Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom és a tesóm összevereke...

A párom és a tesóm összeverekedett! A szüleim ellenem vannak mert a párom oldalán álltam! Miért?

Figyelt kérdés

Ez az eset még vasárnap történt.Mi már együtt élünk.A szüleimnél disznóvágás volt és mi is ott voltunk.A párom szúrta a disznót ami eredetileg nem így lett volna hanem a tesóm akarta csak annyira beivott,hogy ki vette a kezéből és inkább ő szúrta.Az alap konfliktus innen indul.Egyébként szerintem ez egy óvodás viselkedés a tesóm és a szüleim részéről.Innentől kezdve az öcsém pökhendi és durva szavakat vágott a fejéhez.A kva anyázástól kezdve mindennek elhordta.Majd mikor vége lett a ceremóniának délben akkor ebéd lett...és a tesóm nem engedte be a házba..ekkor ment neki és jól összeverte majd elment onnan...Én utána és itthon megbeszéltük.

Én nem haragszok rá..Egy 20 éves ember,hogy lehet ilyen éretlen?A szüleim meg miért az ő pártját fogják?

Azért mert nem hagyta,hogy egy részeg ember szúrja a disznót?

Komolyan nem hittem volna,hogy létezik ilyen felfogás..egy ennyire gyerekes felfogás...

Kár foglalkozni velük?

Mit tennétek ilyen helyzetben?

22/N a párom 23/F


2013. márc. 12. 22:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy ha már így kiéleződött a helyzet, miért hagytátok, hogy fokozódjon? Ha már az öcséd s..ggrészeg volt és nem tudott normálisan viselkedni, miért nem fogtátok magatokat és mentetek haza? Mi biztos ezt tettük volna a párommal, ha látjuk, hogy kezd elmérgesedni a helyzet.
2013. márc. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom honnan veszed,hogy büszke lenne rá.

Igen,ez lett volna a megoldás,hogy eljövünk!

2013. márc. 12. 22:52
 13/19 anonim ***** válasza:
77%
felvétel nem készült ? :*)
2013. márc. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

hát látom már többen is leirták mi a gond: az öcséd egy részeg paraszt volt, de pont azért mert részeg volt (meg amugy is) a párodnak nem így kellett volna kezelni a helyzetet:


megoldás: bocsánatot kértek a bántalmazásért, és elmondjátok a véleményeteket az öcséd részeg viselkedéséről.

2013. márc. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Az lett volna a helyes hogy szólsz a szüleidnek hogy állitsák le az öcséd mert ha nem akkor ti leléptek.

Soha nem hoznám ilyen helyzetbe a párom,senki ne szidja az anyját.

Mostmár végülis mindegy hisz megtörtént aminek nem szabadott volna.Ha ti,a szüleid és te is hagytátok idáig elfajulni a dolgokat akkor hagyjátok hogy a két fél megbeszélje a dolgot,már ha ere van esély.

2013. márc. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem meg az a véleményem hogy ez a dolog nem erről szólt. Már régebb óta lehettek gondok az öcséddel. Nem gondolom hogy szimplán ezért neki ment a párod mert most sértegette. Ha olyan jóban lettek volna akkor elnézte volna neki hogy részeg és az öcséd meg nem mond ilyeneket. Az öcsédnek is már régebb óta sérelmei lehettek. Nem azt mondom hogy helyeslem hogy összeverte, lehet elég lett volna egy pofon, de nem biztos hogy ártott a tesónak. Gondolom a szüleid is mindig csak tutujgatják, nem mondják meg neki a véleményt róla, és az öcsike úgy gondolta hogy neki mindent szabad.Végeredményben lehet hogy használt is neki, mert sajnos vannak olyan emberek akik addig nem nyugszanak míg valaki meg nem veri.
2013. márc. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Az öcséd egy éretlen tök, de a párod ugyan olyan primitív, akkor lett volna képes felülemelkedni a helyzeten, ha verekedés nélkül távozik onnan, akkor megértem, hogy kiállnál érte, így nem tudom....
2013. márc. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
utolsó van benne valami amit mondasz
2013. márc. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
egy nyomorék rednek paraszt a barátod őt kellett volna levágni a disznó helyett.
2014. jún. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!