Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom és a tesóm összevereke...

A párom és a tesóm összeverekedett! A szüleim ellenem vannak mert a párom oldalán álltam! Miért?

Figyelt kérdés

Ez az eset még vasárnap történt.Mi már együtt élünk.A szüleimnél disznóvágás volt és mi is ott voltunk.A párom szúrta a disznót ami eredetileg nem így lett volna hanem a tesóm akarta csak annyira beivott,hogy ki vette a kezéből és inkább ő szúrta.Az alap konfliktus innen indul.Egyébként szerintem ez egy óvodás viselkedés a tesóm és a szüleim részéről.Innentől kezdve az öcsém pökhendi és durva szavakat vágott a fejéhez.A kva anyázástól kezdve mindennek elhordta.Majd mikor vége lett a ceremóniának délben akkor ebéd lett...és a tesóm nem engedte be a házba..ekkor ment neki és jól összeverte majd elment onnan...Én utána és itthon megbeszéltük.

Én nem haragszok rá..Egy 20 éves ember,hogy lehet ilyen éretlen?A szüleim meg miért az ő pártját fogják?

Azért mert nem hagyta,hogy egy részeg ember szúrja a disznót?

Komolyan nem hittem volna,hogy létezik ilyen felfogás..egy ennyire gyerekes felfogás...

Kár foglalkozni velük?

Mit tennétek ilyen helyzetben?

22/N a párom 23/F


2013. márc. 12. 22:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Az öcséd volt a hibás alapvetően, de a párod hogy lehet ilyen éretlen, hogy nekimegy egy másik embernek, főképp a barátnője öccsének? Ezek nem gondolkoztál el?
2013. márc. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
57%
Én egyébként nem álltam volna a párom mellé, sőt, onnantól kezdve nem is a párom. Mert ha neki ennyire a verekedés a megoldás (még egyszer, a saját barátnője öccsével szemben!!!), akkor egy primitív paraszt, aki mellett semmi keresnivalóm. De öcsém mellé sem álltam volna, mert ő meg bunkó paraszt volt.
2013. márc. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

Én konkrétan mindkettőre haragudnék.

A fiamat helyreraknám hogy a mi házunkba az jön be akit beengedünk, azzal pedig lesz szíves normálisan viselkedni.

De annak sem örülnék, hogy a lányom barátja nem tud uralkodni magán. Én a párod helyében fogtam volna magam és elmegyek. Gondolom akkor a szüleid is inkább szégyellték volna volna magukat és fiuk helyében is

2013. márc. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
A párom mellett állok. Most gondolhatjátok,hogy egy agresszív állat.De ez egyáltalán nem így van.Nem hiszem,hogy más bírta volna,hogy a saját anyját gyalázza illetve megszégyeníti mások előtt azzal,hogy nem engedi be a házba.
2013. márc. 12. 22:23
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok a párod ellen, de BŐVEN elég lett volna 1 nyakleves, nem összeverni az öcsköst. elhiszem, hogy szidta az anyját, nem engedte be a házba, én ebben az esetben se szó, se beszéd nélkül hazamentem volna.
2013. márc. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Aki BÁRMILYEN konfliktust VEREKEDÉSSEL akar megoldani, az primitiv. Ezt szépitheted, ahogy akarod, a barátod legalább annyira bunkó, mint a testvéred.
2013. márc. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. márc. 12. 22:30
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nézd akárhogy mondhatod hogy nem agresszív egyébként (elhiszem) ha a barátnőm családjánál vagyok nem megyek neki egyiknek sem. Felállok és eljövök. De a szülei előtt nem verem szét a "sógorom" akkor se ha az egy kis id.óta. Mert az írásod alapján annak tűnik.

De azt sem értem hol voltak a szüleid azalatt míg ez a szidás folyt egész nap? Egyiknek sem jutott eszébe leállítani az öcsédet. Ha máshogy nem megy egy atyai pofonnal. Na apukád részéről jogos lett volna, párodéról viszont semmilyen esetben nem ebben a szituációban.

2013. márc. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Tény, hogy részeg öcséd nem igazán lett volna alkalmas arra hogy éppen egy késsel disznót öljön. De erre nem az a megoldás hogy kikapom a kést a kezéből és én szúrom le a malacot. Megkérem hogy adja ide a kést, segítek. Vagy megkérem a szülőket hogy segítsenek rábeszélni az öcsit hogy én szúrjak, nehogy valami baleset érje.


Helyeslem a többiek véleményét hogyha valaki verekedéssel old meg egy gondot az bizony primitív. Ha végig vitatkozott az öcséd veletek akkor miért nem álltatok fel, és mentetek egyből haza? Ott is lehetett volna mindent hagyni, és le lehetett volna lépni verekedés nélkül is.

Amúgy meg szánalmas viselkedés az hogy megverünk egy részeg embert. Most büszke a párod hogy szarrá verte a testvéredet aki totál részeg volt?? Ez nem büszkeség hanem nagy szégyen a párod részéről..

Te is gondolkodhatnál egy kicsit..

2013. márc. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
/6.-nak Taps!/ Ez pontosan így igaz!
2013. márc. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!