Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok évvel ezelőtt megcsaltam...

Sok évvel ezelőtt megcsaltam a feleségem de még mindig ezen lovagol, és kezd már kicsit elegem lenni belőle. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

10 éve történt pontosan a dolog. Én tudom, hogy hibáztam, megbántam mindent és nagyon sokat kellett tennem azért, hogy megbocsásson nekem. Meg sem próbáltam volna rendbe hozni a kapcsolatunkat, hogyha nem szeretném. Azóta született 2 gyerekünk, megvan mindenünk, boldogan élünk. Vagyis hát élnénk, ha a feleségem nem hozná fel mindig a történteket. Mostanában nagyon sokat veszekszünk, mert amikor történik valami vagy valahol szó van megcsalásról mindig célozgat, esetleg ki is mondja amit gondol. Elegem van már. Úgy csinál mintha ő sohasem követett volna el hibákat, pedig ő sem olyan ártatlan de erről nem szeretnék beszélni. A gyerekeknek sem tesz jót ez a sok veszekedés, egyből levágják, hogy mi történik. Egyszerűen nem lehet beszélni vele, de más nőkkel sem mert azt hiszi, hogy egy beszélgetéstől már egyből meg akarom dugni az illetőt. Nagyon makacs és féltékeny. Már az is megfordult a fejemben, hogy elhagyom, gyerekkel vagy gyerek nélkül de elmegyek. Csak az sem lenne megoldás. Mit tegyek?

33/F


2013. márc. 15. 22:48
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
10 éve történt pontosan a dolog - írod. Úgy gondolom, valaminek történnie kellett, ha most ilyen nyilvánvalóan előjött a régen történt dolog. Körül kellene nézned - magadban és a környezetedben, hogy mi is válthatta ki a dolog felmelegítését. TAlán a barátnőjével is ez történt, vagy egy a hozzátokéhoz hasonló tartalmú könyvet olvas, filmet látott - ez is kihozhatja az emlékrácsok közül a régi dolgokat. Azt sem tartom kizártnak, hogy önmagával küzd egy most nála jelentkező alkalom miatt.
2013. márc. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
0%
Mi másért csalna meg egy férfi egy nőt, mint olyasmiért, amit otthon nem kap meg...?
2013. márc. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Én már azt se értem, ha megcsaltad, miért maradtál utána vele? Ha nem ad meg mindent s másnál kell keresni azt ami hiányzik, akkor ő minek?
2013. márc. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Én vissza sem mentem volna hozzád. Megcsaltál? Ez olyab mintha megütöttél volna. Számomra megbocsáthatatlan. Viszont ha már ő visszament hozzád, sajnos el kell fogadnod hogy ezt teszi. Egy idő után abba fogja hagyni. Kedveskedj neki apróságokkal, és minden csokor virágnál mondd el hogy sajnálod a múltbéli hibáidat. Neked KELL jóvá tenned.

Sok sikert. :)

2013. márc. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

a férfiak nem mindig azért lépnek félre, mert otthon nem kaják meg azt, amit szeretnének. Ugyan - ezt csak gyermeki lelkű, naiv emberek gondolhatják. Tapasztalatom az, hogy a férfiak mindenképpen többfélét akarnak, és ki is próbálják. Rengeteg a kapható, sőt adakozó hölgy is - akik elváltak, egyedülállók, özvegyek vagy épp külföldön van a párjuk vagy épp fizetős ribik.

Ha egy férj együtt akar maradni a családjával és szereti a feleségét, akkor az ilyen kísértéseknek ellen kell tudnia állni - különben a feleség nagyon nagy fájdalmával kell szembesülnie. És ha mégsem tudott ellenállni a csábításnak, akkor bizony a férjnek kell valamiképpen kiengesztelnie a nejét- -ha képes rá. Ha nem, akkor széthull vagy mérges lesz a családi otthon.

2013. márc. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Oké megcsalta a kérdező de a párja megbocsátott neki majd szült 2 gyereket, ezek után felhánytorgatni baromira nem szép dolog. Ha nem tud megbocsátani, akkor legyen vége a kapcsolatnak és ne alapítsanak együtt családot.
2013. márc. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

megbocsátani - én is megtettem. és újra meg kellene - mert újra félrelépett szándékosan a férjem (Ő kereste az alkalmakat) - Tőle magától tudom, mert rájöttem, így el is mondta. Meddig kell nektek kedves pasik megbocsátani?

Hányszor? Mégis miből vagytok? Lelketek vagy farkatok a nagyobb? a hűség nektek valami, ami csak a nőknél kell működjön.

Tudod, kedves férfi, elképzelem, milyen volt neki a másik nővel, mit csinálhattak, milyen volt annak a nőnek az érintése, a szaga, a hajlatai - és ekkor kibukom, ennyi.

2013. márc. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Utolsó én például soha nem bocsátanám meg, és akkor ott lenne vége. Nem kell megbocsátani de ha megteszi akkor ne hánytorgassa, mert akkor mi értelme?
2013. márc. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Nálam ez úgy van,hogy visszamentem,de bizonyos dolgokat nem várhat el tőlem többet a párom...mert ezek után én sem adom meg meg nem bírom...A kopmpromixxzum nehogy már csak rám vonatkozzon rá főleg!
2013. márc. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Ugyan, mennyi félrelépés volt és van a világban. Ha nem bocsát meg az ember, akkor nincs is hosszú kapcsolat. Legtöbben mit se tudunk a párunk magánéletéről - ugyan. Olyan nagyképűek vagytok itt, akik megszóltok minden nehéz helyzetben lévőt - vajon ti kivel éltek? a szent másikkal? Mi?
2013. márc. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!