Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a volt férjem...

Szerintetek a volt férjem direkt vitte el a gyereket tegnap, most meg nem tudja hazahozni a hó miatt?

Figyelt kérdés

Tegnap rámtelefonált, hogy elvinné a közös gyerekünket színházi előadásra. Mivel nem akartam a gyerek előtt én a szemétnek tűnni elengedtem pedig ez nem is az ő hétvégéje. Most meg nem tudja hazahozni...

Szerintem direkt csinálta. Egy ideje nyaggat, hogy legyen többet ott a gyerek más is úgy csinálja. De vele nem lehet közösen gyereket nevelni. Akármit mondok neki, nem úgy csinálja. Így szerintem bőven elég ha 2 hetente "elrontja" a gyereket.



2013. márc. 15. 14:36
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
71%
Te egy igazi önző exfeleség vagy, a gyereked érdekeire nem gondolsz? Az apja is kell neki, attól függetlenül, hogy te nem bírod őt. Az apa pedig ugyanolyan szülő, mint te, ugyanannyi joga van, mint neked, tehát nem tudom, mi a bajod. Amúgy - csak úgy mellékesen -, az utak tényleg borzasztó rossz állapotban vannak, úgyhogy ha nem akarsz a balesetin éjszakázni, jobb, ha beletörődsz, hogy a gyereked nem jön haza.
2013. márc. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Nem vagyok önző. De tudom, hogy nem nekünk való a heti váltogatás, mert volt férjem mindent, MINDENT megenged neki.

Tény hogy nem bírom őt, de nem ez a lényeg!

És képzeld én is vágytam erre a hosszú hétvégére a gyerekemmel!!!

2013. márc. 15. 14:42
 3/34 A kérdező kommentje:
És eszembe se jutna, hogy haza induljanak MOST
2013. márc. 15. 14:43
 4/34 intrepid ***** válasza:
74%
Te paranoiás liba! Tudhatta, amikor a jegyeket megvette, hogy leszakad az időjárás? Szóval direkt csinálta mi? Mekkora a gyerek?
2013. márc. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Nézhette az időjárás jelentést...

8 éves

2013. márc. 15. 14:45
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem direkt csinálta. Tegnap én sem hittem hogy komoly, amit az időjárás jelentésben olvastam. Én arra gondoltam, hogy majd esik egy kis havas eső, és szépen el is olvad még aznap.


Mondjuk itt Csongrád Megyében nem vészes, mi is ma utazunk, de nem nyugat felé :)

2013. márc. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy szerinte meg te rontod el... Miért kéne azt csinálnia amit mondasz neki? Felnőtt ember, nem?
2013. márc. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
7%
Amúgy ez az egész ügy úgy fel van fújva. 5 centis hótól megbénul az ország tiszta szégyen Ausztriából hozzák a hókotrókat. Amúgy meg érdekes, hogy a Pest felé vezető utak vannak lezárva, szerintem itt már régen nem az idő miatt, mert semmiféle tájékoztatást sem adnak, tuti be vannak szarva , hogy cirkusz lesz Pesten az ünnep miatt, ezért nem akarják, hogy oda menjenek az emberek
2013. márc. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
84%
Mit értesz azon, hogy elrontja? Csak hogy tisztábban lássunk. :)
2013. márc. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
12%
nem az időjárás miatt van a káosz nyugtassátok meg magatokat
2013. márc. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!