Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadható viselkedés ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható viselkedés ez a párodtól?

Figyelt kérdés

Egy idegen nő régóta azt állítja, szeretői kapcsolatban volt a párotokkal, mindenkinek elmondja és szid benneteket. A párotok otthon magyarázkodik, magyarázatot ad nektek; de a nőt sosem teremti le, nem lép fel ellene, hosszú idő óta.

Elfogadhat viselkedés ez a párotoktól , ti elfogadnátok ?

Nem éreznétek azt, hogy nem véd meg ? Vajon ez jelentheti azt, hogy tényleg van igazság a dologban ?


2010. okt. 5. 23:08
 1/10 anonim válasza:

Ezzel azt árulja el magáról hogy van köztük valami amit nem akar megszakítani. Ha igy lenne már szólt volna a nőnek hogy állitsa le magát. De a párkapcsolatból sem akar kilépni. neki igy jó 2 nő között.

Ha én ezt megtudnám már tuti nem lenne meg a nője, de ha sikerült elérnem hogy dobja akkor utána meg én dobnám őt.

Igy állnék bosszút.

2010. okt. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
De igen, én azt érezném és tuti felháborodnék, miért nem véd meg, az is igaz, hogy heves természetű vagyok és érzékeny ilyenekre. Nem ismerem a párodat, lehet ő alapból nyugodt ember és mivel nem igaz a dolog, nem is tartja fontosnak, hogy megvédjen.
2010. okt. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nyilván azért nem teremti le a nőt mivel nem is ismeri + amúgy is csak olaj lenne a tűzre.


Sztem normális viselkedés a párodtól, a nőt meg neked kellene elintézned, elvégre ő támadja a te párodat, vagy közösen kellen fellépnetek ellene, az még hatásosabb lenne..

2010. okt. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ja az első meg totális hülyeséget írt, azt nehogy elhidd, mert tök logikátlan.


Minek dühöngene a nő, ha közben lenne is valami köztük..

2010. okt. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben az én fejemben két indok fogalmazódna meg, hogy miért nem áll ki magáért. 1:Mert valóban van köztük valami és az érintettnek nehéz lenne megmagyarázni hogy nem így van, vagy 2:mert annyira nyámnyila, hogy nem képes kiállni sem maga miatt, sem miattam. Ennyire pipogya meg ne legyen már valaki... Nem szeretem, ha egy pasi engedi, hogy szórakozzanak vele.

20L

2010. okt. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

3. : de, természetesen ismerik,ismerték egymást, csak nem tudni, mennyire ..

Azért ha a hosszú hónapok óta tartó szidalmazásra, mások előtti beégetésre is csendben maradna a párod (főleg ha őt is szidják), akkor se lenne neked gyanús a dolog ?

2010. okt. 6. 11:34
 7/10 anonim ***** válasza:

általában akkor is így viselkedik valaki, ha a nővel nem volt semmi, de ha benned nem bízhat, fél, hogy elhagyod, több vasat tart így a tűzben

itt nincs más, ultimátumot kell adni

vagy leteremti a csajt, és elküldi messzire, vagy vége.

legyen férfi!

2010. okt. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Utolsó :igen, én is azt gondolom, hogy - egy bizonyos határig!- a férfiak akkor se mukkannak meg, ha teljesen alaptalan szóveszédről van szó, de mit gondolsz arról az esetről, ha már nagyon eldurvult a lealázás, főelg feléd, de a párod felé is ?

Szerintem akkor nem csak hogy nem férfi, hanem valami van is a háttérben, nem ? Nem csak pár , barátonkak elejtett megjegyzésről van szó, hanem egy elég eldurvult helyzetről.

2010. okt. 6. 16:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Megvetésből is viselkedhet így: hadd pattogjon, úgysem ér el semmit.
2010. okt. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen, ez a megvetés dolog is igaz lehet, de én nem tudom másképp gondolni, hogy ha férfi , védjen meg, ha igaz ember, ne csapjon be semennyire se.

Ez a megvetés szerintem az ilyen szituknak csekély részében lehet igaz, inkább a csávó adhatja elő otthon, hogy ő megetésből csak azért se állt le veszekedni, a nő pedig szépen bekajálja és ettől még nagyob férfi lesz a szemében... Szerintem.. mert normális embereknél és kapcsoaltban ez nem fajulhat el idáig, ha alaptalan azért, ha alaja van, azért.


Nem ?

2010. okt. 6. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!