Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Benneteket zavarna-e ha az...

Benneteket zavarna-e ha az aposjelolt nem koszont fel sem szuletesnap, sem nok napja alkalmabol mar evek ota?

Figyelt kérdés

Nok napja alkalmabol az aposjelolt sohasem koszont fel ( mar evek ota), de ugyanez jellemzo a szuletesnapomra is. Most a parommal van egy kisfiunk, es szinte sejtem, hogy anyak napjan sem jutok eszebe.

A nagypapa akinek van egy unokaja, az legalabb koszontson fel, en igy gondolom. Nektek mi a velemenyetek? A parommal amugy nagyon jo a kapcsolatom, a szulei teljesen erdektelenek, amellett hogy a baratom teljesen odavan ertuk, az apos meg el sem jott megnezni az unokajat. ( 300 kmre laknak ). Az anyos eljott, nem szamit tenyleg, de olyan hasznalt babaruhakat hozott, hogy a szemetbe kellett dobjam, a szuleimet pedig a parom nem szereti, azert mert tisztak, rendesek es nagyon sokat segitenek nekunk. Hat jol esett meg leirnom ezeket a dolgokat, mert lassacskan erzem, hogy meghulyulok, Mindnkinek koszonom elore is a valaszat.



#após #nok napja
2013. márc. 10. 17:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem zavar. Az én apósom nem hogy engem, de még a páromat sem köszönti fel semmilyen alkalomból (születésnap, névnap). Ő ilyen, nem tartja fontosnak az ünnepeket. Ennél nagyobb bajom sose legyen!
2013. márc. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem esne jó, de az évek alatt hozzászoknék, és nem problémáznék rajta.

Azt viszont nem értem miért vagy együtt egy olyan emberrel, aki csak azért nem szereti a szüleidet, mert azok "tiszták és rendesek". Nyilvánvalóan ez nem igaz.

Úgy érzem semmi értelme a kérdésednek.

2013. márc. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem zavarna. Főleg azért, mert ha ő így áll hozzám, akkor én sem állok másként őhozzá. Anyósomhoz sem, nem érdemli meg, hogy emberszámba vegyem...
2013. márc. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Engem a saját párom sem köszönt fel soha semmilyen alkalomból, de már nem is érdekel.
2013. márc. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavarna.

Anyák napján meg mi a kénköves ménkűnek a nagypapa köszöntsön fel?

2013. márc. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Jajj engem sem köszönt fel és nem bánkódom miatta, jól esne de nem lepődők meg, a gyerekeit sem köszönti fel.
2013. márc. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem az én apukám akkor köszönt fel valakit ha max anyu szól neki. Nem kell ezt túl reagálni.
2013. márc. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
koszonom a hozzaszolasokat, a 2-es valaszolonak uzenem, hogy igen, ertelmetlennek tunkehet a kerdes, azonban tul sokmindent nem tudtam leirni...a valosag az, hogy az en szuleim tenyleg segitenek nekunk, rajtunk amiben csak tudnak, nem isznak, es nem herdaljak el a keresett penzt, a parom szulei azt sem kerdeztekmeg 8 ev alatt, h segithetnek -e valamiben, csak a joerzes miatt, hiszem a fiamtol majd enis megkerdezem, h segithetek e neki valamiben, annak ellenre, h nem lesz mondjuk ra szuksege. Az en szuleim allandoan szapulva vannak es nem erdemlik meg, az o szulei pedig a mintaszulok, es akkor most nem irom le ide, hogy milyenek. Koszonom mindenkinek a valaszokat, teljesen megnyugtato, h m as is van ilyen szituacioban. KOszonom megegyszer, tovabi hozzaszolasokat is varok meg azert;)
2013. márc. 10. 17:48
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Most nem azért de anyák napjára a párodnak kell eszébe jutnia, hogy a gyerekkel felköszöntsenek.

Hogy jön ebbe az após? Ő neki nem vagy az anyja.

2013. márc. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem szokott apósom felköszönteni, szülinapomra anyósommal közösen szoktak pénzt küldeni. Na de nőnapkor meg végképp nem, ahogy apám sem, de egyszer nem jutott még eszembe ezen rágódni, abszolút hidegen hagy. Anyák napján meg ne haragudj, de semmi jogod nincs elvárni, hogy apósod felköszöntsön, nem az ő anyja vagy.
2013. márc. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!