Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a volt férjem...

Szerintetek a volt férjem direkt vitte el a gyereket tegnap, most meg nem tudja hazahozni a hó miatt?

Figyelt kérdés

Tegnap rámtelefonált, hogy elvinné a közös gyerekünket színházi előadásra. Mivel nem akartam a gyerek előtt én a szemétnek tűnni elengedtem pedig ez nem is az ő hétvégéje. Most meg nem tudja hazahozni...

Szerintem direkt csinálta. Egy ideje nyaggat, hogy legyen többet ott a gyerek más is úgy csinálja. De vele nem lehet közösen gyereket nevelni. Akármit mondok neki, nem úgy csinálja. Így szerintem bőven elég ha 2 hetente "elrontja" a gyereket.



2013. márc. 15. 14:36
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
82%
Igen, direkt csinálta hogy le essen a hó :))))
2013. márc. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
20%
Te nagyon idióta vagy b@szki... neked abból áll a gyerek hogy főzől meg mosol rá?! Nem csodálom hogy elváltatok. Még egy ilyen idióta tyúkot mint te. Az apjára is szüksége van, de jobban is jár csóri hyerek mert ugye te csak mosol rá meg ételt adsz a szájába. Szerinted ti még hány hétvégét fogtok együtt tölteni? Ezzel szemben az apja mennyit?! Ha még direkt csinálta volna és előre kiterveli mert látta az időjárás jelentést, akkor sem lenne ez a +2 nap az apjánál olyan felháborító...
2013. márc. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
78%
Pontosan, lemerem fogadni hogy az előző hét összes éjjelét időjárás befolyásoló rituálékkal töltötte,csak,hogy keresztbe tegyen neked -.-
2013. márc. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Egy hozzászóló ezt írta:


"Örülj neki legalább addig sem neked kell etetni"


Erre én:


"Tudod nekem a gyerek nem abból áll, hogy etetem meg mosok rá. Végre egy kis időt vele akartam tölteni. Társasozni, beszélgetni, filmezni. "


Nem tudsz szöveget értelmezni????

2013. márc. 15. 16:09
 25/34 anonim ***** válasza:
mondd merre laksz?mert ha győr,komárom fele laksz akkor nem is tudta hazahozni mert akkor az utak nem éppen voltak jarthatoak...meg a szél is rátett egy lapáttal
2013. márc. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
97%
A gyerek nem a te tulajdonod.
2013. márc. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

rosszindulatu eelvalt anya syndromaban szenvedsz A gyerek az apjanal van annal aki erre a vilagra teremtette ot nem idegennel.

Annal az embernel akit valaha mindennel jobban szerettel es gyereket akartal vele.

Ne aggodj ne sajnald tole az idot.

2013. márc. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
2013. márc. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
5 centis hó, aha. :D Derékig is ér helyenként az az 5 centi!
2013. márc. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
90%

Másfél méteres hófúvások is vannak, a hókotrókat tankok mentik meg ilyenek, közlekedési tilalom van a járásban, ésatöbbi. Ez nem olyan, mint amikor 40 centi esett le...


Ami a lényegi dolgot illeti... Nem látok bele a kérdező életébe és nem akartam ide írni, ha már okosat nem tudok, de meglepően nagy ellenségesség van itt a kérdezővel szemben. OK, hogy az apjával van a gyerek, de simán el tudom képzelni, hogy a kérdező minden önzés és féltékenység nélkül, egyszerűen jobb nevelést akar adni a gyereknek, mint amit az az apjánál kap (s igenis megzavarhatja az apával túl nagy szabadság az anyával töltött időt). De nem tiltja az apától a gyereket, sőt, csak most nagyon rosszul jött ki neki. Nem tudhatom, hogy mennyire van igaza (már nem abban, hogy direkt vitte volna el az apa, hanem hogy nem kéne többet együtt lenniük), hisz nincs rálátásom, de egyeseket a kevés infó nem akadályoz meg az ítélkezésben, akár durva, alpári módon...

Úgy gondolom, az anya ennél több tiszteletet érdemel, bármennyire is egy anonim magyar oldalon vagyunk, ahol sokmindent lehet, büntetlenül.

2013. márc. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!