Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám eldugta a gyógyszeremet....

Anyám eldugta a gyógyszeremet. Mi a fenét csinálhatnék?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok,itthon élek a szüleimmel még. Erős pánikbeteg vagyok,valamint depresszióra hajlamos,ezért szedek gyógyszert. Anyám 2 napja a fejébe vette-mivel az orvos csökkenteni akarja az adagot,hogy fokozatosan leszokjak-,hogy ő kitalálta a tutit.Mégpedig azt,hogy eldugta a gyógyszereimet. Kértem,adja vissza,mert ez nem játék,mert ha pánikrohamom lesz,akkor is kell a gyógyszer,meg ezekről csak hipp-hopp így nem lehet leállni. Nem érti meg. Átkutattam már a lakást,de nem találom.Már arra is gondoltam,hogy kidobta.

Szereintetek normális? Ezzel nem segít,inkább árt.Persze ettől 2 napja sík ideg vagyok,és nagyon rosszul érzem magam. Ti hogy oldanátok meg azt a problémát,mert nekem ötletem sincs?


2013. márc. 18. 07:21
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
100%
Az, értem. Akkor hívd fel az orvost es mondd, hogy pl elvesztettek a gyógyszert, talán tud írni másikat....
2013. márc. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 A kérdező kommentje:
Hívtam már. Azt mondta,csak akkor írhat fel,mikor esedékes,előbb nem!
2013. márc. 18. 08:35
 23/53 anonim ***** válasza:
100%
Nézd Kérdező, én is voltam pánikbeteg, ha velem ezt csinálta volna meg bármelyik rokonom, és a szép szóból nem ért, fogom, és feljelentem lopásért és gondatlan veszélyeztetésért... hidd el, 5 mp. múlva adná vissza...
2013. márc. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
87%
8.56-ossal egyetértek! Egyik betegség sem gyerekjáték, hogy össze-vissza dugdossuk a gyógyszert.
2013. márc. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
93%

Egyébként miért dugta el anyád? Mutassa már meg nekem az orvosi diplomáját, s utána elhiszem, hogy ő el tudja dönteni, hogy mikor szed.


Kilowatta-nak abban igaza van, hogy anyád is beteg, ha ilyeneket csinál, s még szerinte ez helyes is.

2013. márc. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 Bence_ ***** válasza:
92%

Jelentsd fel!

Pánik beteg gyógyszerét eldugni, hogy pánikoljon! Anyád szereti ha rohamaid vannak? Anyád sokat örököl? Miért teszi?

2013. márc. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van olyan, hogy nem ér ide időben a recept, és elfogy a gyógyszerem (nem pánikra), és mivel mindig ugyanabban a kis gyógyszertárban váltom ki, a néni ismer, odaadja a gyógyszert, és később is bevihetem a receptet.


Te nem tudsz ilyet csinálni? Ismered a gyógyszertárost? Vele lehet, hogy jobban meg lehet beszélni, mint az orvossal.

2013. márc. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem énis visszamennék az orvoshoz ,és elmondanám .Csak ez meg egy olyan dolog hogy az orvos vagy elhiszi vagy nem...Nembiztos ,hogy irna másikat...

Persze tudom ,hogy a pánikbetegség nemjáték anyukám is az,szoval tudom milyen.

Hát igaz 25éves vagy állj a talpadra és mond meg neki ,hogy az a te gyogyszered,azonnal adja vissza ,mert tobbet árt vele mint használ,nincs joga elvenni .Szivbetegtol sem viheti el a szivtabblettáját...pl...

2013. márc. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
46%
vegyél másik gyógyszert, és tartsd a táskádban
2013. márc. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
100%
Feljelenteném lopásért és megmondanám neki, h visszavonom, ha visszaadja a gyógyszert. Ha ő lenne beteg és te elvennéd a gyógyszerét mit szólna? Szégyellje magát az ilyen felelőtlen "anya"!
2013. márc. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!