Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van olyan, hogy...

Szerintetek van olyan, hogy egy nőt titokban csalnak, és nem érzi, nem "veszi észre"?

Figyelt kérdés

Az intézmény vezetője ahol dolgozom, sokszor mesél a "boldog" családi életéről.

Én meg esténként évek óta (ha az időjárás engedi) futni a szoktam a városban, parkban, sötétben. Na most több ilyen futásom alkalmával láttam a kedves férjét egy lánya korúval félre nem érhető szituban, évek óta (tehát nem csak egyszer).

Nem szeretnék szólni.

Mivel én is nő vagyok hosszú párkapcsolatban, úgy gondolom előbb-utóbb ki fog "magától" derülni.


2013. márc. 15. 17:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Van,igen.A férjem 20 km távolabbi városban dolgozott,24- 48 órás szolgálatban.A nő éjjelente járt le hozzá a melóhelyére, mikor már nem volt ott senki.

Reggel meg hazajött melóból lefeküdt aludni, mintha mi se történt volna.

Nem vettem észre,hogy másként viselkedne.Ez pár alkalom volt csak, de lebukott.A nő élettársa értesített.

2013. márc. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Ezert irtam, hogy en ezt szeretnem...engem csaltak mar ugy, hogy nem vettem eszre, amg nem lattam ra bizonyitekot. Tul szerelmes voltam. Ott volt minden az orrom elott, de nem lattam a fatol az erdot. Mar nem hiszem, hogy ebbe a hibaba beleesnek, jol megtanultam a lecket.

Tehat van ilyen...

2013. márc. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Sokszor nem a szerelem miatt nem veszi észre a másik fél, hanme mert oylan jól csinálja a csalfa fél. Sokaknál ez sok év házasság után van és akkor mint tudjuk messze nincs már az az örült szerelem, mégsem veszik észre.
2013. márc. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
70%
Két férfi csalt meg életem során. Az elsőnél nem vettem észre, utólag derült ki (mert olyan nincs hogy soha nem derül ki) A férjemnél igen. Egyszerűen tudtam, nem tudom megmagyarázni. Szerintem ha valakit tényleg ismerünk, szeretünk akkor érezzük azokból a jelekből ami másnak észrevehetetlen.
2013. márc. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"Sokszot nem lehet semmit észrevenni, mert a férj ugyanúgy viselkedik, mint elötte."


Ha te vagy James Bond, ill. az ő munkakörében dolgozol, esetleg meg tudod játszani, amúgy lebuksz.


Az a gyanús, ha mindig mindenre van kész magyarázat, és ha napokkal később is rákérdezel, ugyanazt mondja, mint előtte.

Kutatások bizonyítják, hogy az ember memóriája napok múltával is módosul, ezért nem képes pontosan visszaadni a történteket. Ezért sem könnyű a kihallgatók dolga a rendőrségen, mert nem mindegy az eljárás szempontjából, hogy pontosan mi is történt.

2013. márc. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

" "Sokszot nem lehet semmit észrevenni, mert a férj ugyanúgy viselkedik, mint elötte."


Ha te vagy James Bond, ill. az ő munkakörében dolgozol, esetleg meg tudod játszani, amúgy lebuksz.


Az a gyanús, ha mindig mindenre van kész magyarázat, és ha napokkal később is rákérdezel, ugyanazt mondja, mint előtte.

Kutatások bizonyítják, hogy az ember memóriája napok múltával is módosul, ezért nem képes pontosan visszaadni a történteket. Ezért sem könnyű a kihallgatók dolga a rendőrségen, mert nem mindegy az eljárás szempontjából, hogy pontosan mi is történt."


Ha a férj ugyanúgy viselkedik, mint elötte, akkor NINCSENEK kérdések, nem kell magyarázat.


Nálunk pl a férjemnek hetente fel kellett mennie Pestre továbbképzésre (éveken keresztül), és közben ott volt egy kapcsolata. Mivel a továbbképzést nem ö kérte, hanek küldték, és a vonat elég ritkán jött erre, ezért mindenképpen kora reggel kellett mennie, és csak késö este tudott hazaérni. Az, hogy közben ott a baratnöjével is volt pár órát, nem tünt fel, mert nem is volt miböl.

Velem és a gyerekekkel szemben ugyanolyan volt, ezért eszembe sem jutott volna sem gyanakodni, sem kérdezni akármit is.


A végén csak úgy tudtam meg, hogy több év után elmondta.

2013. márc. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Egyszer csaltak meg, illetve hogy pontos legyek, egy alkalomról tudok. Tudomásom szerint alkalmi jellegű dolog volt, és nem vettem észre. Hosszabb távú, rendszeres melléjárást talán kiszúrtam volna, de nem biztos.
2013. márc. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Egyszer egy pasi két kedves barátnőmmel járt egyszerre. Én bizony felvilágosítottam a csajokat, de csak azért, mert tudtam, hogy vagyunk olyan viszonyban, hogy nem veszik keverésnek. Én is ezt várnám el fordított helyzetben. De a főnökömnek nem szólnék az tuti!


Amúgy meg szerintem ami ennyi ideje tart, ott tud a feleség is a dologról.

Családban volt egy nő, aki állandóan csalta az unokabátyámat. Mindenki tudta, és csodálkoztunk hogy nem veszi észre ezt a férj. Egyszer aztán elég konkrét helyzetben látta valakivel a csajt, és a fülem hallattára mondta neki, hogy "azt hitted, hogy nem tudok az Gézáról meg a Józsiról... stb. Szóval ő tudta, csak nem szólt.


Hasonló sztori volt a barátnőmmel is, aki az apjánál jött rá, hogy csalja az anyját. Végülis nem szólt, de célozgatott, és kiderült, hogy a dolog évek óta tart, csak az anyuka úgy csinál, mintha nem tudna róla.


Számomra elképzelhetetlen egy ilyen helyzet, de nem vagyunk egyformák. Az utobbi esetben azóta lelépett az apa, és az anya bevallása szerint azért nem csinált semmit, mert attól tartott, hogy ő már nem kell senkinek és inkább maradt ilyen helyzetben.

2013. márc. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Persze hogy van.A párkapcsolatok 90%-ban ez történik,csak a nők annyira naívak hogy elhiszik mennyire szereti őket a férjük
2013. márc. 16. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Köszi a véleményeket!

Nem fogok szólni. Várom mikor derül ki.

Egy volt munkatársam aki már nem dolgozik itt, mesélte pár éve h csalja a főnököt a férje és h le is bukott a tel. számlával, de akkor nem foglalkoztatott a dolog. Állítólag megbocsátott neki és egy utolsó esélyt adott a gyerekek miatt, de hát ugyan úgy folytatja ahogy látom - ha ez így volt. És azt is mesélte ez a volt kollégám h a lebukás után a főnök teljesen megváltozott: lefogyott, megnövesztette a haját, máshogy öltözik stb... Megbocsátott neki mert szerintem nagyon szereti és mindent megtesz h megtartsa (és eltartsa mert az ő pénzéből élnek - járnak nyaralni stb...).

2013. márc. 16. 18:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!