogy az az egyet is nagyon elhamarkodtuk. A férjem azt mondja neki így is teljes az élete, de nem zárkózik el, ha szeretnék.

Anyagilag beleférne, persze eggyel több gyerek többe kerül, ezt értem. Kocsit is be kellene egy nagyobbat szereznünk, három gyerekszoba van csak, nem lenne mindenkinek külön. Szóval azért változás lenne.



2013. febr. 28. 12:49
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat.

Utolsó a gyt-t nem tudom értelmezni? Nem a családi pótlékra megyek, a nevében is benne van, hogy az csak pótol, tisztában vagyok vele, hogy annyiból egy gyereket nem lehet eltartani, nemhogy még mi is abból éljünk.

2013. márc. 1. 14:16
 32/33 anonim ***** válasza:
31-es, ha hallgattál volna, okosabb lettél volna...:)
2013. márc. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
51%

"MIndig elképedve olvasom, hogy manapság milyen családok vannak. Innen egy gyerek, onnan egy gyerek, kész használati útmutató kell már lassan, melyik gyerek honnan is van. Érdekes lehet így felnőni."


Veled ellentétben vannak olyan emberek, akik el tudnak számolni háromig, sőt, négyig is.

2013. márc. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!