Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a volt férjem...

Szerintetek a volt férjem direkt vitte el a gyereket tegnap, most meg nem tudja hazahozni a hó miatt?

Figyelt kérdés

Tegnap rámtelefonált, hogy elvinné a közös gyerekünket színházi előadásra. Mivel nem akartam a gyerek előtt én a szemétnek tűnni elengedtem pedig ez nem is az ő hétvégéje. Most meg nem tudja hazahozni...

Szerintem direkt csinálta. Egy ideje nyaggat, hogy legyen többet ott a gyerek más is úgy csinálja. De vele nem lehet közösen gyereket nevelni. Akármit mondok neki, nem úgy csinálja. Így szerintem bőven elég ha 2 hetente "elrontja" a gyereket.



2013. márc. 15. 14:36
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
75%

Féltékeny vagy, ugye, mert "mindent megenged" ?

Ezt is el kell viselned, hiszen az apja, akinek joga van a gyerekéhez. A mai esetnél pedig,ha egy-két nappal később hozza haza a gyereket, nem sokat fog rontani rajta, mint idáig. A gyerek nő és idővel tökéletesen tudni fogja, melyik szülőnél mit tehet meg, mit nem.

2013. márc. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
84%
Mindenesetre kapóra jött neki. Ilyen is ritkán van.
2013. márc. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy féltékeny vagy arra, hogy mindent megenged? Hogy lehet erre féltékenynek lenni?

A gyereknevelés nem arról szól, hogy azt csinálunk amit a gyerek mond. Persze sokkal egyszerűbb így. Én meg azt akarom, hogy normális legyen, nem olyan mint az anyja. Ne üljön a tv előtt egész nap, este feküdjön le időbe, ne 11 kor fent kukorékoljon ennyi idősen stb. Ezek teljesen jogos elvárások. Egyszer volt nála hétköznap este 8kor kezdtek el verset tanulni másnapra.

2013. márc. 15. 15:09
 14/34 anonim ***** válasza:
68%
örülj neki,addig se neked kell etetni. Amúgy meg pont annyira az övé is, mint a tied, szóval így jártál. Amúgy meg nem csodálom, hogy elvált tőled.
2013. márc. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

Tudod nekem a gyerek nem abból áll, hogy etetem meg mosok rá. Végre egy kis időt vele akartam tölteni. Társasozni, beszélgetni, filmezni.

Erre keresztbe húzta az egész számításomat..

2013. márc. 15. 15:23
 16/34 anonim ***** válasza:
87%

"normális legyen, nem olyan mint az anyja"

Freud vagy te vagy az apa?

2013. márc. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Miért baj az ha nem akarom, hogy olyan legyen mit ő meg az anyja? Egyik sem normális, csak erre későn jöttem rá!!!!
2013. márc. 15. 15:25
 18/34 A kérdező kommentje:

Ja jó látom, én is így írtam, olyan lehet a fiam mint az anyja, mint én:D

Azt nem akarom, hogy olyan legyen mint a volt férjem és a volt anyósom. Hülyén élnek, nincs meg semminek az ideje. Szóval már ez is zavar, hogy ő is ott van..

2013. márc. 15. 15:28
 19/34 anonim ***** válasza:
73%

Azt akarod, hogy ne olyan legyen, mint az anyja? Nem te vagy az anyja a gyereknek?

Miért hiszed, hogy a te nevelési elveid tökéletesek? Mi az,hogy örültél volna te is a közös hétvégének? Két hetenként te vagy vele egyedül, nem az apja! Miért nem a fiad érdekeivel törődsz, a saját önzőséged helyett? Egy fiúnak, főleg, ha már 8 éves, szüksége van az apjára. Egy a legjobb anya sem pótolhatja számára az apát.

Ha nem kéthetenként, ha akkor találkozhatnának egymással, amikor akarnak, akkor az apja sem "kényeztetné" el.

Természetes, hogy a ritka találkozásik nem szólhatnak az állandó fegyelmezésről.

Jó lenne, ha a gyerek érdekében sürgősen változtatnál a hozzáállásodon.

3 gyerekes anyuka

2013. márc. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

lemaradt két szó, ezt nem magyarázom újra...

Igen velem van kéthetente hétvégén, de már a múlt héten is az apjánál volt. És most is. Hétköznap a tanulás, rohanás elveszi az időnket a játéktól.

Addig sem nevelte míg együtt voltunk, akkor is mindig az volt, amit a gyerek akart. Szóval nem azért van így, mert most nincs vele eleget, és kompenzálni akar. Nem véletlen lett nekem ítélve a gyerek.

2013. márc. 15. 15:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!