Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkerülhetetlen, hogy megtörté...

Elkerülhetetlen, hogy megtörténjen? A férjem hamarosan egy olyan munkahelyre fog menni dolgozni, ahol mindenki tart szeretőt. Lehet, hogy kitart egy ideig, de mi lesz, ha "vérszemet kap"? Úgy érzem, ha megkapja a melót, vége lesz a házasságunknak!

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 13:02
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
85%
Ha csak ennyire bízol benne, akkor most menj haza és add be a válópert.
2009. szept. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
97%
Honnan vannak az információid? Nem lehet, hogy csak pletyka?
2009. szept. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Ismerjük őket is és a "pólékokat" is...Megagáz!
2009. szept. 14. 13:09
 4/39 anonim ***** válasza:
94%

Hát ha így állsz hozzá,akkor tuti hogy vége lesz,ha nem is azért mert előbb-utóbb belép a harmadik,hanem azért,mert Te magad fogod megkeseríteni az életeteket az állandó aggódással,gyanakvással...Szerintem.

Egyébként engem nem enged a Párom ahhoz a céghez dolgozni,ahol Ő is van(csak én irodára szerettem volna menni),mert hogy ott minden irodistát megdugnak... :)

Nem erőltettem,jobb a békesség.

A férjed tud erről a félelmedről?Beszéltétek már róla?

2009. szept. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
68%
ja múltkor én is csak azért nem fogadtam el egy állásajánlatot, mert mondták, hogy mindenkinek van szeretője. sőt, ott még a szeretőknek is volt szeretőjük.
2009. szept. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim válasza:
100%
Hát ne erőltesd előtte ezt a témát. Ezzel csak hergelnéd. De azt hittem akik hozzámennek a másikhoz azok teljesen megbíznak egymásban. Én mindig úgy voltam vele, hogy aki megbízik bennem, azt sosem vágnám át, elvégre az nagy ajándék. Egyébként mi az a munkahely? Megesz a kíváncsiság.. :):):):)
2009. szept. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
80%
13.10-es! Szerintem a férjed azért nem engedett az irodába dolgozni, mert ő is dugja valamelyiket!!!
2009. szept. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
71%

13:26-osnak


Még ha akarná sem dughatná őket,mert semmi köze az irodaépülethez,terepen van :)

2009. szept. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
71%
Ő azt mondta terepen, de úgy értette Terikén. :D
2009. szept. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
62%

Örülök hogy ilyen viccesnek találod a saját hülyeségedet... :)

Meg lehet hozzá az értelmi szinted

2009. szept. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!