Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kikészítem a férjem a beteges...

Kikészítem a férjem a beteges féltékenységemmel, de hogyan szokhatnék le róla?

Figyelt kérdés
Nagyon féltékeny vagyok, és nagyon az a véleményem sajnos, hogy minden férfi egyforma csapodár. Nap mint nap számon kérem, hogy miért nézi meg a nőket. Egytől egyig. Aki abszolút nem szép, azt is. De van,hogy másodpercekre rajta felejti valakin a szemét, úgy, hogy ott vagyok mellette. Egy helyen dolgozunk, és mindig mondom neki itthon, hogy nekem ez kellemetlen, mert szerintem a nők is észreveszik, ha nézi. Tegnap meg is kérdezte tőle az egyik, mikor nem voltam ott, hogy : Te kedvelsz engem? ... nyilván észrevette, hogy... De a férjem szerint nekem nem kellene idegeskednem és féltékenykednem, ő ilyen, és az nem jelenti azt, hogy mások tetszenének neki, vagy hogy megcsalna, és hogy én vagyok minden gondolata, és szeret, stb, stb. De sajnos nem tudok benne bízni, és ez, hogy másokat néz a jelenlétemben, mindig azt az érzést kelti bennem, hogy én nem vagyok elég szép neki, aztán hangot adok féltékenységemnek,ami mindig vitába torkollik, ami nyilván nem fog jóhoz vezetni..
2013. márc. 7. 21:36
1 2 3
 11/21 SzilKa ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy azok a nők féltékenykednek ennyire, akik magukban nem bíznak eléggé. Első körben magamba néznek, hogy mi az, ami miatt nem bízom magamban, mi miatt félek attól, hogy a pasi elhagyhat esetleg egy másik nőért... Szóval önértékelési probléma lehet az egésznek a gyökere. Egy magabiztos nő nem féltékenykedik, és nem fél attól, hogy esetleg egyedül marad.
2013. márc. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
"Minden férfi csapodár" Egy kapcsolat a másik megismeréséről szólna. Ha a megismerése nélkül eldöntöd milyen, ráadásul ilyen negativ szerepet aggattál rá minek vagy egyáltalán vele?
2013. márc. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez van. Csak a párom már annyira túlzásba viszi a dolgot, hogy nem csak bámulja a nőket, hanem itthon ki is elemzi őket. Tőlem kérdezi, hogy láttad milyen ruhája volt annak a csajnak, vagy milyen segge volt? Annyira gáz... Csak sajnos nagyon szeretem. Annyit elért ezzel, hogy semmire sem tartom őt, semlegesé vált, hogy bámul-e bárkit is percekig. Ha együtt megyünk valahova, akkor se tekintem hozzá tartozónak magam, nem fogom a kezét, semmi. Kb olyan mint egy utánfutó mögöttem. Most ő szenved, rájött, hogy hibázott és próbál engesztelni, meg megbékíteni, de szerintem inkább lezárom a kapcsolatot lassan, mert nincs szükségem így rá, úgyis csak kis időre változna meg. Ne jussatok el idáig, próbáld vele megbeszélni higgadtan, hogy legalább előtted ne csinálja.
2013. márc. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Utolso, de gaz! En az elso ilyen beszolas utan szajbavagtam volna aztan tipli. Meg ha beledoglok is!
2013. márc. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Nagyon de nagyon megértelek! Én is ugyan ebbe a cipőbe járok bár az én párom nem néz más nőket Úgy! Sokat veszekedtünk emiatt, nagyon sokat. De be kellett vallanom magamnak, hogy amit én csinálok beteges. Már annak ís örülök, hogy beismertem. Szerintem jó jel. Ha bele gebedek is megváltozok, hisz a párom hűséges, csak engem szeret. Más nem is kéne neki, jól megvagyunk. Az, hogy másokat megnéz természetes vagy nem,nekem sem tetszik, sőt. Bőgni tudnék. De magam alatt vágom a fát, ezzel nem tudom magamhoz kötni, csak eltávolodik tőlem. Tehát elfogadom így és MEGVÁLTOZOK. Neked is kívánom a legjobbakat. Puszi 21L
2013. márc. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Amikor a férjemmel elkezdtünk randizni, éppen túlvolt a válásán.

Első randik egyikén egy étteremben voltunk, tényleg átlagon felül kedves személyzettel. A pincérnő is feltett pár kérdést, a férjem válaszolt rá.

Utána halálra vált arccal kérdezte, hogy ugye nem baj, hogy kedves volt a pincérrel.

Döbbenten néztem, hogy miről beszélt, kedves volt velünk, mi is azok voltunk vele...mivaaan?


Kiderült, hogy már ennyiért letépte a fejét a volt felesége és kialakult benne egy hülye reflex, hogy nőneműekkel nem válthat két szót, mert azonnal balhé lesz.

Én sokáig egyszerűen nem értettem az egészet, mert nem flörtölt, nem a számát kérte el, egyszerűen kedves emberhez méltóan beszélt vele.


A válásba is vastagon belejátszott, hogy nem bírta ezt elviselni. Piros lámpáknál jellemző, hogy elbambul, ha netán ezt egy nő irányába tette, neki annyi volt.

2013. márc. 8. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a másik felé való tiszteletlenség. Nézzni szabad ezt senkinek sincs joga elvenni senkitől.
2013. márc. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Élni és élni hagyni.


Én biztos elhagynálak ha pasi lennék és veled kellene élnem.

Mi az, hogy nem nézhetek mást? Nem felejthetem rajta a szemem??

2013. márc. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Sőt ha nyitva a szemed és elédmegy egy nő akkor is balhé van:))
2013. márc. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Az ilyesmiből lesz az önbeteljesítő jóslat. De aki így viselkedik, az meg is érdemli. Undorító dolog a féltékenység, már volt nálam is szakító ok. Pszichológushoz kellene menned, ha bármikor akarsz normális kapcsolatot./N
2013. márc. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!