Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen tanacstalan vagyok....

Teljesen tanacstalan vagyok. Meg csak meg sem jelent az eletemben es maris mindent felforgatot? .

Figyelt kérdés

Kicsit hosszu lesz a sztori, de csak igy erthetö a dolog. Az ekezet nelküliseg pedig elöre is elnezest.

Szoval 21 evesen összekerültem a volt baratommal, minden szep es jo volt, 3 het utan atköltöztem hozza az alberletebe a kolibol, fel ev utan kb. 1-2 het elteressel mind a ketten kaptunk egy viszautasithatatlan ajanlatot. Ö mixerkent egy hajon kapott munka lehetöseget, en müveszkent szinten kaptam allas es elsösorban uj tanulasi lehetöseget külföldön. Elfogadtuk mind a ketten, mert ez volt a nagy almunk. 2 evröl volt szo, megbeszeltük, hogy 3 havonta a szabadsagai alkalmaval, arra az 1-2 hetre jön majd hozzam... Nem jött össze a tervünk, nagyon fajdalmas volt, de 1 honap utan megbeszeltük, hogy ez igy senkinek sem jo, csak szenvedünk, szakitottunk. Azota nem is beszeltünk, ennek mar 4 eve.

Pont 1 evvel az utan, hogy kiköltöztem, megismertem itt kint valakit, megszerettem, együtt elünk azota mar, közösen terveztünk a kis eletünket, minden jo es szep volt, en mar csak idekint tudtam elkepzelni az eletemet, megnyitottam a sajat üzletemet, kihoztam minden cuccomat, nem akartam visszamenni.

Egeszen 3 hettel ezelöttig.... Az egyik otthoni baratnömmel beszelgettem, aki meselte hogy bulizni voltak, mutogatta a kepeket es meg lattam az egyiken a volt baratomat... Elmeselte amit Ö tud rola, hazaköltözött az összel, befejezte a hajos munkat, egyedül el... Azota mar tudja Ö is hogy megyek haza, mert a barataim is ngyon varnak mar es meseltek rolam neki, kepeket mutogattak rolam... Na most azota is csak Ö jar az eszembe, ha egyedül vagyok itthon, ha itthon van a parom, akkor eszembe sem jut, de amit elmegy meloba, csak a volt baratomon jar az eszem. Mi lenne ha? Mi törtent volna, ha? Stb...

Viszont 2 het mulva megyek haza Magyarorszagra, a parom viszont nem tud velem jönni. Megkeressem a volt baratomat? Vagy haza se menjek, amig ez a hülye erzes el nem mulik? Viszont mar 1,5 eve nem voltam otthon, hianyoznak mar a barataim es a csaladom.... Sajnos nem tudja minden baratom es csaladtagom megoldani, hogy kijöjjenek hozzam, plane nem a 94 eves dedikem, akivel minden nyaram együtt töltöttem amig otthon eltem....

A ket srac eg es föld.

A volt parom egy eletvidam, allando mozgasban levö kis energia bomba, a tarsasag közeppontja. Örült, aktiv, nagy szaju, hirtelen, de mind jo ertelemben....

A mostani parom inkbb maganak valo, bar ha bekattan akkor hetekig csak a tarsasag meg a baratok, de inkabb az otthon üles jellemzö ra.... Nyugodt, megfontolt ember.

Maradjon a biztos tökeletes apanak es ferjnek valo mostani parom es ne is menjek haza vagy menjek es talalkozzak a vol baratommal? Vagy megerösitem magam a mostani parom irant es visszajövök vagy ujra kezdjük a volt baratommal es az itt felepittt eletemet hagyjam itt? Beszelni nem beszeltünk a volt baratommal, a telefonszamom mar reg megvaltozott, a közösegi oldalakrol meg akkor letiltottam amikor szakitottunk, igy egyszerübb volt. Nem tudom, hogy mit csinaljak, ha hazamegyek nem tudom elkerülni, hogy talakozzak a volt baratommal. Ne menjek? Nem azert szakitottunk mert nem szerettük egymast es teny, hogy sokszor eszembe jutott az elmult par evben. A barataim meg ertetlenül allnak elötte, hogy mi ez a nagy erdeklödes a volt parom reszeröl, hogy meg akar ismerni es varja hogy hazamenjek... Egyedül egy baratnöm tudja a sztorinkat. Nem tudom, hogy mi lenne a legjobb megoldas. Szerintetek? Menjek vagy maradjak?



2013. márc. 23. 17:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Na igen, csak a férfi kicsit nyugodt nekem... A komolytalan kisfiún pedig évek óta nem tudom túl tenni magam....

Pont ez a baj, hogy nem tudom, hogy van-e értelme felrúgni a komplett életemet es megint mindent elölről kezdeni....

