Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kikészítem a férjem a beteges...

Kikészítem a férjem a beteges féltékenységemmel, de hogyan szokhatnék le róla?

Figyelt kérdés
Nagyon féltékeny vagyok, és nagyon az a véleményem sajnos, hogy minden férfi egyforma csapodár. Nap mint nap számon kérem, hogy miért nézi meg a nőket. Egytől egyig. Aki abszolút nem szép, azt is. De van,hogy másodpercekre rajta felejti valakin a szemét, úgy, hogy ott vagyok mellette. Egy helyen dolgozunk, és mindig mondom neki itthon, hogy nekem ez kellemetlen, mert szerintem a nők is észreveszik, ha nézi. Tegnap meg is kérdezte tőle az egyik, mikor nem voltam ott, hogy : Te kedvelsz engem? ... nyilván észrevette, hogy... De a férjem szerint nekem nem kellene idegeskednem és féltékenykednem, ő ilyen, és az nem jelenti azt, hogy mások tetszenének neki, vagy hogy megcsalna, és hogy én vagyok minden gondolata, és szeret, stb, stb. De sajnos nem tudok benne bízni, és ez, hogy másokat néz a jelenlétemben, mindig azt az érzést kelti bennem, hogy én nem vagyok elég szép neki, aztán hangot adok féltékenységemnek,ami mindig vitába torkollik, ami nyilván nem fog jóhoz vezetni..
2013. márc. 7. 21:36
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül önbeteljesitő. Kidobja a pasi a nőz s keres másikat de maga a megcsalás nem történik meg.


Gondolkozzon egy kicsit mindenki józan ésszel: ha én megcsalom a feleségem, de nem akarom hogy a kényelmes házasság emiatt végetérjen, beszologatok ilyen utcán nézem az idegen nőket vagy csendben lapitok?

Teljesen világos hogy az utóbbi, minek nézzem a nőket a feleségem jelenlétében mikor a háta mögött kefélek nem? Egy kiegyensulyozott multiorgazmusos férfi vagyok nincs rá szükségem hogy az utcán nézzem a nőket.

Ha pedig a férj nézi az utcán a nőket nyilvánvaló hogy valamit nem kap meg. Ezen kellene inkább elgondolkoznia a feleségenek balhék helyett, mert aki nézi azt ami hiányzik neki való igaz elöbb utóbb megszerzi, de nem a feleség mellett hanem helyett. Mármint ha a feleség nem magadni akarja neki ami hiányzik neki hanem elvenni akarja...

2013. márc. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!