Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám eldugta a gyógyszeremet....

Anyám eldugta a gyógyszeremet. Mi a fenét csinálhatnék?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok,itthon élek a szüleimmel még. Erős pánikbeteg vagyok,valamint depresszióra hajlamos,ezért szedek gyógyszert. Anyám 2 napja a fejébe vette-mivel az orvos csökkenteni akarja az adagot,hogy fokozatosan leszokjak-,hogy ő kitalálta a tutit.Mégpedig azt,hogy eldugta a gyógyszereimet. Kértem,adja vissza,mert ez nem játék,mert ha pánikrohamom lesz,akkor is kell a gyógyszer,meg ezekről csak hipp-hopp így nem lehet leállni. Nem érti meg. Átkutattam már a lakást,de nem találom.Már arra is gondoltam,hogy kidobta.

Szereintetek normális? Ezzel nem segít,inkább árt.Persze ettől 2 napja sík ideg vagyok,és nagyon rosszul érzem magam. Ti hogy oldanátok meg azt a problémát,mert nekem ötletem sincs?


2013. márc. 18. 07:21
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
11%
Nyilvanvalo h a kerdezo nem akatja megoldani a problemajat inkabb neki tetszo sajnalkozo valaszokert jott. Azt tanacsolni hogy hazudjon az orvosnak es igy szerezzen uj gyogyzert felelotlen tanacs. Mivel a kerdezo nem mukodik egyutt az a megoldas ha olymertekben sulyosbodnak a tunetei/elkivet valamit hogy kenyszergyogykezelesnek vetik ala. Akko ott orvosi kontrol mellett megkapja a gyogyszereit e ellenorzott.korulmenyek kozott szoktatjak le rola. Nem is szerencses olyan embetnek gyogszert kiadni aki nem ugy tarolja hogy illetektelen kezekbe ne kerulhessen s ha ez megtortenik akko.meg megoldas helyett masokat igyekszik hibaztatni. Nyilvanvalo hog egy gyogyszerert elsosorban az a felelos akit az orvos felhatalmazott a.megvasarlasara.
2013. márc. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
19%
A pánikbetegség egy tökéletes módszer arra, hogy eladják a gyógyszereket. 1990-től nagyon sokféle álbetegséget találtak ki. Pánikbetegség. szociális fóbia, a fóbiák 95%-a kitaláció. A sok hülye meg szedi a gyógyszereket.
2013. márc. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
81%

"Pánikbetegség. szociális fóbia, a fóbiák 95%-a kitaláció."


Erre van valami bizonyíték? Vagy most ezt mondták a tévében, hogy ezt hidd?

2013. márc. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
0%
Visszakéred anyukádtól a gyógyszert, és levan a gond.
2013. márc. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
0%
igaza van anyukádnak! ha nem erősited meg magad a gyógyszer sem fog segiteni csak mérgezed magad. szedd össze magad!
2013. márc. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
0%
írd ki a gyakorikérdésekre :D
2013. márc. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező! Lehet tudni mi volt az a trauma, amitől pánikbeteg lettél? Hátha attól jobb lesz, ha kibeszéled. Jártál vele pszichológushoz esetleg? Oké. hogy szeded a gyógyszert, de attól lelkileg beteg maradsz, ezt is orvosolni kell.
2013. márc. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim válasza:
36%

Igen, énis erre gondoltam egyébként, hogy ha szeretnéd, leírhatnád, ez sokat segítene így a képen.

Amúgy anyud cigizik, vagy vmi ilyesmi? mert, ha igen akkor eldughatnád neki és csak akkor adnád vissza, ha ő is visszaadja neked a gyógyszert.

de az lenne a legjobb, ha nem kéne gyógyszer, és magadban letudnád ezt az egészet zárni.

2013. márc. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
3%
Gyógyszerfüggő vagy?
2013. márc. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
77%

Hat nem tudom. Ilyen csaladban elni ahol.anyam eldugja a gyogyszeremet en cserebe eldugom.a.cigijet erre o visszaadja a gyogyszeremet...


Abban igazad van hogy mukodhet de nem.szivesen lennek egy ilyen degeneralt csaladban ahol ez megy. H a csaladtagok sakktablan eg csinalhak egymassal, leutod a lovamat akkor.leutom.a futodat oke na de ha elerben mennek ilyen jatszmak az mar szinten koros s erre talan meg gyogyszer sincs...

2013. márc. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!