Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Támogassam anyát anyagilag?...

Támogassam anyát anyagilag? Mit mondjak neki, honnan van a pénz?

Figyelt kérdés

4 éves korom óta egyedül nevelt,apával alig beszéltem a válásuk után.

Az utóbbi években eléggé megszorultunk anyagilag,ráadásul szeptemberben kezdtem az egyetemet is.Anya mindig ad pénzt,de nincs rá szükségem,mert titokban együtt vagyok valakivel és tőle elég sok pénzt kapok és drága "ajándékokat"(lakás,autó,nyaralások,ékszerek,stb).Tudom,hogy ezeket azért kapom,hogy ne beszéljek senkinek a kapcsolatunkról és nem is vagyok büszke arra,hogy ezt csinálom.De szeretem (ez az első igazi kapcsolatom) és ez a helyzet mindkettőnknek jó.

Csak az a baj,hogy amíg nekem nincsenek anyagi gondjaim és azt veszek,amit szeretnék,addig anyának alig van pénze.Már mondtam neki,hogy ne adjon annyit,mert nincs rá szükségem,de azt mondja,hogy ne foglalkozzak ezzel,koncentráljak az egyetemre.Nem tudom,hogy mit csináljak.

Tudnék neki adni annyi pénzt,hogy megoldja a problémáit,de félek,hogy nem fogadná el.


Köszönöm szépen a tanácsaitokat!



2013. márc. 2. 09:01
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
62%
Mi is bőven pucsitanánk ilyen üzletért nemde? De a kutyának se kellünk.
2013. márc. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
36%
és mivan akkor ha valaki eltartja vagy ad neki pénzt?? szerintem néhányatok itt nagyon irigy!
2013. márc. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
89%
támogasd az édesanyád, bármilyen áron, ha pénzt nem fogad el vásárolj be, és ne mond el honnan van!
2013. márc. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
96%

Egyet mondok, ha ez tetszik, akkor csináld, de ne szórd el a pénzt, hanem tedd félre, mert ez a kapcsolat csak addig fog tartani, míg a tehetős partnerednek nem akad meg a szeme egy másik fiatal lányon. Remélem nem vagy olyan naiv, hogy elhidd ez egy igazi szerelem. Nem rossz dolog a kitartottság, de legyél élelmes, mert a lufi bármikor kipukkanhat, ha neked ez tetszik, akkor meg élvezd ki.

Anyudnak add be, hogy diákmelózol vagy valami és onnan van a pénz. Ha megtudná az igazi forrást ott süllyedne el.

2013. márc. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
90%
Hála ennek a feminista nyomásnak, ma már nem illik egy ilyen kapcsolatra kimondani az igazságot,mert az olyan sértő a leányzóra nézve......
2013. márc. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
58%
Feminista vagyok, mondd ki, amit gondolsz, nem jelentelek a "tanácsnak".
2013. márc. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
72%
Már nyolcszázan válaszoltak a kérdésre,engedtessék már meg nekem, hogy a véleményemet leírjam,csak úgy mellékesen. Tudom ez feminsita körökben nem szokás,ott csak a női vélemény a vélemény, a többi meg férfi elnyomás.
2013. márc. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem több jó ötlet is jön. De álljon már meg a világ, nehogy már egy 19 éves lánynak gratuláljunk, hogy egy öreg nős pasi kitartottja. És nem vagyok féltékeny, jól élek, többen ajánlgattak nekem mindent, de a gyomrom görcsbe rándult volna. Inkább a szerelmemmel összekalapáltunk mindent. Szerencsétlen jobb csomagolásban, de a testét árulja, ti meg még biztatjátok is, hát gratulálok. Anyukádnak mond, hogy jó munkát kaptál. Ha kaptál, lakást, kocsit, pénzt, forgasd meg és találj egy normális párt magadnak, mert egy torzult ember leszel.
2013. márc. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
48%
Első, mit szépítesz? "kitartott rib@nc"? Dehogy! Ez egy ócska kis büdös k.rva!
2013. márc. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
80%
Anyukád pénzét tedd be egy számlára, a párodtól kapott jelentős részét pedig egy másikra. A lakással, autóval máris beljebb vagy, mondjuk ha szeptember óta vagy egyetemista érdekelne, hogy mikor mentetek együtt nyaralni, de mindegy is. Majd ha egy jelentősebb összeg összegyűlt anyukád pénzéből toldd meg egy kicsit, mondd azt, hogy kamatozott, és add neki vissza. Időközben persze mikor hazajársz bevásárolhatsz neki, a hús eláll a mélyhűtőben, liszt, cukor, kávé, élesztő, krumpli, hagyma, fűszerek, dobozos tej is.. Egy hetet bármilyen zöldség, gyümölcs is kibír. Én ezt csinálnám, és azt mondanám, hogy ösztöndíjat kapok, vagy találtam valami munkát.
2013. márc. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!