Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apum megcsalja anyukámat. Mit...

Apum megcsalja anyukámat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, ha ez számít valamit. Rájöttem, hogy apukám megcsalja anyukám, hogy hogy találtam ki, az most mellékes. De nem tudom, hogy mit csináljak ezzel az információval. Beszéljek talán apukámmal? Nem akarom anyumat sem becsapni, nem tudom mitévő legyek...
2013. márc. 18. 15:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én megmondanám neki, hogy tudom mit csinál, és közölném vele az álláspontomat, de nem avatkoznék bele.

Számolj a következményekkel: nem neked kell kirobbantanod a háborút a szülők között.

Ki tudja milyen a kapcsolat a szüleid között majd ők megoldják, mert ehhez végképp semmi köze senkinek még a gyereknek sem.

2013. márc. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia te hogy döntöttél végül? Én is nemrég jöttem rá hogy apukám csalja anyukámat. Persze kutakodtam és így derült ki de hát elég rosszul esett, hogy ennyit hazudott nekem is arról hogy hová megy és mit csinál :( Már 1 éve folyamatosan tart. Nem tudom hogy mondjam el anyunak mert nagyon sajnálom 12/L
2013. márc. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!