Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Támogassam anyát anyagilag?...

Támogassam anyát anyagilag? Mit mondjak neki, honnan van a pénz?

Figyelt kérdés

4 éves korom óta egyedül nevelt,apával alig beszéltem a válásuk után.

Az utóbbi években eléggé megszorultunk anyagilag,ráadásul szeptemberben kezdtem az egyetemet is.Anya mindig ad pénzt,de nincs rá szükségem,mert titokban együtt vagyok valakivel és tőle elég sok pénzt kapok és drága "ajándékokat"(lakás,autó,nyaralások,ékszerek,stb).Tudom,hogy ezeket azért kapom,hogy ne beszéljek senkinek a kapcsolatunkról és nem is vagyok büszke arra,hogy ezt csinálom.De szeretem (ez az első igazi kapcsolatom) és ez a helyzet mindkettőnknek jó.

Csak az a baj,hogy amíg nekem nincsenek anyagi gondjaim és azt veszek,amit szeretnék,addig anyának alig van pénze.Már mondtam neki,hogy ne adjon annyit,mert nincs rá szükségem,de azt mondja,hogy ne foglalkozzak ezzel,koncentráljak az egyetemre.Nem tudom,hogy mit csináljak.

Tudnék neki adni annyi pénzt,hogy megoldja a problémáit,de félek,hogy nem fogadná el.


Köszönöm szépen a tanácsaitokat!



2013. márc. 2. 09:01
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
85%

Ha pénzt nem fogad el, akkor hetente menj látogatni, és olyankor vásárolj be, tömd meg a hűtőjét, ha már egyszer odavitted, úgysem fogja kidobálni.

Persze, legyen eszed is!

Ha már így "megszaladt" neked, akkor nem feltétlenül kell a hapitól kapott pénzt az utolsó fillérig elkölteni, elrakhatod azt megtakarításba is. Tudod az életben egyszer fennt, egyszer lennt. Jól jöhetnek még később, ha valami fordulat áll be az életedbe!


Arra vigyázz, hogy a vizsgáid azért rendben lemenjenek, pont azért, mert az sem árt, ha összejön!

Az ilyenfajta kapcsolat, amiben most élsz, sajnos mindig csak ideig-óráig szokott tartani, tehát most gyűjtögess, hogy később is legyen!

2013. márc. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
60%

"De szeretem (ez az első igazi kapcsolatom) és ez a helyzet mindkettőnknek jó."


Nem drágám, ez nem kapcsolat- egy luxus prosti vagy.

2013. márc. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is egy kis hazugság belefér....

Mond azt hogy internetes munkával (vagy valamivel) elég sokat keresel és nincs szükséged a pénzére.

Vagy ha nagyon hisztizik akkor fogadd el a pénzét és gyűjtsd egy külön számlára és ha kell add vissza neki.

Én pl csináltam már olyat hogy: egy elromlott hűtő miatt kellett volna venni egy másikat.

Én megvettem 40ezerért és azt mondtam hogy megvolt szorulva a srác és ideadta 10.000ft-ért.

2013. márc. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 fallenangel_33 ***** válasza:
50%
Mondd anyudnak, hogy diákmunkát találtál. Feltételezem a kapcsolatba érzelmek vittek és az ajándékok késobb jottek - ha így van, segíts anyudnak, de gondolj a jovodre is, hogy idovel fuggetlen légy, mert az ilyen kapcsolatok általában nem egy életre szólnak.
2013. márc. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
25%

Van ötleted pénzt keresni valamivel amihez befektetés kell? Ha igen beszéld meg a "támogatóddal" hogy te érvényelsülni szeretnél s igazán ugy éreznéd jól magadat ha a tőle kapott pénzel elképzeléseidet probálnád megvalósitani s amit nem buksz el annak a hasznát szeretnéd élvezni. Amit meg elbuksz abból tanulni. Ez igy már erkörcsileg tiszta pénz s az hogy köztetek intim kapcsolat is van ahhoz végkép senkinek sincs köze. Ebből a pénzből pedig támogathatod édesanyádat és a tevékenységet legalizálva pedig egyszerüen csak van egy csendestársad aki a tőkét hozta a tied meg az ötlet. Ha pedig olyan jól beindul a dolgog hogy a támogatóddal pénzt osztasz meg nem hiszem hogy sirva fog fakadni.


Kivéve persze ha önértékelési zavarokkal küzd és valójában nem pin@ra van szüksége hanem arra hogy egy nála butább nőt kitarthasson s ő lehessen az isten. ha ilyen jeleket látsz akkor felejsd el mindazt amit irtam mert nem fog működni.

2013. márc. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
69%
Anyukádnak nem tűnik fel, mert azért ennek van látszata, nyaralás, kocsi, ékszerek stb. Miért ne lehetne elmondani anyukádnak, hogy a párod gazdag és támogat. A feleséget persze ne áruld el, gondolom azért kell titokban tartani, de egyébként a többit mondhatod.
2013. márc. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
53%
Én nem mondanám el. Tisztára kell mosni a pénzt és kész. Utána már elmondhatja hogy talált egy befektetőt s együtt sikerült elérni a céljaikat. S közben beleszeretet. Ez igaz is nem? Jol gondolom hogy most még nem vagy szerelmes csak dugtok?
2013. márc. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
39%
Én például egyértelműen beleszeretnék egy olyan kitartott nőbe aki megforgatja a pénzt amit tőlem kap s utána megosztja velem a hasznot.
2013. márc. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
58%

"mert titokban együtt vagyok valakivel és tőle elég sok pénzt kapok és drága "ajándékokat"(lakás,autó,nyaralások,ékszerek,stb).Tudom,hogy ezeket azért kapom,hogy ne beszéljek senkinek a kapcsolatunkról"


Továbbra sem kapcsolat.

2013. márc. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
82%
Kapcsolat, csak üzleti.
2013. márc. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!