Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadható viselkedés ez egy...

Elfogadható viselkedés ez egy családos férfitól?

Figyelt kérdés

Régebben is voltak kilengései a férjemnek (ivászat a haverokkal buliban), de az elmúlt másfél évben szinte nem is fordult elő komolyabb eset. Persze azért heti egyszer elmegy sörözni velük és ilyenkor én meglátom rajta, hogy ivott és eléggé zavar is, de nem részeg ilyenkor sem, maximum spicces. Főleg a gyerek miatt változott meg, két éves a kicsi.

Most viszont lesz egy kétnapos céges rendezvényük, ahol már előre tudom, hogy nagy ivászatra készülnek, hastáncoslány is lesz. Nekem is meg kellene jelennem, de már látom mennyire fog zavarni, hogy ezek vedelnek, mint a gödény meg csorgatják a nyálukat a nagymellű táncosnőre, és szerintem ez már egyáltalán nem illendő viselkedés egy olyan férfinak, akinek gyereke és felesége van. Nem zavar, ha megnéz egy nőt, vagy jól érzi magát, esetleg igyon pár pohár sört, de tudom, hogy itt azért jóval többről fog szólni a dolog, mint pár pohár sörről... már most feszült vagyok és dühös előre, és szívem szerint nem vennék részt ebben, mert nem fogok tudni jó pofát vágni hozzá, ez biztos.

Vagy szerintetek nem kellene ennyire túlreagálnom? Sajnos tapasztaltam már, hogy milyen, amikor nincs önkontrollja és olyankor az észérvek nem érnek célt.


2013. márc. 13. 12:05
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

Persze, értelek én titeket is, csak sajnos nekem túl sok rossz tapasztalatom van ezekkel az ivászatos bulikkal kapcsolatban, azt hiszem azért nem tudom igazán elfogadni azt, ha valaki úgy gondolja, hogy ez "jár" neki.

Nem akarok részletekbe menni, annyi elég, hogy üzemeltetett régen egy kocsmát, ami együtt járt azzal, hogy minden "munkanapján" részegre itta magát és utána még elment egy kicsit bulizni más helyre a pultosával is... na, ennyire nincs önkontroll és ezért tartok én ettől az egésztől.

2013. márc. 13. 12:20
 12/38 anonim ***** válasza:
71%
Attól, hogy valakinek családja van már sosem szórakozhat? Istenem, remélem nem ilyen feleségem lesz...Ha nem mindennap seggrészegen állít haza, hanem heti 1x van egy buli ahol elengedi magát az miért probléma? Ne köss már rá pórázt könyörgöm, ha különben eltart titeket rendesen, jó apa és jó férj.
2013. márc. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 Jégtánc ***** válasza:
100%
Ha zavar akkor ne menj el.Mindkettők bulija el lenne rontva.Ő szarul érezné magát hogy figyeled mennyit iszik,te sem tudod elengedni magad. Ördögi kör.Ilyen egyszerű.A feje másnap neki fog fájni,nem neked:)
2013. márc. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
87%

Az én férjem is jár céges rendezvényekre, ahogy én is elmentem, el fogok menni ha már nem leszek gyeden. Ezek javarészt kötelezően ajánlott programok egyébként is. És amúgy sem árt, ha vannak ilyen összeröffenések is, nem csak úgy látja a főnököt, munkatársakat amikor megy a napi hajtás.

Abban hogy egy héten egyszer elmegy sörözni a haverjaival nem látok kivetni valót, ha ilyenkor nem részegen megy haza, de azért egy-két üveg sör lecsúszik. A férjem is jár focizni hetente, úgy kéthetente ilyenkor sörözés lesz a vége. Engem nem zavar. Élje a saját életét is, ne a munkából és a gyereknevelésből álljanak a napjai. (nekem a gyerek is bőven elég, nem is tudom hogyan lehet munka után felvenni az "esti műszakot".

Egy dolog zavarna: ha úgy gondolná hogy ezek az esték neki járnak, nekem viszont nem. De szerencsére erről nincs szó. Én is eljárok hetente edzésre, és a barátnőimmel is szoktam hetente-kéthetente találkozni. Ilyenkor ő van a kicsivel. 5 esténk még így is van közösen, néha kettesben is.

Hülyeség besavanyodni a hétköznapokba.

2013. márc. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
52%

Tudod az én férjem mit mond amikor elmegy egy céges bulira??

Ha nem szeretnélek, akkor nem vettelek volna el feleségül, és nem akartam volna hogy a gyermekem anyja légy.


Mit ér a házasság ha nincs bizalom??

Engem nem zavar ha a férjem nagy ritkán (mert ugye nem minden hétvégén van céges buli) elmegy, és a pohár fenekére néz. Nem zavar hogy jól érzi magát a férfi kollégáival együtt, és az sem érdekel hogy egy fizetett kis ribi táncol az asztalon nekik..

Én is elmentem a barátnőimmel egy csajos buliba, chippendale showra. Imádom a férjemet, sosem csalnám meg, de spiccesen bizony én is pironkodva gyömöszöltem pénzt az egyik jóképű srác alsógatyájába.. Jót mulattunk, és ennyi. Az embereknek időnként kell egy kikapcsolódás a mindennapi hajsza miatt..

2013. márc. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Én nem megyek sehova sem, legfeljebb a gyerekkel, mert amikor úgy van szabadideje, akkor mindig magának csinál programot rám meg marad a gyerek, mint mindig. Szóval ez csak neki "jár".
2013. márc. 13. 12:35
 17/38 anonim ***** válasza:
69%
Na kérlek akkor ez a te problémád :) Nyisd ki szépen a szádat és mond meg neki, hogy te is szeretnél elmenni, neked ugyanannyi jogod van hozzá. KOMMUNIKÁCIÓ!!
2013. márc. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
80%
Akkor egész más a probléma, NEM ez a buli.
2013. márc. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 Jégtánc ***** válasza:
100%
Ezt viszont neked kell megoldani kedves kérdező.Mond meg a párodnak jó pár nappal előtte,vagy 1 héttel akár hogy most te mész el.Írjátok fel a naptárba vagy tegye be emlékeztetőnek a telefonba.Aztán hajrá.Menj el te is.Akár csak egy kis sétára.Mozdulj ki.
2013. márc. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
69%

"Én nem megyek sehova sem, legfeljebb a gyerekkel, mert amikor úgy van szabadideje, akkor mindig magának csinál programot rám meg marad a gyerek, mint mindig. Szóval ez csak neki "jár"."


... Itt nem a céges buliról van szó, úgy szar a házasságotok, ahogy van. Nyilván magadban fortyogsz, neki meg teszed a szépet. Így aztán nem fog megoldódni semmi.

2013. márc. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!