Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám eldugta a gyógyszeremet....

Anyám eldugta a gyógyszeremet. Mi a fenét csinálhatnék?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok,itthon élek a szüleimmel még. Erős pánikbeteg vagyok,valamint depresszióra hajlamos,ezért szedek gyógyszert. Anyám 2 napja a fejébe vette-mivel az orvos csökkenteni akarja az adagot,hogy fokozatosan leszokjak-,hogy ő kitalálta a tutit.Mégpedig azt,hogy eldugta a gyógyszereimet. Kértem,adja vissza,mert ez nem játék,mert ha pánikrohamom lesz,akkor is kell a gyógyszer,meg ezekről csak hipp-hopp így nem lehet leállni. Nem érti meg. Átkutattam már a lakást,de nem találom.Már arra is gondoltam,hogy kidobta.

Szereintetek normális? Ezzel nem segít,inkább árt.Persze ettől 2 napja sík ideg vagyok,és nagyon rosszul érzem magam. Ti hogy oldanátok meg azt a problémát,mert nekem ötletem sincs?


2013. márc. 18. 07:21
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
9%

Látjuk miért nem tudsz rajta túllendülni.


Agykontroll? Akkor meg mi a kérdés? Elme tükre most azonnal, szubjektiv kommunikáció ma éjjel, holnap éjjel is, utána szünet, és még a pohár viz is belefér ma éjjel.


Végkép nem értem ezt nagyon szájba rágták mi akkor a kérdés egyáltalán?


Azt pedig végkép ne nekem kelljen kitalálni mit fog tenni a teljes korképet megismerő orvos mikozben én csak néhány mondatot tudok az egészről és orvos se vagyok...

2013. márc. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
88%
Édesanyád sem segít kilábalni belőle, az biztos. Csak ront.
2013. márc. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 A kérdező kommentje:

Kilowatta!

Már ne is haragudj! Ha okosat nem tudsz mondani,akkor inkább maradj csendben. Írsz össze-vissza a semmiről,csak azért,hogy járjon a szád. Közben nekem azért kicsit nagyobb a problémám,minthogy na akkor holnaptól minden ok lesz,mert ezt most így akarom!

Légyszívesen,ha nem tudsz semmi okosat mondani,márpedig eddig nem tudtál,akkor ha ilyen empatikus vagy,legalább a rám való tekintettel,maradj csandben! Bár tegnap is olvastalak,nem hinném,hogy ez neked menni fog.

2013. márc. 18. 07:47
 14/53 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik az egyetlen járható út az, hogy visszamész az orvoshoz, és újra kérsz gyógyszert. Látod, hogy anyádnak nincs annyi esze, hogy felfogja, ez nagyon nem játék!
2013. márc. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
18%

Itt is megláttuk, hogy mi a valódi probléma.


Konnyebb betegnek lenni, eltartanak, mindent rá fogsz a betegségedre, stb. stb.


Ha meg akarnál gyógyulni akkor nem ellenállnál hanem már tennéd az eddig tanácsokat.


Ezekután "No comment", én elmondtam mit kell tenned. Mondtak mondanak mások is tanácsokat, de ugy teszed tönkre az életedet ahogy akarod.


Az senki se mondta hogy ez hipp hopp meg fog változzni. Kiforgatod a szavaimat mert kényelmes betegnek lenni anyádnak meg kényelmesebb ha a pici lánya sose nő fel hanem vele marad.


Éljetek igy ha nektek ez a jó. Részemről befejezve nem irok többet, a jövőben anyáddal kötekedhetsz tovább nem velem.

2013. márc. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 A kérdező kommentje:

Elég nagy tévedésben élsz! dolgozom. Mért ne dolgoznék. A kettő nem zárja ki egymást! De láttam a többi kommentednél,más kérdéseknél is,mindenki hibás csak te nem a haszontalan válaszokért...

A többieknek természetesen köszönöm!

2013. márc. 18. 08:03
 17/53 anonim ***** válasza:
9%
Hát akkor beszélj anyáddal s ne csinálj mást. Biztos nagyon sokat fog segiteni.
2013. márc. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
9%
Hajrá.
2013. márc. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
86%
Bocsánat, rosszul olvastam. Nos, en is voltam pánik beteg es depressziós, en egyik nap ugy döntöttem, hogy nem szedem tovább a gyógyszert, teljesen leallok vele. Mivel en csak pár hónapig szedtem, a doki azt mondta, próbáljuk meg. Az elso pár nap xar volt, D utána jobb lett. Mondjuk napi 3 telefonbeszélgetés volt a dokival es heti terápiás foglalkozás....
2013. márc. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ez sajna nekem már több éves probléma.
2013. márc. 18. 08:32
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!