2013. márc. 23. 22:25
 12/14 anonim ***** válasza:

En is a ferfit valasztanam (es valasztottam is), ettol fuggetlenul megmaradt egy kulonleges kapcsolat az exemmel. a ket pasi total mas, ugyanaz mint nalad. a ferjem a FERFI, az exem a porgos, bulizos pasi. nem lehet oket osszehasonlitani. de en mar nem leszek fiatalabb, csaladra, biztonsagra vagytam, nem bantam meg :)


szerintem csak azert vagy igy raporogve a dologra, mert mar regen voltal otthon, ez valami uj lesz most. (marmint izgi, hogy az ex mit akar)

2013. márc. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
szerintem gyere haza, és ha megkeres a volt párod beszélj vele. Lehet azóta már nagyon sokat változott... lehet azért érzed ezt mert nem tudtad lezárni magadba. Ha beszéltetek akkor meglátod, hogy fogsz dönteni, de a szívedre halgass, annál rosszabb nincs ha olyannal éled le az életed akit nem is igazán szeretsz.
2013. márc. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Egy apróság: Nem értem, miért kell a pasikat felosztani egy nyugodférfi és egy bulisszerető csoportra. Ennyire azért nem vagyunk feketék és fehérek, meg lehet találni azt az embert, aki kielégíti minden igényedet.


Egyébként: Gyere haza. Találkozz az exeddel. Ne hagyd, hogy megcsókoljon, hogy szerelmet valljon, hogy akármibe berántson, kész helyzetet teremtsen, ultimátumot adjon! Csak sétáljatok egyet az utcán, beszéljétek meg az elmúlt éveket, kivel mi van.

Ez bőven elég arra, hogy közben érezzétek, hogy ki hol tart az életében, a lelkében. És magatokban is tudjátok majd ezeket értelmezni. Nem szabad előhozni, hogy 'mi lett volna', egyelőre magatokat rakjátok rendbe, ne forgassatok fel semmit!

Utána menj vissza a pasidhoz és tölts el vele egy hónapot! És akkor vakard a fejed, hogy kivel hanyadán állsz.


Elég fontos szerintem megadni az időt és a lehetőséget mindenkinek. Előbb vagy utóbb biztosan találkozol az exeddel és nevetséges is lenne, ha bújkálnál előle. Képesnek kell lenned kezelni az ilyen helyzeteket és meg kell ismerned magadat, hogy ilyenkor mit gondolsz, érzel.


Én is találkoztam már hosszú idő után volt szerelmekkel és pontosan tudom, hogy olyan, mint egy gyomorszájonrúgás egy görbe este után. De meg kell ezt tapasztalni, mint ahogy azt is, hogy idővel rájössz: Nincs olyan az életben, hogy 'mi lett volna,ha..'. Döntést hozol, továbblépsz. Persze az ember lelke nem felejt, de mire is emlékezik? Arra, ami évekkel ezelőtt történt, abból is csak egy kivonatra.

Ez a pici emlék megtévesztő, mert nem azonos azzal, aki volt az adott ember számodra és depláne nem azonos azzal, akivé vált azóta. Nekem volt olyan, akiben teljesen csalódtam, de volt olyan is, aki még mindig egy izgalmas és vonzó nő. Csak éppen nem ő kell nekem. De ettől még a kapcsolatunk különleges és soha nem múló és ha lesz rá lehetőségem (ő is messze lakik), akkor szeretnék még vele kettesben időt tölteni, még jobban megismerni, megosztani vele bensőséges gondolatokat, talán még ennél is többet. De nem vele akarom leélni az életemet és soha nem hagynám ott érte azt, akit szeretek.


A választás ügyében: Ha hazajöttél, gondold át a jelenlegi kapcsolatodat. Hogy elég jó-e. Tényleg ezt akarod-e. Az elmondásodból azt érzem, hogy logikusan végiggondolva ezzel a pasival tervezel és lehet is, de nem elég tervezni, érezni is kell. Ha ez nincs meg, akkor inkább váljatok el békében és keress mást. De szerintem semmiképp ne menj vissza az exedhez. Közhely, hogy az újramelegített leves nem jó és nem is szeretem ezt a közhelyet, de valami hasonlót gondolok: Ha a múlt miatt akarsz újra összejönni valakivel, akkor keservesen csalódni fogsz, visszajön az összes régi frusztráció az adott kapcsolatból és plusz még változott és egészen más, mint amit szeretnél. Kell az egy kapcsolat kezdetén, hogy igazán szívvel-lélekkel tudj benne hinni és ne terhelje ezt semmi.


Ja és a duplázó-hívőknek ajánlom: Gondoljátok végig, hogy mit szólnátok, ha a párotok egyik nap közölné, hogy egy másik városban is van családja és esetleg mostantól inkább csak velük él. Vannak nők és férfiak, akiknek adott pillanatban belefér az életükbe, hogy lazán kezeljék a szexet és a kapcsolatokat és ezt őszintén megmondják a mindenkori partnernek, ezzel nincs semmi baj. De valakinek szóval, tettel azt ígérni, hogy TE vagy a párom és aztán egyszer csak két malomban őrölni... görénység.

2013. márc. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!